fbpx

Rzeźba w drewnie

CENA
Wielkość grupy
7-15 osób
Czas trwania
2 dni: sobota i niedziela od 10:00 do 16:00

O warsztacie

200 metrów kwadratowych dla kursantów pragnących doświadczyć miłości do pracy w drewnie, otoczonych zapachem drewna lipowego, słuchających wykładu Mistrza rzemiosła snycerskiego, operujących różnymi dłutami. W tym jednym zdaniu znajdziecie opis dwóch dni pracy w naszym warsztacie, podczas kursu rzeźby w drewnie.

Dla kogo?

Dla każdego – początkującego, średnio-zaawansowanego i biegłego w sztuce snycerskiej.

Dla ludzi, który chcą zająć się czymś nowym, rozwinąć swoje umiejętności i uczyć się od prawdziwego pasjonata rzemiosła snycerskiego.

Co da Ci warsztat?

Zdobycie nowej wiedzy, inspiracji i pomysłów na artystyczne zdobienie mebli, oraz wykonanie niewielkiej galanterii drzewnej.
Poszerzanie kompetencji zawodowych oraz wzbogacanie warsztatu o praktyczne umiejętności.

Program

- Zapoznanie z narzędziami;
- Wysłuchanie wykładu Mistrza Rzemiosła snycerskiego, przy kawie i ciastku;
- Rozrysowanie wzoru na drewnie;
- Praca dłutem.

Zapewniamy

Fachową wiedza prowadzącego. Narzędzia używane podczas całego kursu. Materiały potrzebne do pracy.

Obiad, bufet oraz ciepłe i zimne napoje.

Przeszkolenie BHP i certyfikat uczestnictwa.

Wymagamy

Podpisania regulaminu kursu oraz oświadczenia covid-19.

Daty

Miejsce

Warsztat na maxa: ul. Warszawska 41b, Dawidy

Warunki anulacji

Nie przewidujemy zwrotów, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, masz możliwość zmiany jego terminu, o ile są dostępne miejsca na inny termin tego warsztatu. Jeśli nie uzbiera się minimalna ilość osób, na 7 dni przed terminem warsztatu, warsztat zostanie odwołany, a Feblik zwróci Ci pełną opłatę.

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas, zrobimy wszystko, żeby Ci pomóc.

Warsztat na Maxa to rodzinna stolarnia prowadzona przez małżeństwo – Maksyma i Annę Adamskich. Pomysł zrodził się z pasji do drewna i prac ręcznych. W tygodniu warsztat jest czynną stolarnią , natomiast w weekend zamienia się w miejsce dla kursantów, chętnych chłonąć wiedzę i umiejętności przekazane przez instruktorów. W bogatej ofercie znajdziecie takiej kursy jak: podstawy stolarki pierwszego i drugiego stopnia, pracę z żywicą, renowację, tapicerkę, toczenie oraz rzeźbę w drewnie.

W warsztacie swoje miejsce znajdzie każdy. W tygodniu możecie zajrzeć na warsztaty dla dzieci ze szkół podstawowych, natomiast w weekendy pasjonaci pracy w drewnie.


Maksym Adamski żadnej pracy się nie boi. Jest magistrem inżynierem Ochrony Środowiskiej ze specjalizacją odnawialnych źródeł energii. Ale to dopiero początek. Po studiach ukończył szkołę zawodową na dwóch kierunkach jednocześnie – tapicer i stolarz. 

Maksym podchodzi do swojej pracy „na maxa” , wkłada w nią całe serce. Dzięki temu podczas kursów przekazuje ogrom wiedzy teoretycznej popartej pracą fizyczną w warsztacie.

Zanim odnalazł swoje miejsce osiem lat pracował fizycznie, kilka lat w Niemczech, a później kilka lat w mediach. Dziś struga, spawa, szlifuje i lakieruje. I dzieli się zebranym doświadczeniem na warsztatach.

Mówi: “Chcę, żeby każdy odnalazł swoje szczęście poprzez pracę. Ja swoje odnalazłem i wiem, że jest to możliwe.” Satysfakcję czerpie z wielu rzeczy, ale (pół żartem, pół serio) najbardziej cieszy go każde dziecko, które po warsztatach chce zostać stolarzem i każdy dorosły, który postanawia rzucić korpo i założyć swój warsztat.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Napisz pierwszą opinię o „Rzeźba w drewnie”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz też