2 godz.

2,5 godziny: od 10:00 do 12:30

1
-4 os.

Na warsztaty zapraszamy osoby dorosłe.

Podstawowy

Dla tych, co dopiero zaczynają swoją przygodę.

Dla tych, co mają pierwsze doświadczenie za sobą.

Dla tych, co znają podstawy.

Dla tych, co chcą wejść na wyższy poziom zaawansowania.

O warsztatach
Swobodnie wybieracie w które soboty chcecie przyjść. Proces ceramiczny wymaga dwóch wypałów, na jednych zajęciach lepicie, na kolejnych lepicie dalej, lub szkliwicie (jeśli w trakcie tego tygodnia uda się zapełnić piec) Jeśli docelowo chcecie tylko spróbować ceramiki, proponuje zapisać się na dwie soboty w odstępie DWÓCH tygodni. Wtedy na pewno prace będą wypalone i gotowe do szkliwienia. Jeśli czujecie, że ceramika na jesień jest świetnym pomysłem, zachęcam do wykupienia kilku kolejnych terminów.
Warsztat przeznaczony jest dla dorosłych. Zapraszam zarówno osoby, które chcą zacząć swoją przygodę z ceramiką jak i te, które już mają ceramiczne doświadczenie. Dzięki kameralnej grupie (maksymalnie 5 osób) nie ma problemu z indywidualnym podejściem do potrzeb każdego z uczestników.
Co będziesz robić?
Doświadczenie pracy z gliną, podstawową wiedzę o procesie ceramicznym, oraz co najważniejsze, własne, wspaniałe prace. Prace będą w pełni użytkowe, będzie można z nich jeść, pić poranne kawy, sadzić roślinki, podziwiać z zachwytem. W pracowni jest koło garncarskie, istnieje możliwość spróbowania toczenia. Można skorzystać z form gipsowych i wylepić talerz, miseczkę, kafelek. Każdy z uczestników tworzy ok 4-5 prac.
Poznajemy pracownię, rozmawiamy o potrzebach, pomysłach, inspiracjach.
Lepimy i szkliwimy, każdy w indywidualnym trybie.
Koło garncarskie – istnieje możliwość spróbowania toczenia, znajdujemy na to dobry moment, tak bym mogła poświęcić osobie toczącej 100 % uwagi. Czas przy kole dzielimy między zainteresowane tym cudem osoby. Każda grupa ma inne potrzeby i dynamikę, działamy swobodnie i elastycznie.

Pracownia

Na FEBLIKu od:

23.10.2019

Ochra, to nazwa pracowni Anny Czarnockiej-Nakrewicz. Dla Ani praca z gliną to dla niekończące się źródło inspiracji. Najbardziej cieszy ją to, że dzieła, które powstają w jej pracowni, łączą sztukę z codziennym życiem.
Zapewniamy
Materiały
Każdy z uczestników ma swój ODDZIELNY STÓŁ warsztatowy i swobodną przestrzeń wokół niego.
W pracowni będzie działał oczyszczacz powietrza. Pracownia będzie przewietrzona. Płyn do dezynfekcji stoi oczywiście na honorowym miejscu. Fartuchy są prane po każdych zajęciach (jeśli możesz weź swój)

Pracownia jest w pełni wyposażona w szkliwa, gliny, angoby, formy gipsowe i jedno koło garncarskie. Oferuję wypał na wysoką temperaturę (1225°C) co daje pracom pełną użytkowość.
Jestem cały czas z Wami, wspieram, pomagam i próbuję odpowiedzieć na wszystkie pytania .
Terminy

Interesuje Cię inny termin warsztatu?

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

A może masz pytania?

Zadzwoń do nas (+48 665 640 854) lub napisz, doradzimy co i jak. :)

  Napisz wiadomość

Lokalizacja
Pracownia “Ochra”: ul. Adolfa Dygasińskiego 42, Warszawa
Wskazówki dojazdu
Wskazówki dojazdu pojawią się wkrótce.
Warto wiedzieć
Jak się przygotować?
Otwartości twórczej :)

Pracujemy w maskach.

Jeśli poczujesz się gorzej w dzień warsztatów, nie przychodź, daj znać, znajdziemy jakieś sensowne rozwiązanie.
Zasady i warunki anulowania

Nie możesz odstąpić od umowy, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, możesz zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca.

Jeżeli na warsztaty nie uzbiera się minimalna ilość osób, to pracownia ma prawo je odwołać do 3 dni przed ich rozpoczęciem. W takiej sytuacji staramy się przenieść Twoje miejsce na jeden z późniejszych terminów.

Opinie o warsztatach (1)
 1. Aga K

  Zajęcia u Ani były niesamowite. Dziękuję, że promujecie takie DOBRE MIEJSCA
  sensualność, spokój, sprawczość, stworzenie:) – tak magicznie było na zajęciach, nie mogę się doczekać odbioru gotowych naczynek
  Był to pięknie spędzony czas. Ania, prowadziła nas pozostawiając ogrom samodzielności.
  Mogłam zrobić kilkoma metodami aż 5 naczynek. Jednocześnie dzięki temu poznałam różne zabawy szkliwami na kolejnych zajęciach.
  Ania pozwala na tych warsztatach poznać bardzo zaskakujący kawałek siebie. Jeśli zastanawiasz się czy chcesz wziąć w nich udział, to radzę koniecznie ZAPISZ SIĘ, A Febikowym magikom dziękuję, że znajdujecie takiw wspaniałe miejsca

Dodaj opinię

Każda opinia jest przez nas weryfikowana, tak, aby była pewność, że została wystawiona przez uczestnika warsztatów. Dlatego też potrzebujemy Twój adres e-mail, który nie będzie widoczny na stronie z opinią.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też
 • warsztaty florystyczne kompozycje łodygarnia

  Malowane kwiatami: kompozycje z kwiatów ciętych

  Łodygarnia
  390 zł 60 minut / os.
 • warsztaty florystyczne bukiety łodygarnia

  Bukietowa sztuka tworzenia

  390 zł 60 minut / os.
 • warsztaty kaletnicze strefa twórczego relaksu

  Podstawy kaletnictwa

  350 zł 60 minut / os.
 • warsztaty kaletnicze paski strefa twórczego relaksu

  Zrób sobie skórzany pasek!

  350 zł 60 minut / os.
Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto