1 spotkanie
5 godz.
1
-3 os.

Na warsztaty zapraszamy osoby od 16 roku życia.

Początkujący

Dla tych, co dopiero zaczynają swoją przygodę.

Dla tych, co mają pierwsze doświadczenie za sobą.

Dla tych, co znają podstawy.

Dla tych, co chcą wejść na wyższy poziom zaawansowania.

O warsztatach
Chcesz nauczyć się podstaw pracy ze skórą? Podobają Ci się skórzane produkty i zastanawiasz się, jak się je wykonuje? Przyjdź na warsztaty i naucz się je tworzyć samodzielnie!

Spotkanie będzie miało luźny charakter, zaczniemy od części teoretycznej, później przechodząc do części praktycznej, w której wykonasz wybrany przez siebie skórzany przedmiot. W trakcie zajęć odpowiem na wszystkie pytania, a uczestników będzie maksymalnie 3 – dzięki temu będę mogła poświęcić dostateczną ilość uwagi każdej osobie.

Warsztaty dedykowane są dla osób, które chciałyby w przyszłości, tworzyć samodzielnie w skórze i nie wiedzą, od czego zacząć. Podczas zajęć przekażę wiedzę potrzebną do tego, by kontynuować twórcze działania samodzielnie.
Co będziesz robić?
Podczas warsztatów przekażę Ci niezbędną wiedzę i pokażę podstawy pracy w skórze, między innymi: dobór materiału, potrzebne narzędzia, tłoczenie, malowanie, szycie.

Wspólnie zrobimy Twój pierwszy skórzany produkt – zdecydujesz, co chcesz zrobić: card holder, pochewka na nóż, pasek czy etui na telefon. Przejdziemy cały proces twórczy od szablonu, poprzez wycinanie, tłoczenie wzorów, malowanie, po wykańczanie krawędzi, zabezpieczanie i szycie, tak byś na koniec zabrał/-a ze sobą gotowy przedmiot.

Warsztaty zaczniemy od części teoretycznej, w której pokażę Ci różne rodzaje skóry i jej przeznaczenie oraz narzędzia, które wykorzystuje przy pracy.

Następnie przejdziemy do części praktycznej, w której przeprowadzę Cię przez cały etap tworzenia wybranego przedmiotu.
Oczywiście, w trakcie pracy, również będziemy rozmawiać o teorii, a ja chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Pracownia

Na FEBLIKu od:

16.07.2023

Aneta kieruje się w życiu zasadą, żeby nie czekać na idealne warunki, ale działać z tym, co już dzisiaj ma. To pozwala ruszyć z miejsca i nabrać wiatru w żagle – na poprawki i ulepszenia przyjdzie czas.
Zapewniamy
Materiały
Każdy z uczestników ma zapewnione miejsce pracy, skórę różnej grubości, narzędzia (m.in. noże, łyżeczki modelujące, swivel knife, stemple, młotki, szydła, edge beveler, dremel, farby i blokery, igły i nici).
Coś na ząb
Częstujemy do woli kawą lub herbatą i słodkimi przekąskami. W zależności od woli grupy, możemy zrobić przerwę obiadową. Nie zapewniamy kateringu, można skorzystać z okolicznych knajp i restauracji, lub przynieść coś swojego.
Terminy

Interesuje Cię inny termin warsztatu?

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

A może masz pytania?

Zadzwoń do nas (+48 665 640 854) lub napisz, doradzimy co i jak. :)

  Napisz wiadomość

Lokalizacja
ul. Konstruktorska 6, Warszawa
Wskazówki dojazdu
Dostępne są dwa publiczne darmowe parkingi przy ul. Racjonalizacji (tuż za rogiem naszego budynku). Tam też znajduje się przystanek autobusowy. Jeśli będzie problem ze znalezieniem miejsca, proszę o informację. Jest wewnętrzny parking przy naszym budynku, ale muszę dostać zgodę ochrony.
Warto wiedzieć
Jak się przygotować?
Koniecznie zabierz z sobą dobry humor i chęć do pracy :) Może zdarzyć się, że ubrudzisz się farbą, która się nie spiera, dlatego ubierz coś, czego nie będzie Ci żal zniszczyć. Dostaniesz ode mnie fartuszek i gumowe rękawiczki.
Zasady i warunki anulowania

Nie możesz odstąpić od umowy, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, możesz zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca.

Jeżeli na warsztaty nie uzbiera się minimalna ilość osób, to pracownia ma prawo je odwołać do 3 dni przed ich rozpoczęciem. W takiej sytuacji staramy się przenieść Twoje miejsce na jeden z późniejszych terminów.

Dodaj opinię

Każda opinia jest przez nas weryfikowana, tak, aby była pewność, że została wystawiona przez uczestnika warsztatów. Dlatego też potrzebujemy Twój adres e-mail, który nie będzie widoczny na stronie z opinią.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też
 • warsztaty florystyczne kompozycje łodygarnia

  Malowane kwiatami: kompozycje z kwiatów ciętych

  Łodygarnia
  390 zł 60 minut / os.
 • warsztaty florystyczne bukiety łodygarnia

  Bukietowa sztuka tworzenia

  390 zł 60 minut / os.
 • warsztaty kaletnicze paski strefa twórczego relaksu

  Zrób sobie skórzany pasek!

  350 zł 60 minut / os.
 • warsztaty dziewiarskie koce wyplatamy

  Warsztaty z wyplatania koców na rękach

  320 zł 60 minut / os.
Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto