Pierwszy raz z maszyną do szycia: braletka

CENA

Wielkość grupy

2 - 

4 os.

Czas trwania

4 godziny: od 17:30 do 21:30

O warsztacie

Szyciowe nowicjuszki oraz fanki koronek wpadajcie do Koronkowej Roboty na pierwsze spotkanie z maszyną do szycia, które zaowocuje odszyciem zmysłowego miękkiego biustonosza (braletki) oraz woreczka do prania delikatnej bielizny.

Czy to możliwe ? Jak najbardziej, mała grupa do 4 osób oraz indywidualne podejście sprawia, że początki z maszyną są znacznie ciekawsze, a przy okazji zapoznasz się większą ilością ściegów, materiałów i dodatków.

Dla kogo?

Każdego, kto ma ochotę poznać maszynę i kocha koronki.

Co da Ci warsztat?

Umiejętność: podstawowej obsługi maszyny do szycia, stworzenia wykroju na indywidualną miarę, odszycia koronkowej braletki.

Z warsztatów każda z Was wyjdzie z gotowym biustonoszem odszytym na miarę według własnego projektu oraz woreczkiem do prania.

Program

Podczas warsztatów nauczysz się:
- podstawowej obsługi maszyny,
- jakie są podstawowe ściegi i do czego ich używać,
- jak (równo!) kroić problematyczne materiały,
- jak prawidłowo zdjąć miarę,
- jak samodzielnie stworzyć wykrój miseczki na indywidualny rozmiar,
- jak wszyć miseczkę w gumę,
- jak skutecznie wszywać i zszywać gumę,
- jak prawidłowo robi się zaszewki.

Oprócz tego dowiesz się:
- jak radzić sobie z szyciem elastycznych materiałów,
- jak dobierać materiały i komponenty w zależności od wielkości i kształtu biustu/figury.

Zapewniamy

Wszystkie materiały niezbędne do stworzenia wykroju oraz odszycia koronkowej braletki (do wyboru na miejscu) oraz maszyny do szycia.

Wymagamy

Uśmiechu :)

Daty

Miejsce

Pracownia "Koronkowa Robota": ul. Adama Pługa 1/86, Warszawa

Warunki anulacji

Nie przewidujemy zwrotów, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, można zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń (+48 662 067 331) lub napisz do nas. Zrobimy wszystko, żeby Ci pomóc :)

  Napisz do nas

Pracownia

Koronkowa Robota działa od 2016 roku. Wiele uczestniczek wielokrotnie powraca na zajęcia, bo znajdują niepowtarzalny zestaw: fachową wiedzę, obcowanie z pięknem i możliwość stworzenia osobistej bielizny. Koronkowa Robota daje też dużo satysfakcji z drobiazgowej i ciężkiej pracy w klimatycznym miejscu pod okiem doświadczonej i charyzmatycznej Pasjonatki.


Agata Bawer skończyła Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie. Jej praca jest też jej pasją: projektuje, szyje i prowadzi warsztaty – zawsze w tematyce szeroko pojętej bielizny. Koronki są integralnym elementem większości projektów, bo ,,dodają kobietom pewności, a w czarnej bieliźnie zdobywanie świata jest prostsze”. To podejście nieźle działa, skoro Agata postanowiła w wieku 12 lat, że nigdy nie będzie mieć szefa. I nie ma. Ma za to własny biznes.


Warsztaty Koronkowej Roboty są dla wszystkich osób lubiących wyrafinowanę bieliznę. Agata chce przekonać kobiety, że to jakie są wizualnie jest sprawą drugoplanową. Natomiast zmysłowa bielizna i zdobycie nowych umiejętności dodaje pewności siebie i pomaga osiągnąć cele w innych dziedzinach życia.

Bądź na bieżąco!

2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

Nie przegap tych nowości!

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Napisz pierwszą opinię o „Pierwszy raz z maszyną do szycia: braletka”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *