Pierwsze kroki z akwarelą : 4 spotkania

CENA

Wielkość grupy

4 - 

10 os.

Czas trwania

4 spotkania: 4 kolejne wtorki od 17:00 do 20:00

O warsztatach

Za pomocą akwareli będziemy starali się oddać nastrój piękna przyrody i otaczającego świata. Warsztaty będą prowadzone metodą „krok po kroku” tak, żeby każdy miał szansę zrozumieć podstawowe zasady malowania akwarelą.

Zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze tak, żeby była to też okazja do wyciszenia, odpoczynku i skupienia się na tym, co tu i teraz. Duża dawka przekazanej wiedzy jest motywacją do uważności i obserwacji otoczenia.

Dla kogo?

Warsztaty są dla osób początkujących. Nie trzeba mieć doświadczenia z twórczością.

Jeżeli chcesz się sprawdzić w nowej technice albo zacząć przygodę ze sztuką od nowa, bo zawsze to było twoim marzeniem, to zapraszam Cię na podróż twórczą. Wspólnie będziemy rozwijać skrzydła.

Co dadzą Ci warsztaty?

Większość czasu spędzimy ucząc się malarstwa realistycznego, chociaż bardziej nazwałabym to realizmem magicznym, ponieważ będziemy się skupiać na przekazaniu nastroju.

Ważne jest, żeby powoli kontrolować to, co się dzieje na papierze oraz umiejętnie przekazać wizję, jaką ma się w głowie, na papier.

Program

Spotykamy się w każdy kolejny wtorek (z wyjątkiem świąt) o godzinie 17:00 i przez trzy godziny malujemy jeden temat.

Będziemy malować "krok po kroku", tak żeby każde spotkanie zaowocowało nie tylko gotową pracą, ale także umiejętnościami, które będziemy rozwijać na kolejnych zajęciach.

W każdy wtorek malujemy inny temat: pejzaż, kwiaty, zwierzęta...

Zapewniamy

Miejsce do pracy oraz profesjonalne prowadzenie zajęć.

Stworzyłam otoczenie, w którym każdy czuje się bezpiecznie do rozwijania swojej kreatywności. Tutaj nikt nie boi się popełniać błędów, ponieważ dzięki nim uczymy się najszybciej.

Wymagamy

Weź ze sobą swoje farby, pędzle i papier. Wysyłam także mailem listę proponowanych materiałów.

Stwórz z nami grupę, która wzajemnie będzie się inspirować, wspierać i da poczucie wspólnoty. Otwórz głowę na to piękno, które się wydarzy.

Daty

Miejsce

Pracownia "OpenArt": Rydygiera 8 budynek 24 lokal 107, Warszawa

Warunki anulacji

Nie ma możliwości odstąpienia od umowy*, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, można zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń (+48 662 067 331) lub napisz do nas. Zrobimy wszystko, żeby Ci pomóc :)

  Napisz do nas

*Nie ma możliwości 14-dniowego odstąpienia od umowy, o którym mówi ustawa o prawach konsumenta.

Pracownia

Pasja i ludzie – to połączenie, które nakręca Marysię Sosnowską do twórczego działania. Sama nazwa jej pracowni nawiązuje do otwartości, która jest w jej odczuciu kluczową i niezbędną cechą w pracy kreatywnej. W tej mieszance nie może zabraknąć drugiego człowieka – entuzjazm płynący z otoczenia napędza ją do robienia rzeczy. 


Marysia, artystka akwarelowa, swoją przygodę ze sztuką zaczęła już w dzieciństwie. Od najmłodszych lat otaczała się malarzami i muzykami, co w znaczący sposób wpłynęło na ścieżkę, jaką wybrała w dorosłym życiu. Chodziła zarówno do szkoły muzycznej, ale sporo energii poświęciła także nauce malowania, którą odbierała od Rafała Rudko i Adama Papke. Choć muzyka nadal jest ważnym elementem jej życia i ciągle uczy się grać na nowych instrumentach, to jednak malarstwo jest jej głównym konikiem. Na co dzień maluje w różnych technikach i prowadzi warsztaty akwarelowe. 


Pracownia OpenArt mieści się na warszawskim Żoliborzu. Już od czterech lat zaprasza tam ludzi, aby poczuli magię kreowania nowych rzeczywistości i odkrywali możliwości jakie dają akwarele. Jej łatwość do nawiązywania kontaktów i ciepło sprawia, że pracownia jest miejscem otwartym na różnorodność i wszyscy czują się tam komfortowo. Głównym zadaniem, jakie stawia przed sobą właścicielka pracowni Open Art, jest przekazywanie swojego zachwytu nad światem dalej. Z doświadczenia wie, że ta energia do niej wraca, a warsztaty są niezwykłym czasem przepływu energii pomiędzy nią, a uczestnikami. Wynik jest taki, że wszyscy wychodzą z kursu zainspirowani. 

Bądź na bieżąco!

2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Napisz pierwszą opinię o „Pierwsze kroki z akwarelą : 4 spotkania”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.