Warsztaty ceramiczne AlchemicusWarsztaty ceramiczne Alchemicus
Warsztaty ceramiczne Alchemicus
Warsztaty ceramiczne Alchemicus
Warsztaty ceramiczne Alchemicus

Nie śpimy lepimy – 20:00-23:00

Moja Siostra Alchemicus
Warsztaty ceramiczne6 osobDla poczatkujacych2 dni

O pracowni


Na początku był Alchemicus - po połączeniu pasji i umiejętności sióstr Agnieszki i Patrycji przyszedł czas aby położyć akcent na łączność tych dwóch niepowtarzalnych osobowości - stąd rozszerzenie nazwy. Teraz pracownia Moja Siostra Alchemicus to miejsce otwarte na wspólny proces tworzenia - przestrzeń, gdzie rodzi się pasja, rozwija symbolika przemiany, zachodzi równoczesne dzielenie się, łączenie i dojrzewanie. Ulotne piękno tych wartości ma też coś całkiem przyziemnego - konkretny adres na warszawskiej Saskiej Kępie.

O pasjonacie


W tym wypadku o dwóch Pasjonatkach. Agnieszka Janowska-Pogorzelska i Patrycja Karolak to siostry cioteczne, które w dzieciństwie uznały, że są bliźniaczkami dwujajowymi. Ich słowa miały widocznie moc sprawczą, bo do dziś dziewczyny są nierozłączne. Ich wspólna ceramiczna droga przeplata się już kilkanaście, a może nawet kilkadziesiąt lat (kto by to liczył), a współpraca została przypieczętowana w 2014 roku.

W pracowni Moja Siostra Alchemicus powstają talerze, miski, kubki, czarki i spodeczki. Dziewczyny lepią płytki ceramiczne na dekory, gałki do szaf i szuflad oraz najróżniejsze gliniane przedmioty o zadziwiającym zastosowaniu. Co więcej, nie tylko lepią, ale też uczą lepić innych. Jak mówią, praca utrzymuje je ,,w stanie euforii, radości, entuzjazmu i wzruszenia”.

O warsztacie

Co to za warsztat?


Dotykanie gliny to wielka przyjemność, którą chcemy się dzielić. Możesz przyjść zrelaksować się i z entuzjazmem stworzyć coś co w Twoich oczach i oczach innych może budzić radość. Może to być przedmiot codziennej użyteczności, albo coś co do niczego nie służy, a jest wyrazem Twojego wnętrza.Idealne dla


Potrzebujesz chwili dla Siebie. Potrzebujesz konkretu albo i abstrakcji jednocześnie. Potrzebujesz poćwiczyć koncentracje i zrelaksować się. Chcesz rozwijać Swoją manualność. Chcesz doświadczyć co to jest ceramika i zapoznać się z różnymi technikami formowania i zdobienia jej. To nasze warsztaty są dla Ciebie.Co da Ci warsztat?


Co zrobić i jak to zrobić z gliną. Dużo dotykowych doznań. I własnoręcznie wykonaną przez Siebie ceramikę.Program warsztatu


Warsztaty mają tryb indywidualnej drogi poprzez poznawanie i doświadczanie pod okiem instruktora.

Zobacz film z warsztatu


Pasjonat zapewnia


Do dyspozycji podczas warsztatów są wszystkie potrzebne materiały (glina, angoby, szkliwa) i narzędzia. W pracowni do Twojej dyspozycji podczas zajęć są trzy koła garncarskie. Wszystkie prace są wypalane na miejscu w temperaturze do 1050°C.

Pasjonat wymaga


Zapraszamy wszystkich chętnych :)

Na warsztat warto założyć ubrania, które mogą się pobrudzić, bo praca w glinie do czystych nie należy.

Miejscówka


ul. Elsterska 8 lok. 13, WarszawaWielkość grupy


Maksymalnie 6 osób. Warsztat zostanie przeprowadzony przy minimum 2 osobach.

Cena


180.00 /os.

Warunki anulacji


Nie przewidujemy zwrotów, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, masz możliwość zmiany jego terminu, o ile są dostępne miejsca na inny termin tego warsztatu. Jeśli nie uzbiera się minimalna ilość osób, na 7 dni przed terminem warsztatu, warsztat zostanie odwołany, a Feblik zwróci Ci pełną opłatę.

Czas trwania


Spotykamy się w DWA PIĄTKI w godzinach od 20:00 do 23:00. Drugie spotkanie, na którym będziesz szkliwić, jest po 2 tygodniach.

180,00  2 days

  Zadać pytanie
  Zadać pytanie

Kategoria: Tagi: ,

Dodatkowe informacje

Dzielnica

Saska Kępa

Miejscowość

Warszawa

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Nie śpimy lepimy – 20:00-23:00”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zasady anulowania / zwrotu / wymiany

Tutaj opisane szczegóły tego jak anulować warsztat.

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze żadnych zapytań.

  Zadać pytanie

Kategoria: Tagi: ,