fbpx

Naucz się robić cupcakes

CENA
Wielkość grupy
5-12 osób
Czas trwania
3 godziny: od 17:00 do 20:00

O warsztacie

Warsztat z miniaturowej wersji ciasta - cupcake. Czyli małe miękkie ciasteczka. Mogą być z nadzieniem albo bez, lecz obowiązkowo z rozetką bitej śmietany lub czekoladową masą lub samą czekoladą.

Po warsztacie każdy z uczestników otrzyma nie tylko przepis, ale też szczegółową instrukcję, jak krok po kroku zrobić cupcake w swoim domowym zaciszu.

Dla kogo?

Każdego ! Nawet dla tych co wcześniej nic nie piekli, ani nie gotowali. Niezależnie od Twojego poziomu, będziesz mógł zaskoczyć gości własnoręcznym deserem.

Co da Ci warsztat?

Umiejętność stworzenia własnych cupcakes, które bedą ozdobą każdego spotkania. Z reguły schodzą ze stołu jako pierwsze!

Program

Podczas warsztatu pokażę Ci jak ja robię ten deser. Na początku przedstawię materiał teoretyczny, później przekażę wiedzę praktyczną i wspólnie zrobimy, ozdobimy i spróbujemy tego pysznego deseru.

Zapewniamy

Karty technologiczne, herbatę, kawę, rękawiczki jednorazowe, płyn do dezynfekcji, narzędzia oraz składniki.

Wymagamy

Dobrego humoru :)

Daty

Miejsce

Studio kulinarne "Let's go cook": ul. Wirażowa 124, Warszawa

Warunki anulacji

Nie przewidujemy zwrotów, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, masz możliwość zmiany jego terminu, o ile są dostępne miejsca na inny termin tego warsztatu. Jeśli nie uzbiera się minimalna ilość osób, na 7 dni przed terminem warsztatu, warsztat zostanie odwołany, a Feblik zwróci Ci pełną opłatę.

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas, zrobimy wszystko, żeby Ci pomóc.

Słodko i pachnąco – tak jest w Vera Apanovich Cake Art School. Miłośnicy łakoci i pasjonaci domowych wypieków wzbijają się tu na wyżyny cukierniczego mistrzostwa. Autorka projektu Vera Apanovich z mężem dzielą się swoją pasją i wiedzą. Powstają tu czekoladowe dekoracje, piętrowe torty, kolorowe makaroniki i… tradycyjny chleb. Taki jak trzeba – domowy i aromatyczny. Pod uważnym okiem prowadzących każdy jest w stanie wyczarować swoje własne niebiańskie słodkości.


Vera Apanovich ma 8 lat doświadczenia w cukiernictwie, choć z zawodu jest psychologiem. Takie wykształcenie przydaje się jej jednak bardzo, bo cukiernictwo to nie tylko mąka, jaja i cukier, ale także praca z ludźmi. A to dla Very taka sama pasja, jak pieczenie słodkości. Przygoda z cukiernictwem zaczęła się, gdy 10 lat temu Vera przeszła na urlop macierzyński. Możliwość tworzenia pięknych (i pysznych!) deserów zafascynowała przyszłą mamę. Przełomowym momentem było szkolenie z ciast musowych. Następnego dnia Vera dostała zamówień na 5 takich tortów i od tego czasu robienie słodkości stało się treścią jej życia.


Dziś razem z mężem zaprasza na warsztaty w Cake Art School. Chce razem z uczestnikami rozwijać umiejętności i szukać doskonałości. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Nie ustaje w poszukiwaniu nowych połączeń tekstur, smaków i aromatów. I do tej przygody zaprasza wszystkich chętnych – nie tylko łasuchów.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Napisz pierwszą opinię o „Naucz się robić cupcakes”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz też