Modułowe kolczyki

CENA

Wielkość grupy

4 - 

8 os.

Czas trwania

5 godzin: od 11:00 do 16:00

O warsztacie

Zamiast kupować – wykonaj sama! Przygotowaliśmy projekt, który możesz zrealizować własnoręcznie z naszą pomocą. Takie minimalistyczne, modułowe kolczyki wykonasz bez konieczności posiadania wcześniejszych umiejętności w dziedzinie tworzenia biżuterii. Na zdjęciu pokazujemy kilka możliwości łączenia modułów.

Podczas zajęć sama zdecydujesz o kompozycji – posługując się naszymi szablonami, zaprojektujesz własne zestawienie form i ich wielkości. Kolczyki możesz wykonać w mosiądzu (metal w kolorze złotym) lub w miedzi.

Dla kogo?

Warsztat przeznaczony dla osób początkujących. Nie trzeba mieć żadnych wcześniejszych doświadczeń związanych z tworzeniem biżuterii.

Co da Ci warsztat?

Dzięki poznanej na warsztatach technice, będziesz mogła/mógł samodzielnie tworzyć podobne wzory, jeśli wyposażysz się w podstawowe narzędzia. Wykonanie takich kolczyków możliwe jest także w domowym studio.

Warsztat da Ci możliwość samodzielnej pracy - nie tylko w profesjonalnie wyposażonej pracowni.

Program

Podczas zajęć opanujesz technikę cięcia blachy z pomocą brzeszczotu, szlifowanie i polerowanie. Zapoznasz się także z lutowaniem – do kolczyków zamontujemy srebrny sztyft.

Przyjdź i spróbuj, wyjdziesz z parą kolczyków, gotową do noszenia!

Zapewniamy

Zapewniamy materiały (mosiężne lub miedziane blachy i srebrny sztyft).

Poza tym kawka , herbata i woda do woli!

Wymagamy

Nie wymagamy niczego, ale jeśli boisz się o ew. zabrudzenia stroju, weź proszę fartuch lub ubierz się niezobowiązująco. Technika raczej nie brudzi, ale kto wie!

Daty

Miejsce

Pracownia "Wytwórnia Antidotum": Willowa 8/10 lok 37, Warszawa

Warunki anulacji

Nie przewidujemy zwrotów, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, można zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń (+48 662 067 331) lub napisz do nas. Zrobimy wszystko, żeby Ci pomóc :)

  Napisz do nas

Wytwórnię Antidotum prowadzą dwie wspaniałe kobiety. Mama Alina – z wykształcenia architektka oraz córka Paulina – absolwentka warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. W wytwórni powstaje niepowtarzalna artystyczna biżuteria. Jest to też miejsce, gdzie adepci tego wspaniałego rzemiosła poznają podstawy metalurgii i innych metod tworzenia ozdób. Ale nie technika jest tu najważniejsza, lecz wizja i uczucia.


“Według nas biżuteria jest nośnikiem emocji. Chcemy, żeby uczestnicy naszych zajęć mogli samodzielnie tworzyć piękne przedmioty i byli z tego dumni” – mówią organizatorki. Nazwa pracowni niesie w sobie jeszcze jeden przekaz. Warsztaty w tym miejscu to antidotum na tempo obecnego życia, bo tworzenie biżuterii wymaga czasu, wytrwałości i koncentracji. Pracownia działa na warszawskim Mokotowie od 2006 roku. Projekt prócz Aliny i Pauliny wspierają profesjonalni i aktywni twórcy biżuterii.


Wytwórnia Antidotum powstała z potrzeby serca. Po wielu latach pracy w agencji reklamowej Alina zdecydowała się radykalnie zmienić obszar swoich działań. Sprzed komputera przeniosła się do pracowni złotniczej. Okazało się, że wykształcenie architektoniczne to świetny punkt wyjścia. Biżuteria może być tworzona zarówno intuicyjnie, jak i w przemyślanym procesie “od projektu do efektu”.


W Wytwórni Antidotum powstaje przede wszystkim biżuteria szlachetna, czyli z metali. Ale na porządku dziennym są też najróżniejsze eksperymenty, w których korzysta się z tkanin, glilnki i innych materiałów. Warsztaty to sposób, by tą wiedzą się dzielić z kolejnymi kursantami. Całej pracy przyświeca jedna myśl, która nas również przekonuje “Życie jest zbyt krótkie, żeby nosić biżuterię z sieciówek”. 

Bądź na bieżąco!

2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

Nie przegap tych nowości!

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Napisz pierwszą opinię o „Modułowe kolczyki”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *