Zostań mistrzem customizacji

CENA

Wielkość grupy

4 - 

6 os.

Czas trwania

9 godzin: od 11:30 do 17:30

O warsztatach

Urszula Clarise stworzyła swoją własną księgę know-how castomizacji, którą otwiera przed uczestnikami warsztatów. Tworzyła ją przez ostatnich osiem lat, realizując setki projektów, malując na powierzchniach takich jak buty, ceramika, koszulki, jeansowe kurtki, spodnie czy walizki.

Nasze warsztaty skupią się na ubraniach, bo ich tworzenie sprawi uczestnikom największą radość, a końcowy efekt będzie zaskakująco namacalny.

Dla kogo?

Warsztaty przeznaczone są dla osób dorosłych, których ciekawi zagadnienie „customizacji”, chcą nauczyć się jak przerobić swoje ubrania na coś ciekawego, żyją w duchu zero waste, lubią mieć oryginalny styl oraz się wyróżniać, są znudzeni swoją garderobą.

Warsztaty zaczynamy od medytacji, więc cały proces odbywa się w skupieniu, ale bez zbędnego spięcia. Masz się dobrze bawić, wyjść z warsztatów wyluzowany, z głową pełną technicznej wiedzy, nowym ubraniem i planami na przyszłość ;)

Co dadzą Ci warsztaty?

Poznasz techniki malowania na odzieży: jakimi produktami malujemy, czym je nanosimy, skąd czerpać pomysły, a także jak wygląda pielęgnacja w przyszłości.

Z pracowni wyjdziesz z nowym, unikalnym, kreatywnym i wyrażającym Ciebie ciuchem (kurtką jeansową, bluzą lub trampkami). Nie będziesz miał więcej problemu z prezentami urodzinowymi, bo Twoi przyjaciele będą mogli dostać od Ciebie własnoręczną pracę zamiast nudnej koperty. I zapewne będziesz najbardziej barwną postacią wszędzie tam, gdzie się pojawisz. Uwierz mi, te ubrania naprawdę przyciągają wzrok.

Program

10.00 / powitanie przy kawie i ciastku
11.00 / podróż z kartami „Geometria pytań”, następnie medytacja prowadzona
12.00 / rozpoczęcie pracy: wybór wzoru, kompozycja, nauka technik
14.00 / lunch
19.00 / ostatnie szlify prac, sesja zdjęciowa, rozmowa o procesie twórczym

Zapewniamy

- Wszelkie materiały: wzory, ołówki, flamastry do tkanin, szkicowniki, farby do tkanin, pędzle, różne „pomocniki”.

-Kawę, izotoniki i kakao od Supersonic Food, herbatę, wodę i pyszny lunch.

Wymagamy

- Ubranie, które chcesz pomalować (kurtka jeansowa, bluza) lub buty (trampki).

- Dress for a mess ;) Malujemy farbami akrylowymi, więc zabierz ubranie, które możesz poplamić.

Przed warsztatem pooglądaj Pinterest. Wpisz w wyszukiwarce „printed denim” lub „gustom jeans jacket”. Zainspiruj się! 

Daty

Miejsce

ul. Chocimska 12/4, Warszawa

Warunki anulacji

Nie ma możliwości odstąpienia od umowy*, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, można zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń (+48 662 067 331) lub napisz do nas. Zrobimy wszystko, żeby Ci pomóc :)

  Napisz do nas

*Nie ma możliwości 14-dniowego odstąpienia od umowy, o którym mówi ustawa o prawach konsumenta.

Pracownia

Urszula Clarise malować kochała od zawsze, ale od kiedy swój proces twórczy dopełniła intuicją, medytacją i czułością, jej obrazy są esencją spełnienia się w całości. Oprócz rzemieślniczych umiejętności Urszula każdej pracy oddaje swojego ducha i pragnie propagować ten rodzaj pracy z płótnem (i nie tylko) dalej. Uważa bowiem, iż tworzenie i jednoczesna relaksacja jest istotą dobrego życia.


Urszula studiowała Architekturę Krajobrazu w Warszawie. Do tej pory swoje prace wystawiała w Polsce i Niemczech. W Warszawie zorganizowała jednodniowy wernisaż na PGE Stadionie Narodowym. W 2017 roku przez dwa miesiące można było oglądać jej prace w epizodycznej galerii w warszawskim biurowcu Astoria Premium Offices. W grudniu 2018 roku otworzyła dwie wystawy jednego dnia w dwóch miastach, w dwóch krajach: Zgorzelec-Görlitz.


Najbardziej lubi zatracać się w malowaniu portretów, w których skupia się na łączeniu nasyconych barw z temperamentem malowanej postaci. Kocha mariaż przedmiotów użytku codziennego z kolorem, nadaje im drugie życie, kastomizując wszystko, co ją otacza. Znajomi mówią: „Daj Uli dowolny przedmiot, a ona coś na nim stworzy”. Efekty tej miłości można obejrzeć w malowanej przez Urszulę odzieży, obuwiu, walizkach, porcelanie i wielu innych rzeczach, które stają się nośnikami sztuki.


Urszula zmalowała już setki części garderoby oraz przeprowadziła dziesiątki warsztatów, na które chętnych nie brakuje, ponieważ uczestnicy spotykają się z profesjonalizmem i dobrą aurą. Urszula budzi kreatywność w każdym uczestniku oraz pokazuje, jak można rozpuścić blokady twórczego działania. Wychodząc z warsztatów, nie tylko zna się już podstawy malowania, ale także można się poczuć jak po dobrej arteterapii. Wdech, wydech – dołączysz do nas?

Bądź na bieżąco!

2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Napisz pierwszą opinię o „Zostań mistrzem customizacji”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.