Malowanie na ubraniach

CENA

Wielkość grupy

2 - 

6 os.

Czas trwania

2,5 godziny: od 18:00 do 20:30

O warsztacie

Pokażemy Ci, jak nadać ubraniom unikalnego charakteru i uczynić z nich perfekcyjne odbicie własnego ja. Proces tworzenia wzoru, a następnie malowanie ubrania rozwija kreatywność, ale pozwala również osiągnąć stan głębokiego relaksu.

PROWADZĄCA
Warsztat prowadzi Kasia Balcerzak. Urodzona w 1985 r. w Warszawie, w roku 2010 ukończyła studia w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku Architektura Krajobrazu w specjalności Sztuka Ogrodu i Krajobrazu. Przechodziła rozmaite ścieżki kariery, w każdej z dziedzin kładąc ogromny nacisk na estetyczne aspekty wykonywanej pracy. Zajmowała się reklamą, programowaniem, zarządzaniem projektami, tworzeniem biżuterii, czy nawet odnawianiem starych mebli.

Po godzinach nieustannie wracała do swojej największej pasji, pielęgnowanej od dziecka, aż wreszcie postanowiła poświęcić jej większość swojego czasu. Tą pasją jest właśnie malarstwo akwarelowe i olejne. 
W swojej twórczości inspiruje się naturą oraz otaczającym ją światem, starając się jednocześnie wiernie oddać towarzyszące procesowi twórczemu emocje.

Dla kogo?

Dla każdego, dla kogo kreatywne spędzenie czasu pozbawione zbędnego napięcia stanowi cel.

Co da Ci warsztat?

Dzięki wiedzy i umiejętnościom, które zdobędziesz podczas warsztatu, stworzysz unikalną torbę, zaprojektowaną według własnego projektu.

Program

Chcesz, by ubranie oddawało Twoją indywidualność, wyróżniało się na tle tworzonych seryjnie produktów, ale nie wiesz, gdzie znaleźć oryginalne elementy garderoby? Może zamiast szukać, stworzysz je własnoręcznie?

Wystarczy, że przyjdziesz na nasz warsztat z kawałkiem odzieży, a my pomożemy Ci go własnoręcznie pomalować! Jedyne czego potrzebujesz, to kurtka, spodnie jeansowe, t-shirt lub bluza (z gładkiego materiału), uśmiech i odrobina chęci :)

Zapewniamy

ZAPEWNIAMY
- farby,
- pędzle i pomoc instruktorki, która odmieniła w swoim życiu los niejednego ciucha.

Myślisz, że nie potrafisz malować, albo nie masz pomysłu, jak ozdobić ubranie? To nic, rozwiejemy Twoje obawy w ciągu mrugnięcia okiem. Pokażemy Ci ciekawe triki, udostępnimy też bazę szablonów, z których możesz dowolnie skorzystać.

A jeżeli nie masz w swojej szafie nic, co mogłoby zostać. pomalowane, a nadal chcesz się dowiedzieć, jak to zrobić – otrzymasz od nas lnianą torbę, w którą tchniesz życie tak, jak tylko zechcesz.

Wymagamy

Uśmiechu, zaangażowania, gotowości do poszerzenia granic swojej wyobraźni ;)

Daty

Miejsce

Artystyczny Dom: ul. Nowolipki 13, Warszawa

Warunki anulacji

Nie przewidujemy zwrotów, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, można zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń (+48 662 067 331) lub napisz do nas. Zrobimy wszystko, żeby Ci pomóc :)

  Napisz do nas

Pracownia

W sercu Muranowa istnieje miejsce, które powstało z myślą o artystach poszukujących swojej przestrzeni. Stworzyła je Karolina Perchacz, która sama traktuje sztukę jako terapie dla duszy. 


Artystyczny Dom, bo tak właśnie nazywa się to miejsce, stał się przestrzenią, w której ludzie mogą obcować ze sztuką, szukać siebie i artystycznie eksperymentować. To zarówno miejsce dla twórców, którzy chcą się skupić na tym, co naprawdę kochają, ale także dla wszystkich, którzy chcą wziąć udział w warsztatach i tam odkrywać swoje talenty. 


Karolina jest idealnym dowodem na to, że chcieć to móc. Sama spełnia się artystycznie, malując obrazy techniką pouringu i tworząc tace z żywicy epoksydowej. Jest samoukiem – wiedzę zdobywała oglądając kolejne tutoriale, a potem testowała, doświadczała i sprawdzała. Taka sama energia panuje w Artystycznym Domu. Podkreśla, że w każdym tkwi twórca, wystarczy się tylko ośmielić i zacząć szukać własnej ścieżki. Odwiedziny w Artystycznym Domu są dobrym krokiem w tym kierunku. Miejsce regularnie gości nieszablonowych artystów, którzy podczas warsztatów dają możliwość eksperymentowania i rozwijania początkowo ukrytych talentów. 


Artystyczny Dom powstał z potrzeby zmian w życiu Karoliny. Był wynikiem budowania nowej drogi, tworzenia miejsca na kreatywność i życia na własnych zasadach. To także przykład podążania za marzeniami, które od dawna chowamy w sobie. Dziś tą energią zaraża innych. Pokazuje, że się da i że warto zawalczyć o swoje. Twórcza ścieżka to jeden ze sposobów na odzyskiwanie swojej niezależności i zajmowania stanowiska w kluczowych dla naszego życia kwestiach.

Bądź na bieżąco!

2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

Nie przegap tych nowości!

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Napisz pierwszą opinię o „Malowanie na ubraniach”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *