Malarstwo intuicyjne

CENA

Wielkość grupy

9 - 

15 os.

Czas trwania

9 godzin: od 10:00 do 19:00

O warsztacie

Nie bez powodu warsztaty rozpoczniemy medytacją prowadzoną. W malarstwie intuicyjnym chodzi bowiem nie tyle o technikę, co o ducha. Poruszanie pędzlem za pomocą trzeciego oka? Relaksacja poprzez proces twórczy? Przepływ pozytywnej energii oraz stworzenie swojego własnego obrazu? Wszystkich tych rzeczy doświadczycie na moim warsztacie. Uwaga: dozwolone jest mocno odpłynąć.

Dla kogo?

Warsztat przeznaczony jest dla osób dorosłych, które potrzebują wytchnienia od pędzącej codzienności oraz chcą poznać nową metodę mindfulness.

Obcowanie ze sztuką i jej uprawianie (niezależnie na jakim jest się technicznie poziomie) relaksuje i uspokaja. Badania naukowców wykazały znaczący spadek kortyzolu u 75% biorących udział w arteterapii trwającej 45 minut.

Co da Ci warsztat?

Zagłębisz się w świat wewnętrznego dziecka. To miejsce, gdzie każdy jest właściwy taki, jaki jest. To właśnie tam potrafimy się świetnie bawić, pielęgnować zaciekawienie światem i ludźmi. W tej krainie otworzę Twoją kreatywność, rozpuszczę przekonania blokujące działania zarówno twórcze, jak i te życiowe, nauczę Cię jak relaksować się za pomocą pędzla, płótna i farb.

Namalujesz i zabierzesz do domu swój obraz na profesjonalnym płótnie 100/80 cm.

Picasso kiedyś rzekł: „Zajęło mi cztery lata, żeby malować jak Rafael, ale uczyłem się całe życie, aby malować jak dziecko”. Sprawdźmy tę teorię razem.

Program

10.00 / powitanie przy kawie i ciastku
11.00 / podróż z kartami „Geometria pytań”, następnie medytacja prowadzona
12.00 / rozpoczęcie malowania
14.00 / lunch
19.00 / kończenie malowania, rozstawianie obrazów i rozmowa o nich

Opcja dodatkowa (+90zł) - kolacja z winem
19.30 / rozmowa o sztuce, duchowości i rozwoju osobistym

Zapewniamy

- Wszelkie materiały: płótno, szkicowniki, farby, pędzle, różne „pomocniki”.

-Kawę, izotoniki i kakao od Supersonic Food, herbatę, wodę i pyszny lunch.

Wymagamy

- Dress for a mess ;) Malujemy farbami akrylowymi, więc zabierz ubranie, które możesz poplamić.

- Przed warsztatem postaraj się odwiedzić galerię, muzeum lub inne miejsce, gdzie spotkasz sztukę. Po co? Po dokonaniu płatności za warsztat dostaniesz list od prowadzącej artystki, który wiele wyjaśni.

Daty

Miejsce

ul. Narocz 3, Warszawa

Warunki anulacji

Nie przewidujemy zwrotów, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, można zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń (+48 662 067 331) lub napisz do nas. Zrobimy wszystko, żeby Ci pomóc :)

  Napisz do nas

Pracownia

Urszula Clarise malować kochała od zawsze, ale od kiedy swój proces twórczy dopełniła intuicją, medytacją i czułością, jej obrazy są esencją spełnienia się w całości. Oprócz rzemieślniczych umiejętności Urszula każdej pracy oddaje swojego ducha i pragnie propagować ten rodzaj pracy z płótnem (i nie tylko) dalej. Uważa bowiem, iż tworzenie i jednoczesna relaksacja jest istotą dobrego życia.


Urszula studiowała Architekturę Krajobrazu w Warszawie. Do tej pory swoje prace wystawiała w Polsce i Niemczech. W Warszawie zorganizowała jednodniowy wernisaż na PGE Stadionie Narodowym. W 2017 roku przez dwa miesiące można było oglądać jej prace w epizodycznej galerii w warszawskim biurowcu Astoria Premium Offices. W grudniu 2018 roku otworzyła dwie wystawy jednego dnia w dwóch miastach, w dwóch krajach: Zgorzelec-Görlitz.


Najbardziej lubi zatracać się w malowaniu portretów, w których skupia się na łączeniu nasyconych barw z temperamentem malowanej postaci. Kocha mariaż przedmiotów użytku codziennego z kolorem, nadaje im drugie życie, kastomizując wszystko, co ją otacza. Znajomi mówią: „Daj Uli dowolny przedmiot, a ona coś na nim stworzy”. Efekty tej miłości można obejrzeć w malowanej przez Urszulę odzieży, obuwiu, walizkach, porcelanie i wielu innych rzeczach, które stają się nośnikami sztuki.


Urszula zmalowała już setki części garderoby oraz przeprowadziła dziesiątki warsztatów, na które chętnych nie brakuje, ponieważ uczestnicy spotykają się z profesjonalizmem i dobrą aurą. Urszula budzi kreatywność w każdym uczestniku oraz pokazuje, jak można rozpuścić blokady twórczego działania. Wychodząc z warsztatów, nie tylko zna się już podstawy malowania, ale także można się poczuć jak po dobrej arteterapii. Wdech, wydech – dołączysz do nas?

Bądź na bieżąco!

2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

Nie przegap tych nowości!

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Opinie o warsztacie

  1. Joanna

    Nie spodziewałam się, że można podczas jednego spotkania zawędrować w takie rejony kreatywności i relaksu. Malowanie jeszcze nigdy nie sprawiało mi takiej przyjemności. Uli chyba udało się mnie skutecznie odblokować 🙂

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *