Makramowe lustro

CENA

Wielkość grupy

3 - 

8 os.

Czas trwania

4 godziny: w tygodniu od 18:00 do 22:00 lub w weekend od 11:00 do 15:00

O warsztatach

Lubisz klimatyczne wnętrza? Makramowe lustro to element, który z pewnością sprawi, że wnętrze będzie wyjątkowe. A mając świadomość, że wyplotłaś je własnoręcznie - duma gwarantowana!

Przyjdź i doświadcz tych emocji.

Dla kogo?

Zapraszam każdego, kto chce:
- zdobyć nowe umiejętności,
- poznać technikę rękodzieła, jaką jest makrama,
- szuka swojej pasji,
- potrzebuje oderwać się od codziennych zajęć,
- pobyć w gronie kreatywnych osób.

Co dadzą Ci warsztaty?

Dzięki udziałowi w warsztatach stworzysz oryginalne lustro z makramy, które stanie się niezastąpionym dodatkiem do Twojego wnętrza lub wyjątkowym prezentem dla kogoś bliskiego.

Nauczę Cię jak wykonać podstawowe sploty, które w przyszłości pozwolą Ci samodzielnie wykonać również inne projekty.

Program

Na początku trochę się poznamy, opowiem Ci o makramie i o tym jakich materiałów używać do wykonywania różnego rodzaju projektów.

Następnie krok po kroku przeprowadzę Cię przez cały proces tworzenia makramowego lustra. Zaczniemy od zamocowania sznurków na obręczy węzłem mocującym, by za pomocą kolejnych węzłów - płaskiego oraz żebrowego - móc zająć się tworzeniem wzorów na mandali. Po wykonaniu mandali przyjdzie czas na montowanie lustra.

Zapewniamy

Zapewniam niezbędne materiały do wykonania makramowego lustra: obręcz, lustro 20 cm oraz sznurki do wyplecenia mandali.


Możesz liczyć na moje wsparcie, wiedzę i wszelkie wskazówki przydatne podczas pracy ze sznurkami.

W Wytwórni Dobra do dyspozycji jest aneks kuchenny, gdzie dostępna będzie kawa, herbata, woda. Możesz liczyć również na drobny poczęstunek.

Wymagamy

Otwartości i chęci kreatywnego spędzenia czasu.

Daty

Miejsce

"Wytwórnia Dobra": ul. Sabały 39, Warszawa

Warunki anulacji

Nie ma możliwości odstąpienia od umowy (nie ma możliwości 14-dniowego odstąpienia od umowy, o którym mówi ustawa o prawach konsumenta), jednak do 7 dni przed datą warsztatu, można zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca.

Interesuje Cię inny termin warsztatu?

Zostaw nam maila, a damy Ci znać jak się tylko pojawi!

  Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Masz pytania?

  Zadzwoń do nas (+48 790 632 742) lub napisz, doradzimy co i jak:)

    Napisz do nas

  Dzieciństwo rządzi się swoimi prawami – jest wypełnione kreatywnością, zabawą i śmiałymi pomysłami. Co gdyby przenieść te wartości do dorosłego życia? Taki scenariusz wydarzył się w życiu Karoliny chwilę po 30. urodzinach. Jej spotkanie z makramą to miłość od pierwszego… a tak naprawdę splotu. Warsztaty, na które trafiła za namową koleżanki, okazały się być strzałem w dziesiątkę. Makrama nie tylko szybko stała się jej pasją, ale także źródłem dochodów. 

  Kolejne puzzle w tej historii układały się w błyskawicznym tempie, tworząc pełny obrazek. Jej córka została obdarowana pierwszym projektem, a znajomi docenili jej wyjątkowe umiejętności i kibicowali przy nowym biznesie. Chwilę później, w trakcie jogowego wyjazdu, pojawiła się nazwa – Księżycowe Sploty, która w pełni oddawała tworzony projekt. Także wtedy Karolina sprzedała swój pierwszy produkt – jedna z uczestniczek zakochała się w stworzonym przez nią plecaku. Rozwój jej marki  jest blisko powiązany z duchowością i osobistymi przeżyciami, więc nietrudno było potraktować to jako znaki. 

  Kolejnym krokiem była decyzja o prowadzeniu warsztatów. Wymagało to sporo odwagi, ale stało się przełomowe dla właścicielki makramowego biznesu. To tylko pokazuje, że jej życiowe hasło “bój się i rób” to nie pusty frazes. Kursy to dla Karoliny czas inwestowania w innych ludzi, przestrzeń do rozwoju ich potencjału oraz nauki. Bycie częścią tego procesu jest dla niej ogromną radością i motywacją do dalszej pracy. Wisienką na torcie jest fakt, że wielu uczestników wraca na kolejne zajęcia, a to tylko potwierdzenie, że warsztaty inspirują, a wyjątkowy klimat sprawia, że chce się więcej. 

  Obecnie pracownia właścicielki Księżycowych Splotów mieści się w jej domu, a za studio fotograficzne służy jej balkon. Z kolei warsztaty odbywają się w przestrzeni rozwoju – Wytwórni Dobra. Intuicja nam podpowiada, że to tylko kolejny etap tej nieszablonowej podróży.

  Bądź na bieżąco!

  2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

  Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Dodaj opinię

  Każda opinia jest przez nas weryfikowana, tak, aby była pewność, że została wystawiona przez uczestnika warsztatów. Dlatego też potrzebujemy Twój adres e-mail, który nie będzie widoczny na stronie z opinią.

  Napisz pierwszą opinię o „Makramowe lustro”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Zobacz też

  Filtry
  Cena
  Poziom
  Rodzaj zajęć
  Miasto