Makrama ścienna

CENA

Wielkość grupy

4 - 

6 os.

Czas trwania

3,5 godziny: od 15:00 do 18:30

O warsztacie

Kochani przyszli miłośnicy makramy :) Bo nie mam wątpliwości, że nimi zostaniecie już po pierwszych próbach wyplatania ;)

Zapraszam Was na warsztaty „Makrama ścienna”. Opowiem Wam o mojej przygodzie z makramą, o materiałach używanych do wyplatania, węzłach i węzełkach, moich inspiracjach. Wszystko w luźnej atmosferze relaksu :)

Dla kogo?

Każdego :)

Co da Ci warsztat?

Znajomość podstawowych węzłów używanych przy wyplataniu makramy i zastosowania ich przy wykonaniu dekoracji na ścianę na. Dodatkowo każda z Was wyjdzie z warsztatu ze swoją makramą.

Makramowe dekoracje doskonale sprawdzą się w tradycyjnych, jak i minimalistycznych wnętrzach, ponieważ makrama daje nam nieograniczone możliwości zastosowania prostych form i linii lub bogatych zdobień.

Program

Makrama jest sztuką wiązania sznurków. Pozwala na wolność w tworzeniu, bez zasad i ograniczeń. Korzysta z natury – bawełna i drewno.

Orientacyjny program warsztatu:
15:00: Start warsztatów, kilka słów o makramie;
15:15: Swobodne plecenie, rozmowy, uśmiechy, kawa/herbata, ciasteczka :)

Zapewniamy

Wiedzę praktyczną, materiały do dyspozycji (sznurki bawełniane, patyki, korale i inne akcesoria), podsumowanie spotkania w PDF z opisem węzłów i zdjęciami z warsztatów, dobrą energię, pełną uwagę i wsparcie.

Podczas warsztatu będzie też do Waszej dyspozycji kawa, herbata i poczęstunek.

Wymagamy

W warsztatach mogą brać udział osoby dorosłe.

Daty

Miejsce

Plac Inwalidów 4/6/8, m. 39, Warszawa (wejście od Alei Wojska Polskiego przez czarną bramę)

Warunki anulacji

Nie przewidujemy zwrotów, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, można zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń (+48 662 067 331) lub napisz do nas. Zrobimy wszystko, żeby Ci pomóc :)

  Napisz do nas

Makrama. Bawełna i drewno. to pracownia Magdy Fabiańskiej. Prace Magdy to prosta forma, neutralne kolory Ziemi, warstwy, pióra. Makrama jest dla Magdy pracą nad sobą, jest dziedziną bardzo szeroką w zastosowaniu i rozwijającą kreatywność. Dlatego też jest taka interesująca i przyciąga tak wiele osób.


Magda Fabiańska to niespokojna i przez to fascynująca dusza. Studiowała na kilku kierunkach studiów (ekonomia, PR), z dyplomem dekoratora wnętrz. Zmienna ale spokojna, życzliwa i wierząca w ludzi. Dla Magdy makrama to sztuka, praca i dzieło rąk, która czerpie prosto z natury, pozwala na wolność w tworzeniu, bez zasad i ograniczeń, z przestrzenią na pomyłki, dzięki którym często powstaje coś nowego i zaskakującego. Dla Magdy warsztaty to okazja do przekazania nie tylko wiedzy i umiejętności, ale także energii. To spotkanie, podczas którego nie tylko poznajemy siebie nawzajem, ale też i samą siebie.

Bądź na bieżąco!

2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

Nie przegap tych nowości!

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Opinie o warsztacie

 1. Paulina Kalata

  Jestem świeżo po warsztatach – dokładnie wczoraj miałam przyjemność spotkania z Magdą.
  Każdemu, kto jeszcze się waha – gorąco polecam. Świetna atmosfera, niezwykle utalentowana prowadząca, która ma ogromną wiedzę i umiejętność przekazania jej innym..
  Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi.
  Jestem szczęśliwa, że mogłam uczestniczyć w tych warsztatach. ?

 2. Katarzyna Wojdanowska

  Było super. Magda – przemiła, otwarta i cierpliwa osoba, która potrafi nawet najtrudniejsze rzeczy wytłumaczyć jasno i przejrzyście. Już po pierwszych warsztatach mogę powiedzieć , że umiem “w makramę”. Oczywiście jeszcze daleka droga, że by robić takie cuda jak Magda. Czekam na kolejne spotkanie, już dla trochę zaawansowanych.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *