Makrama i kwiatki

CENA
Wielkość grupy
6-10 osób
Czas trwania
3 godziny: od 11:00 do 14:00

O warsztacie

Warsztaty odbędą się w urokliwej pracowni „W roślinach” na warszawskiej Woli. A skoro rośliny, to będą kwietniki. Zapraszam Was na warsztaty plecenia kwietników na ścianę oraz wazoników na kwiaty.

Dla kogo?

Każdego :)

Co da Ci warsztat?

Znajomość podstawowych węzłów używanych przy wyplataniu makramy i zastosowania ich przy wykonaniu kwietnika oraz wazonu na kwiaty.

Program

Swobodne plecenie i rozmowy o makramie.

Zapewniamy

Wiedzę praktyczną, materiały do dyspozycji (sznurki w różnych kolorach, korale, szklane wazoniki i inne akcesoria), podsumowanie spotkania w pdf z opisem węzłów i zdjęciami z warsztatów, dobrą energię, pełną uwagę i wsparcie prowadzącego. Podczas warsztatu będzie też do Waszej dyspozycji kawa, herbata i poczęstunek.

Wymagamy

W warsztatach mogą brać udział osoby dorosłe i dzieci od 9 roku życia.

Daty

Miejsce

Pracownia "W roślinach", ul. Ludwiki 8, Warszawa

Warunki anulacji

Nie przewidujemy zwrotów, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, masz możliwość zmiany jego terminu, o ile są dostępne miejsca na inny termin tego warsztatu. Jeśli nie uzbiera się minimalna ilość osób, na 7 dni przed terminem warsztatu, warsztat zostanie odwołany, a Feblik zwróci Ci pełną opłatę.

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas, zrobimy wszystko, żeby Ci pomóc.

  Napisz do nas

Makrama. Bawełna i drewno. to pracownia Magdy Fabiańskiej. Prace Magdy to prosta forma, neutralne kolory Ziemi, warstwy, pióra. Makrama jest dla Magdy pracą nad sobą, jest dziedziną bardzo szeroką w zastosowaniu i rozwijającą kreatywność. Dlatego też jest taka interesująca i przyciąga tak wiele osób.


Magda Fabiańska to niespokojna i przez to fascynująca dusza. Studiowała na kilku kierunkach studiów (ekonomia, PR), z dyplomem dekoratora wnętrz. Zmienna ale spokojna, życzliwa i wierząca w ludzi. Dla Magdy makrama to sztuka, praca i dzieło rąk, która czerpie prosto z natury, pozwala na wolność w tworzeniu, bez zasad i ograniczeń, z przestrzenią na pomyłki, dzięki którym często powstaje coś nowego i zaskakującego. Dla Magdy warsztaty to okazja do przekazania nie tylko wiedzy i umiejętności, ale także energii. To spotkanie, podczas którego nie tylko poznajemy siebie nawzajem, ale też i samą siebie.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Napisz pierwszą opinię o „Makrama i kwiatki”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *