Makrama i kwiatki

CENA
Wielkość grupy
5-6 osób
Czas trwania
2,5 godziny: od 12:00 do 14:30

O warsztacie

Kochani przyszli miłośnicy makramy :) Bo nie mam wątpliwości, że nimi zostaniecie już po pierwszych próbach wyplatania ;)

Zapraszam Was na warsztaty „Makramowe kwietniki”. Opowiem Wam o mojej przygodzie z makramą, o materiałach używanych do wyplatania, węzłach i węzełkach, moich inspiracjach. Wszystko w luźnej atmosferze relaksu :) Wspólnie upleciemy nasze kwietniki i wypełnimy je kwiatami.

Dla kogo?

Każdego :)

Co da Ci warsztat?

Znajomość podstawowych węzłów używanych przy wyplataniu makramy i zastosowania ich przy wykonaniu kwietnika. Dodatkowo każda z Was wyjdzie z warsztatu ze swoją makramą.

Makramowe dekoracje doskonale sprawdzą się w tradycyjnych, jak i minimalistycznych wnętrzach, ponieważ makrama daje nam nieograniczone możliwości zastosowania prostych form i linii lub bogatych zdobień. Kwietniki mogą ozdobić wnętrze, jak i balkon lub taras.

Program

Makrama jest sztuką wiązania sznurków. Pozwala na wolność w tworzeniu, bez zasad i ograniczeń. Korzysta z natury – bawełna i drewno.

Orientacyjny program warsztatu:
12:00: Start warsztatów, kilka słów o makramie;
12:15: Swobodne plecenie, rozmowy, uśmiechy, kawa/herbata, ciasteczka :)

Zapewniamy

Wiedzę praktyczną, materiały do dyspozycji (sznurki bawełniane, korale, szklane wazoniki i inne akcesoria), podsumowanie spotkania w PDF z opisem węzłów i zdjęciami z warsztatów, dobrą energię, pełną uwagę i wsparcie.

Podczas warsztatu będzie też do Waszej dyspozycji kawa, herbata i poczęstunek.

Wymagamy

W warsztatach mogą brać udział osoby dorosłe.

Daty

Miejsce

Plac Inwalidów 4/6/8, m. 39, Warszawa

Warunki anulacji

Nie przewidujemy zwrotów, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, masz możliwość zmiany jego terminu, o ile są dostępne miejsca na inny termin tego warsztatu. Jeśli nie uzbiera się minimalna ilość osób, na 7 dni przed terminem warsztatu, warsztat zostanie odwołany, a Feblik zwróci Ci pełną opłatę.

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas, zrobimy wszystko, żeby Ci pomóc.

  Napisz do nas

Makrama. Bawełna i drewno. to pracownia Magdy Fabiańskiej. Prace Magdy to prosta forma, neutralne kolory Ziemi, warstwy, pióra. Makrama jest dla Magdy pracą nad sobą, jest dziedziną bardzo szeroką w zastosowaniu i rozwijającą kreatywność. Dlatego też jest taka interesująca i przyciąga tak wiele osób.


Magda Fabiańska to niespokojna i przez to fascynująca dusza. Studiowała na kilku kierunkach studiów (ekonomia, PR), z dyplomem dekoratora wnętrz. Zmienna ale spokojna, życzliwa i wierząca w ludzi. Dla Magdy makrama to sztuka, praca i dzieło rąk, która czerpie prosto z natury, pozwala na wolność w tworzeniu, bez zasad i ograniczeń, z przestrzenią na pomyłki, dzięki którym często powstaje coś nowego i zaskakującego. Dla Magdy warsztaty to okazja do przekazania nie tylko wiedzy i umiejętności, ale także energii. To spotkanie, podczas którego nie tylko poznajemy siebie nawzajem, ale też i samą siebie.

Bądź na bieżąco!

2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

Nie przegap tych nowości!

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Napisz pierwszą opinię o „Makrama i kwiatki”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *