Łapacz snów z elementami makramy

CENA

Wielkość grupy

4 - 

6 os.

Czas trwania

3,5 godziny: od 11:00 do 14:30

O warsztatach

Kochani przyszli miłośnicy makramy :) Bo nie mam wątpliwości, że nimi zostaniecie już po pierwszych próbach wyplatania ;)

Zapraszam Was na warsztaty „Łapacz snów z elementami makramy”. Opowiem Wam o mojej przygodzie z makramą, o materiałach używanych do wyplatania, węzłach i węzełkach, moich inspiracjach. Wszystko w luźnej atmosferze relaksu :)

Dla kogo?

Dla osób, które cenią sobie spokój, precyzję, rękodzieło. Dla miłośników stylu boho, hippie, ale także neutralnych dekoracji do każdego wnętrza i ogrodu. Makrama nauczy Was cierpliwości i rozkocha Was w sobie.

Co dadzą Ci warsztaty?

Znajomość podstawowych węzłów używanych przy wyplataniu makramy i zastosowania ich przy wykonaniu łapacza snów.

Dodatkowo każda z Was wyjdzie z warsztatu ze swoim łapaczem.
Makramowe dekoracje doskonale sprawdzą się w tradycyjnych, jak i minimalistycznych wnętrzach, ponieważ makrama daje nam nieograniczone możliwości zastosowania prostych form i linii lub bogatych zdobień.

Program

Makrama jest sztuką wiązania sznurków. Pozwala na wolność w tworzeniu, bez zasad i ograniczeń. Korzysta z natury – bawełna i drewno.

Orientacyjny program warsztatu:
11:00 Start warsztatów, kilka słów o makramie;
11:15 Swobodne plecenie, rozmowy, uśmiechy, kawa/herbata, ciasteczka :)

Zapewniamy

Wiedzę praktyczną, materiały do dyspozycji (sznurki bawełniane, obręcze, piórka, korale i inne akcesoria), podsumowanie spotkania, zdjęcia z warsztatów, dobrą energię, pełną uwagę i wsparcie.

Podczas warsztatu będzie też do Waszej dyspozycji kawa, herbata i poczęstunek.

Wymagamy

W warsztatach mogą brać udział osoby dorosłe.

Daty

Miejsce

Ul. Drużbackiej 7, Warszawa (lokal 2 na pierwszym piętrze - przy furtce jest domofon)

Warunki anulacji

Nie ma możliwości odstąpienia od umowy*, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, można zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń (+48 662 067 331) lub napisz do nas. Zrobimy wszystko, żeby Ci pomóc :)

  Napisz do nas

*Nie ma możliwości 14-dniowego odstąpienia od umowy, o którym mówi ustawa o prawach konsumenta.

Makrama. Bawełna i drewno. to pracownia Magdy Fabiańskiej. Prace Magdy to prosta forma, neutralne kolory Ziemi, warstwy, pióra. Makrama jest dla Magdy pracą nad sobą, jest dziedziną bardzo szeroką w zastosowaniu i rozwijającą kreatywność. Dlatego też jest taka interesująca i przyciąga tak wiele osób.


Magda Fabiańska to niespokojna i przez to fascynująca dusza. Studiowała na kilku kierunkach studiów (ekonomia, PR), z dyplomem dekoratora wnętrz. Zmienna ale spokojna, życzliwa i wierząca w ludzi. Dla Magdy makrama to sztuka, praca i dzieło rąk, która czerpie prosto z natury, pozwala na wolność w tworzeniu, bez zasad i ograniczeń, z przestrzenią na pomyłki, dzięki którym często powstaje coś nowego i zaskakującego. Dla Magdy warsztaty to okazja do przekazania nie tylko wiedzy i umiejętności, ale także energii. To spotkanie, podczas którego nie tylko poznajemy siebie nawzajem, ale też i samą siebie.

Bądź na bieżąco!

2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Opinie o warsztatach

  1. Zosia

    Niezwykle przyjemnie spędzony czas 🙂 Nie sądziłam, że makrama mi się tak spodoba, a po jednych warsztatach już wiem, że nie będą ostatnie 🙂

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.