6 spotkań
12 godz.

Od 20:00 do 22:00. 6 kolejnych piątków.

3
-20 os.

Na warsztaty zapraszamy osoby dorosłe.

Średnio-zaawansowany

Dla tych, co dopiero zaczynają swoją przygodę.

Dla tych, co mają pierwsze doświadczenie za sobą.

Dla tych, co znają podstawy.

Dla tych, co chcą wejść na wyższy poziom zaawansowania.

O warsztatach
Pięknodziejki i Pięknodzieje! Zapraszam do Hennokręgu – Szkoły Henny i Pięknodziejstwa! Przed nami wspólne 6 tygodni ćwiczeń, odkrywania piękna w hennie, w Tobie, w tym co będziesz tworzyć na skórze i nie tylko 🙂 KAŻDY może tworzyć piękno z pomocą henny. I bardzo chcę Cię tego nauczyć! Malowanie naturalną henną – już od pierwszych prób – to takie przeniesienie się do innego wymiaru, w którym jest po prostu pięknie, relaksująco i błogo. Żaden inny materiał plastyczny nie ma dla mnie takiej mocy, henna jest magiczna.
Dla tych, którzy chcą poczuć magię henny, spróbować czegoś nowego, rozwinąć się artystycznie. Umiejętności “rysownicze” nie są wymagane 😉 Kurs odpowiedni dla początkujących i średnio-zaawansowanych 🙂
Co będziesz robić?
Poznasz ze mną tajniki sztuki mehendi! Przejdziemy przed zupełne podstawy – tradycję, pielęgnację, proste wzory… I zajmiemy się też bardziej zaawansowanymi czarami – samodzielnym mieszaniem pasty, technikami cieniowania… Dam Ci mnóstwo inspiracji i motywacji do rozwijania się. Być może odkryjesz nową pasję 😉 Zajrzyj do linku poniżej 🙂
Przeczytaj jak dokładnie będzie wyglądała nasza praca i poczuj klimat Hennokręgu – Szkoły Henny i Pięknodziejstwa – www.isiazarzycka.pl

Pracownia

Na FEBLIKu od:

31.10.2019

Henna Hygge to duński sposób na szczęście w nieoczywistym miksie ze starożytną hinduską sztuką ozdabiania ciała. To także pracownia Isi Zarzyckiej, której wielką pasją jest malowanie skóry naturalną henną, czyli mehendi.
Zapewniamy
Materiały
Zajęcia odbywają się wirtualnie, ale przed kursem dostajesz ode mnie bardzo nie-wirtualną paczuszkę z potrzebnymi hennowymi materiałami! 😉 Pakiet wyślemy do dowolnego paczkomatu w Polsce. Co dokładnie znajdziesz w pakiecie jest niespodzianką!
Coś na ząb
.
Terminy

Interesuje Cię inny termin warsztatu?

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

A może masz pytania?

Zadzwoń do nas (+48 665 640 854) lub napisz, doradzimy co i jak. :)

  Napisz wiadomość

Lokalizacja
Spotykamy się w zamkniętej grupie na facebooku – po opłaceniu kursu pamiętaj żeby poprosić o dołączenie – link do GRUPY
Wskazówki dojazdu
.
Warto wiedzieć
Jak się przygotować?
Dostępu do internetu i konta na facebooku 😉
Zasady i warunki anulowania

Nie możesz odstąpić od umowy, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, możesz zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca.

Jeżeli na warsztaty nie uzbiera się minimalna ilość osób, to pracownia ma prawo je odwołać do 3 dni przed ich rozpoczęciem. W takiej sytuacji staramy się przenieść Twoje miejsce na jeden z późniejszych terminów.

Dodaj opinię

Każda opinia jest przez nas weryfikowana, tak, aby była pewność, że została wystawiona przez uczestnika warsztatów. Dlatego też potrzebujemy Twój adres e-mail, który nie będzie widoczny na stronie z opinią.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też
 • warsztaty artystyczne swiece LumiPoznań

  Stwórz artystyczne świece – piwonie (PZN)

  Lumi
  290 zł 60 minut / os.
  3 h
  6-10 os.
 • warsztaty rzemieslnicze piora milimWarszawa

  Kurs tworzenia piór wiecznych

  1250 zł 60 minut / os.
  10 h
  1-3 os.
 • warsztaty snycerskie ozdoby alelipaPoznań

  Warsztaty rzeźbienia ozdób choinkowych

  390 zł 60 minut / os.
  5 h
  4-8 os.
 • warsztaty dziewiarskie torby wyplatamyWarszawa

  Wyplatanie torebek z grubej włóczki

  170 zł 60 minut / os.
  2 h
  3-8 os.

Kurs malowania henną: Tajemnice Lawsonii

Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto