Kurs malowania henną: Tajemnice Lawsonii

CENA

Wielkość grupy

3 - 

20 os.

Czas trwania

6 spotkań: od 20:00 do 22:00. 6 kolejnych piątków.

O warsztatach

Pięknodziejki i Pięknodzieje! Zapraszam do Hennokręgu - Szkoły Henny i Pięknodziejstwa! Przed nami wspólne 6 tygodni ćwiczeń, odkrywania piękna w hennie, w Tobie, w tym co będziesz tworzyć na skórze i nie tylko :) KAŻDY może tworzyć piękno z pomocą henny. I bardzo chcę Cię tego nauczyć! Malowanie naturalną henną – już od pierwszych prób – to takie przeniesienie się do innego wymiaru, w którym jest po prostu pięknie, relaksująco i błogo. Żaden inny materiał plastyczny nie ma dla mnie takiej mocy, henna jest magiczna.

Dla kogo?

Dla tych, którzy chcą poczuć magię henny, spróbować czegoś nowego, rozwinąć się artystycznie. Umiejętności "rysownicze" nie są wymagane ;) Kurs odpowiedni dla początkujących i średnio-zaawansowanych :)

Co dadzą Ci warsztaty?

Poznasz ze mną tajniki sztuki mehendi! Przejdziemy przed zupełne podstawy - tradycję, pielęgnację, proste wzory... I zajmiemy się też bardziej zaawansowanymi czarami - samodzielnym mieszaniem pasty, technikami cieniowania... Dam Ci mnóstwo inspiracji i motywacji do rozwijania się. Być może odkryjesz nową pasję ;) Zajrzyj do linku poniżej :)

Program

Przeczytaj jak dokładnie będzie wyglądała nasza praca i poczuj klimat Hennokręgu - Szkoły Henny i Pięknodziejstwa - www.isiazarzycka.pl

Zapewniamy

Zajęcia odbywają się wirtualnie, ale przed kursem dostajesz ode mnie bardzo nie-wirtualną paczuszkę z potrzebnymi hennowymi materiałami! ;) Pakiet wyślemy do dowolnego paczkomatu w Polsce. Co dokładnie znajdziesz w pakiecie jest niespodzianką!

Wymagamy

Dostępu do internetu i konta na facebooku ;)

Daty

Miejsce

Spotykamy się w zamkniętej grupie na facebooku - po opłaceniu kursu pamiętaj żeby poprosić o dołączenie - link do GRUPY

Warunki anulacji

Nie ma możliwości odstąpienia od umowy*, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, można zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń (+48 662 067 331) lub napisz do nas. Zrobimy wszystko, żeby Ci pomóc :)

  Napisz do nas

*Nie ma możliwości 14-dniowego odstąpienia od umowy, o którym mówi ustawa o prawach konsumenta.

Pracownia

Henna Hygge to duński sposób na szczęście w nieoczywistym miksie ze starożytną hinduską sztuką ozdabiania ciała. Zaskakujące połączenie, prawda? Ważne, że działa i to jak! Rytuał malowania skóry naturalną henną, czyli mehendi, to doskonała okazja, by nasycić się pięknem, dobrą energią i pozytywnymi wibracjami. Podobnie, jak sama henna to wszystko zostaje z uczestnikami warsztatów. Może nie na zawsze, ale na długo. Henna Hygge to pracownia Isi Zarzyckiej, która prężnie działa od 2016 roku. Od niedawna to także hygge miejsce na warszawskim Ursynowie.


Isia Zarzycka (jak sama o sobie mówi) to hennowy elf, który wierzy, że ma wśród swoich przodków także jakiegoś Hobbita. Wskazuje na to nie tylko wzrost, ale także słabość do jedzonka i ciepłego domu . W świecie rzeczywistym to pedagożka, animatorka kultury i trenerka efektywnej nauki.


Zamiłowanie do uczenia wykorzystuje w pracy zawodowej i w czasie warsztatów. Malowanie henną to prawdziwa pasja Isi, którą rozwija od wielu lat i wciąż jej mało. Dlatego co roku bierze udział w zagranicznych hennowych konferencjach, gdzie wymienia się doświadczeniami z innymi artystkami i artystami. Misją Isi jest zasianie ziarenka miłości do naturalnej henny u jak największej liczby osób. Podkreślmy: naturalnej. Bo to jedyna bezpieczna i najpiękniejsza wersja barwnika. To właśnie ona jest dla Isi środkiem do tworzenia sztuki i przytulnej atmosfery duńskiego hygge.

Bądź na bieżąco!

2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Napisz pierwszą opinię o „Kurs malowania henną: Tajemnice Lawsonii”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.