Kreatywny kolaż / Warszawa

CENA

Wielkość grupy

6 - 

12 os.

Czas trwania

4 godziny: od 10:00 do 14:00

O warsztatach

KREATYWNY KOLAŻ to idea, która zrodziła się z potrzeby spotkania się z Tobą oraz stworzenia twórczej przestrzeni do zabaw i interpretacji kolażu. Gościć będą nas same klimatyczne przestrzenie, które z pewnością zainspirują Cię do działania!

Wspólnie przejdziemy cały proces tworzenia kreatywnego kolażu. Kto wie, może odkryjesz w sobie żyłkę artysty, powiesisz swój niepowtarzalny kolaż w domu, a może podarujesz go bliskiej osobie jako unikalny prezent?

Dla kogo?

Dla wszystkich bez wyjątku! Również dla osób, które nie miały wcześniej kontaktu z kolażem. A także dla tych, co:
- chcą spróbować swoich sił, pragną zrobić coś nowego i innowacyjnego;
- chcą zadbać o siebie i swój dobrostan, oczyścić się z emocji;
- wykorzystać wyobraźnię do twórczego działania;
- mają ochotę spotkać się z nowymi osobami;
- chcą spędzić wolny czas przy kreatywnych rozmowach i działaniu.

Warsztat będzie też świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej Ci osoby!

Co dadzą Ci warsztaty?

- Własnoręcznie wykonane dzieło sztuki, które ozdobi Twoją przestrzeń.
- Nowe doświadczenie pracy z kreatywnym kolażem analogowym.
- Poczucie wprowadzenia w drugi obieg materiałów po produkcji marek rzemieślniczych.
- Spotkanie z równie kreatywnymi duszami.
- Podstawy do kontynuowania swojej kolażowej przygody.

Program

Poznajemy się!
Warsztaty rozpoczynamy od stworzenia przyjaznej i kreatywnej atmosfery. Atmosfera to moje słowo klucz!

Wprowadzenie!
Opowiem Ci na czym polega kolaż i jakie materiały przygotowałam, chcę żebyś wiedział/a jakie możliwości czekają na Ciebie w drodze do stworzenia Twojego kolażu!

Rozpoczynamy!
Zapoznajemy się z materiałami, szukamy inspiracji przeglądając magazyny oraz elementy, które poddajemy recyklingowi. Wybieramy, przeglądamy, wycinamy, układamy, testujemy!

Przerwa!
W przestrzeni warsztatów cały czas będą dostępne napoje i poczęstunek, ale czasem dobrze jest odejść od stołu i popatrzeć na swój pomysł z daleka. To również czas na rozmowę i rozprostowanie kości!

Kompozycja i klejenie!
Czas na krystalizowanie swojej wizji i nadanie swojej pracy ostatecznego szlifu. Ale nie przejmuj się - masz jeszcze czas na zmianę kierunku! Ostatecznie przyklejamy elementy, tworząc niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju dzieło sztuki!

Finisz!
Ostrożnie oprawiamy kolaż w ramę, zależy mi, aby każdy uczestnik zabrał ze sobą gotowe dzieło, które zagości w jego ukochanej przestrzeni! Jeszcze pamiątkowe zdjęcie z kolażem na koniec!

Zapewniamy

- 4 godziny wspólnej podróży kreatywnej.
- Materiały niezbędne do stworzenia kolażu: magazyny modowe Vogue, klej, nożyczki, papiery klasyczne i ozdobne.
- Materiały do wzbogacenia kolażu, od polskich marek rzemieślniczych - elementy po produkcji wyrobów i akcesoriów skórzanych, alternatywą będą papiery, które fakturą przypominają skórę.
- Rama do oprawienia swojego dzieła.
- Bufet kawowy.

Wymagamy

Otwartości i pozytywnego nastawienia!

Daty

Miejsce

Pracownia "W temacie ciała": ul. Powsińska 18b,, Warszawa

Warunki anulacji

Nie ma możliwości odstąpienia od umowy (nie ma możliwości 14-dniowego odstąpienia od umowy, o którym mówi ustawa o prawach konsumenta), jednak do 7 dni przed datą warsztatu, można zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca.

Interesuje Cię inny termin warsztatu?

Zostaw nam maila, a damy Ci znać jak się tylko pojawi!

  Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Masz pytania?

  Zadzwoń do nas (+48 790 632 742) lub napisz, doradzimy co i jak:)

    Napisz do nas

  Pracownia

  Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Choć do samego powiedzenia można mieć ambiwalentne uczucia, to jednak pandemia i utrata etatowej pracy stała się dla Joanny punktem zwrotnym. Wieloletnie doświadczenie zdobywane zarówno przy dużych projektach w krakowskich agencjach reklamowych oraz podczas tworzenia identyfikacji wizualnych dla mniejszych brandów, wykorzystała do realizowania jeszcze jednej pasji. Kolaże, te cyfrowe i analogowe, to jej sposób na kreatywne wyrażanie siebie i łączenie potencjalnie niepotrzebnych elementów, by ostatecznie stworzyć coś, co zachwyca i przyciąga spojrzenia. W jej rękach wycinki z magazynów modowych, skrawki materiałów i detale po produkcji akcesoriów skórzanych polskich marek kaletniczych otrzymują drugie życie. 


  Źródłem inspiracji w jej pracy jest tak naprawdę wszystko, co ją otacza. Czasem to fragment książki, spacer z psem, a innym razem obserwacja ludzi podczas popijania kawy. Chłonie kolory, krajobrazy, przedmioty, kształty, sytuacje, a to wszystko staje się następnie punktem odbicia w jej pracach. Do świata kolażu zdecydowała się zaprosić innych, gdy po raz kolejny usłyszała pozytywny feedback o swoich realizacjach. To dodało jej odwagi i zmotywowało, żeby zorganizować wydarzenie i zaprosić na nie pokrewne, kreatywne dusze. 


  Warsztaty organizowane w ramach Akuratnie studio to nie tylko sposób na przyjemne spędzenie wolnego czasu, ale także metoda na zatrzymanie się w codziennej gonitwie. Kurs kolażu pozwala spojrzeć na potencjalnie zbędne materiały w nowy sposób i puścić wodze wyobraźni. To też właściwy czas, żeby wyrazić się w nieskrępowany sposób i dopuścić do głosu skrywane emocje. Kolaż to metoda na wyzwolenie pokładów kreatywności, które nie są w żaden sposób hamowane – ta sztuka daje morze możliwości, dostosowuje się do określonego nastroju i tematyki. Najlepiej przekonać się o tym na własnej skórze podczas warsztatów, które pozwalają odkryć swoją wrażliwą i twórczą stronę.

  Bądź na bieżąco!

  2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

  Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Dodaj opinię

  Każda opinia jest przez nas weryfikowana, tak, aby była pewność, że została wystawiona przez uczestnika warsztatów. Dlatego też potrzebujemy Twój adres e-mail, który nie będzie widoczny na stronie z opinią.

  Napisz pierwszą opinię o „Kreatywny kolaż / Warszawa”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Zobacz też

  Filtry
  Cena
  Poziom
  Rodzaj zajęć
  Miasto