Kompozycja w duchu less waste

CENA

Wielkość grupy

5 - 

8 os.

Czas trwania

3 godziny: od 11:00 do 14:00

O warsztatach

Tworzenie kompozycji to swego rodzaju konfrontacja. Stajesz wobec pustego naczynia, by stworzyć w nim coś spektakularnego. Nie martw się jednak. Mamy przewagę. W twórczym procesie pomaga: kilka dobrych praktyk, świadomość kolorów i faktur oraz doświadczenie.

Właśnie tym podzielę się z Tobą na warsztacie z tworzenia naturalnej kompozycji w naczyniu.

Skąd określenie “naturalna”? Ponieważ jestem zwolenniczką czerpania z otoczenia tego, co najlepsze. Z szacunkiem do kształtu roślin powstaje coś bliższego sercu, z czym chce się przebywać.

Kompozycja będzie wykonana w duchu less waste, dlatego wykonamy ją na konstrukcji z siatki. Opowiem o tym, czym jest florystyka zrównoważona w obecnych czasach.

Mało tego - materiał florystyczny to będzie bajka - specjalizuje się w zaskakiwaniu ludzi ciekawymi gatunkami kwiatów, a naczynie, które dla Was przygotuje, na pewno nie raz użyjecie w swoich domach.

Finał - profesjonalne zdjęcia wykonane przez fotografa na pamiątkę!

Dla kogo?

Warsztaty są przeznaczone dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Będzie to nauka od podstaw, więc zapraszam osoby, które chcą zacząć przygodę z układaniem kwiatów, ale i te, które chcą się podszkolić oraz pragną poznać nowe techniki układania kwiatów.

Co dadzą Ci warsztaty?

Wykonasz kompozycję, która pojedzie z Tobą do domu. Nie będzie to jednak zwykła kompozycja. W całym procesie poznasz mnóstwo ciekawych informacji dotyczących kolorów, tekstur czy w końcu, samych kwiatów.

Będzie to dawka wiedzy i praktyki, która zostanie z Tobą na zawsze!

Program

Najpierw teoria, potem praktyka. Schemat stary jak świat, jednak gwarantuje, że każda sekunda będzie wypełniona pięknem w czystej postaci.

Wszystko krok po kroku dokładnie omówimy, przeanalizujemy, by płynnie przejść do twórczego procesu układania kwiatów.

W trakcie małe co nieco.

Na koniec mini sesja w pięknej aranżacji każdej wykonanej kompozycji.

Zapewniamy

Materiał techniczny - naczynie, siatka, sekator.

Materiał florystyczny - eksplozja sezonowych, świeżych i zaskakujących kwiatów.

Wymagamy

Zrelaksowania się:)

Daty

Miejsce

Praha Studio: ul. Floriańska 8/23, Warszawa

Warunki anulacji

Nie ma możliwości odstąpienia od umowy (nie ma możliwości 14-dniowego odstąpienia od umowy, o którym mówi ustawa o prawach konsumenta), jednak do 7 dni przed datą warsztatu, można zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca.

Interesuje Cię inny termin warsztatu?

Zostaw nam maila, a damy Ci znać jak się tylko pojawi!

  Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Masz pytania?

  Zadzwoń do nas (+48 790 632 742) lub napisz, doradzimy co i jak:)

    Napisz do nas

  Pracownia

  Pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie to podłoże działania marki Mam kwiat. A o właściwym podłożu i procesie hodowania kwiatów Maria wie sporo, bo jej rodzice i dziadkowie zajmują się roślinnym biznesem od lat. Wychowana wśród natury od zawsze zachwycała się formą, teksturą i kolorami kwiatów. Maria nie zatrzymała się na podziwianiu wyjątkowych kształtów – od 5 lat uczy się u wybitnych florystów, którzy przekazują jej wiedzę, ale też wartości – szacunek do używanych materiałów i planety. Praca z najlepszymi pozwala stale zgłębiać nowe techniki i wybierać te, które są najbliżej jej estetyki. To z kolei przekłada się na efekty – nawet wybierając te same rośliny, ale skupiając się na ich teksturze i wyjątkowych kolorach, za każdym razem można uzyskać inny efekt i zaskoczyć odbiorców nieoczywistym detalem. 


  Nazwa pracowni Mam kwiat jest wyrazem bezpośredniej chęci dzielenia się tym, co Maria dostała od najmłodszych lat. Kwiaty to źródło estetycznego zachwytu i radości, którą autorka projektu chce przekazywać dalej. Rośliny to dla niej także dowód na istnienie Boga – jego kreatywności, bogactwa i piękna. Sam koncept funkcjonuje od 2019 roku, choć kwiecista przygoda rozpoczęła się nieco wcześniej. Maria od samego początku przykłada sporą wagę do doboru mentorów i własnego rozwoju.


  Warsztaty Mam Kwiat to nie tylko praca z roślinami, ale także holistyczne podejście do niezwykłego świata natury. To przestrzeń budowania wrażliwości na piękno stworzenia, praca z detalami i analizowanie indywidualnych walorów każdej gałązki. Kurs daje też ogromne poczucie sprawczości i pozwala docenić radość z bycia w procesie. Uczy wyciszenia, skupienia na szczegółach i pomaga wydobyć prawdziwe piękno kwiatów. Ostatecznie uczestnicy kończą nie tylko z własnoręcznie stworzonym dziełem, ale zachwytem nad bogactwem świata przyrody – formami, kolorami i teksturami.

  Bądź na bieżąco!

  2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

  Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Dodaj opinię

  Każda opinia jest przez nas weryfikowana, tak, aby była pewność, że została wystawiona przez uczestnika warsztatów. Dlatego też potrzebujemy Twój adres e-mail, który nie będzie widoczny na stronie z opinią.

  Napisz pierwszą opinię o „Kompozycja w duchu less waste”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Zobacz też

  Filtry
  Cena
  Poziom
  Rodzaj zajęć
  Miasto