fbpx

Kaligrafia nowoczesna dla wprawionych

CENA
Wielkość grupy
4-8 osób
Czas trwania
3 godziny: od 13:30 do 16:30.

O warsztacie

Piękne pisanie to trochę zapomniana umiejętność w naszym skomputeryzowanym świecie, a potrafi upiększyć świat (i zrelaksować piszącego!). Na warsztatach uczymy się kaligrafii nowoczesnej, która pozwala na wyrażenie literkami własnego stylu i zabawę różnymi materiałami i technikami. Podczas 3-godzinnego spotkania poznajemy już nieco zaawansowane formy liter i cyfr, piszemy dużo słów i uwalniamy kreatywność przy tworzeniu własnoręcznie robionych kartek - małych kaligraficznych dzieł.

Dla kogo?

Warsztaty są idealne dla osób, które już nieco kaligrafują, mają opanowane podstawy pisania piórem i chcą poznać nowe style, techniki i materiały.

Co da Ci warsztat?

Warsztaty pomagają udoskonalić Twoje umiejętności kaligraficzne, znaleźć własny styl kaligrafowania, przedstawiają różne techniki pisania i ozdabiania, a poza tym dodają pewności siebie!

Program

Warsztaty rozpoczynają się ćwiczeniami na rozgrzanie ręki, następnie poznajemy kilka rodzajów stalówek, tuszy i pisaków, żeby powiększyć wachlarz swoich możliwości. Ćwiczymy kreskę porównując różne stalówki, popracujemy również brush penami z filcową i pędzelkową końcówką. Zrobimy ćwiczenia na kreatywność i szukanie własnego stylu w kaligrafii.

Zapewniamy

Na warsztatach dostajesz dla siebie zestaw materiałów dla wtajemniczonego kaligrafa: kilka stalówek, obsadkę prostą i skośną, tusz do kaligrafii, dwa brush peny oraz arkusze ćwiczeń na różne okazje. Na miejscu będzie również zestaw do testowania składający się z różnych tuszy, papierów i pisaków.

Wymagamy

Na warsztaty zapraszam przede wszystkim osoby dorosłe, ale dla nastoletnich uczestników też znajdzie się miejsce! Na warsztaty polecam założyć raczej ciemne ubrania, na których nie będzie widać potencjalnych plam z tuszu - kaligrafia potrafi być brudząca.

Daty

Miejsce

Pracownia "W roślinach": ul. Ludwiki 8, Warszawa

Warunki anulacji

Nie przewidujemy zwrotów, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, masz możliwość zmiany jego terminu, o ile są dostępne miejsca na inny termin tego warsztatu. Jeśli nie uzbiera się minimalna ilość osób, na 7 dni przed terminem warsztatu, warsztat zostanie odwołany, a Feblik zwróci Ci pełną opłatę.

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas, zrobimy wszystko, żeby Ci pomóc.

Pracownia

Fix Up Studio może nie ma konkretnego adresu, ale i tak zdążyło zapisać się na artystycznej mapie Warszawy. Estetyka i walor użytkowy idą tu ze sobą w parze. Kaligrafia w nowoczesnej formie upiększa ślubną papeterię, kartki okolicznościowe, zaproszenia, etykiety. Natomiast na warsztatach uczestnicy uczą się, jak niepowtarzalnym stylem wykaligrafowanego tekstu uwieść czyjeś oczy.


Natalia jest filologiem angielskim, ale od kilku lat to kaligrafia jest jej głównym zajęciem. Zamiłowanie do ładnego pisania towarzyszy jej od dzieciństwa. Dziś to antidotum na świat, który pełen jest kleksów, wychodzenia za linię i nieestetycznych koślawców. Dużo przyjemniej – choćby na chwilę – skupić się na pięknym wykaligrafowanym tekście. Najlepiej z odrobiną brokatu.


Inspiracją do wkroczenia w świat stalówek, czcionek i złotych tuszy był dla Natalii Instagram. Natomiast powodem, by wziąć sprawy w swoje ręce – ślub znajomych, dla których wykonała winietki na wesele. Od tamtej pory Natalia wykaligrafowała miliony liter i zorganizowała dziesiątki warsztatów.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Napisz pierwszą opinię o „Kaligrafia nowoczesna dla wprawionych”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *