Jesienny wieczór z henną: podstawy mehendi

CENA

Wielkość grupy

5 - 

8 os.

Czas trwania

2,5 godziny: od 17:30 do 20:00

O warsztacie

Uwielbiam dzielić się moją miłością do henny. Miłością, wiedzą i umiejętnościami - i robię to dobrze ;) Mój hennowy warsztat to zaproszenie dla Ciebie do poznania wspaniałej, cudownej, przepięknej sztuki ozdabiania ciała wzorami z naturalnej henny - czyli mehendi.

Dla kogo?

Na warsztaty zapraszam osoby, które dopiero zaczynają przygodę z henną i te, które już malują, ale chcą to robić lepiej. Nie musisz umieć rysować ani mieć doświadczenia plastycznego, żeby zacząć! Wystarczy, że henna Ci się podoba (albo przewidujesz, że Ci się spodoba) i chcesz spędzić czas w przyjemnej hygge-artystycznej atmosferze... :)

Co da Ci warsztat?

Podczas warsztatu:
- Poznasz historię tradycji mehendi (sztuki ozdabiania ciała henną);
- Uświadomisz sobie różnice między naturalną henną a farbami do ciała dostępnymi na rynku;
- Poznasz wszystkie tajniki pielęgnacji wzoru z henny;
- Poznasz tradycyjne oraz współczesne style mehendi;
- Poznasz podstawowe zasady kompozycji mehendi;
- Poznasz kilka podstawowych motywów, z których samodzielnie skomponujesz wzór;
- Nawet jeśli wcześniej nie rysowałeś/aś – nauczysz się jak namalować wzór, który składa się z prostych elementów, a robi wrażenie;
- Namalujesz sobie coś pięknego!
- Będziesz trenować precyzję i cierpliwość;
- Być może odkryjesz nową pasję;)

Program

Pierwsze pół godziny to część teoretyczno - inspiracyjna. Opowiem o hennie, wyjaśnimy sobie o co chodzi z henną do brwi, białą henną, czarną henną, henną do włosów... I czym w takim razie można bezpiecznie malować po skórze?

Pozostały czas spędzimy już na malowaniu - najpierw przejdziemy przez trochę ćwiczeń technicznych, żebyś poczuła się z henną swobodnie... A potem będziemy malować siebie! Nawet jeżeli uważasz, że "nie umiesz rysować" - zapewniam cię, że już po pierwszych warsztatach będziesz w stanie wyczarować piękne wzory:)

Zapewniamy

Przed Tobą 2,5 godziny pachnące henną i inspiracją;)

Do domu otrzymasz materiały teoretyczne dotyczące henny, materiały ćwiczeniowe oraz dodatkowe 2 rożki z henną do wykorzystania po warsztatach.

Wymagamy

Warsztaty przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia. Młodsi uczestnicy mogą się zapisać po wcześniejszym uzgodnieniu (proszę o wiadomość).

Daty

Miejsce

Pracownia Pięknodziejki: ul.Hawajska 17, Warszawa

Warunki anulacji

Nie przewidujemy zwrotów, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, można zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń (+48 662 067 331) lub napisz do nas. Zrobimy wszystko, żeby Ci pomóc :)

  Napisz do nas

Pracownia

Henna Hygge to duński sposób na szczęście w nieoczywistym miksie ze starożytną hinduską sztuką ozdabiania ciała. Zaskakujące połączenie, prawda? Ważne, że działa i to jak! Rytuał malowania skóry naturalną henną, czyli mehendi, to doskonała okazja, by nasycić się pięknem, dobrą energią i pozytywnymi wibracjami. Podobnie, jak sama henna to wszystko zostaje z uczestnikami warsztatów. Może nie na zawsze, ale na długo. Henna Hygge nie ma jeszcze pracowni, ale od 2016 roku prężnie działa jej fanpage na Facebooku.


Isia Zarzycka (jak sama o sobie mówi) to hennowy elf, który wierzy, że ma wśród swoich przodków także jakiegoś Hobbita. Wskazuje na to nie tylko wzrost, ale także słabość do jedzonka i ciepłego domu . W świecie rzeczywistym to pedagożka, animatorka kultury i trenerka efektywnej nauki.


Zamiłowanie do uczenia wykorzystuje w pracy zawodowej i w czasie warsztatów. Malowanie henną to prawdziwa pasja Isi, którą rozwija od wielu lat i wciąż jej mało. Dlatego co roku bierze udział w zagranicznych hennowych konferencjach, gdzie wymienia się doświadczeniami z innymi artystkami i artystami. Misją Isi jest zasianie ziarenka miłości do naturalnej henny u jak największej liczby osób. Podkreślmy: naturalnej. Bo to jedyna bezpieczna i najpiękniejsza wersja barwnika. To właśnie ona jest dla Isi środkiem do tworzenia sztuki i przytulnej atmosfery duńskiego hygge.

Bądź na bieżąco!

2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

Nie przegap tych nowości!

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Opinie o warsztacie

  1. Kat

    Wspaniałe warsztaty <3

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też