1 spotkanie
6 godz.
1
-4 os.

Na warsztaty zapraszamy osoby od 14 roku życia.

Ponadpodstawowy

Dla tych, co dopiero zaczynają swoją przygodę.

Dla tych, co mają pierwsze doświadczenie za sobą.

Dla tych, co znają podstawy.

Dla tych, co chcą wejść na wyższy poziom zaawansowania.

O warsztatach
Czasem wydaje się, że coś jest niemożliwe do wykonania. Na moich warsztatach przekonam Cię, że krok po kroku, cierpliwie i z pewną precyzją można wykonać nićmi taki płatek kwiatu, który wygląda jak prawdziwy.

Warsztaty te dadzą satysfakcję z własnoręcznie wykonanych kolczyków, a sama forma haftu przekona, że haftowanie nie musi być tylko tradycyjną serwetą, którą się wyciąga od czasu do czasu na święta.

Na tych warsztatach będziesz eksplorować sztukę haftowania w zupełnie nowy sposób. Odkryjesz, że wykonanie przestrzennego płatka kwiatu jest możliwe, jeśli tylko masz odpowiednie narzędzia i techniki.

Przyjdź, aby poznać tajniki tej wyjątkowej formy tworzenia haftu. Przekonasz się, że haftowanie może być nie tylko tradycyjnym zajęciem, ale także źródłem twórczego wyrazu.
Co będziesz robić?
Na tych warsztatach na pewno będziesz ćwiczyć swoje skupienie, bo aby wykonać taki przestrzenny płatek kwiatu potrzeba specyficznej techniki, materiałów, nici i mnóstwo cierpliwości, ale zapewniam, że satysfakcja z wykonanego dzieła będzie ogromna!

Na tych warsztatach zgłębisz tajniki tworzenia przestrzennych płatków kwiatów przy użyciu haftu. Poznasz, jak łączyć poszczególne elementy, tworzyć teksturę i dodawać ozdoby w postaci koralików. Jednak to nie koniec. Nauczysz się również, jak wykańczać i zszywać kolczyki ręcznie, bez użycia kleju. Dlatego, aby na spokojnie skończyć indywidualne projekty, warsztaty trwają 6 godzin.

Twoja gotowa praca stanie się małym dziełem sztuki, które będzie odzwierciedlać Twój unikalny styl. Będzie można go nosić jako piękne kolczyki lub ofiarować jako wyjątkowy prezent.

Pracownia

Na FEBLIKu od:

30.09.2023

Ogromną radość przynosi jej świadomość, że ta niezwykle stara technika zdobienia wraca do łask i wiele osób jest gotowych się jej uczyć. Do przekazywania wiedzy podchodzi z lekkością – nie wymaga od uczestników zapamiętywania nazw ściegów. Czas w pracowni ma przynosić radość tworzenia i pozwalać się odstresować.
Zapewniamy
Materiały
Wszystkie materiały zapewnia pracownia.
Coś na ząb
Kawa i dobra herbata, coś z owoców i słodki poczęstunek.
Terminy

Interesuje Cię inny termin warsztatu?

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

A może masz pytania?

Zadzwoń do nas (+48 665 640 854) lub napisz, doradzimy co i jak. :)

  Napisz wiadomość

Lokalizacja
ul. Fredry 27, Kraków
Wskazówki dojazdu
Z pętli w Łagiewnikach 10 minut na piechotę lub 1 przystanek autobusem 133, 135.
Warto wiedzieć
Jak się przygotować?
Można przyjść na warsztaty z propozycją wykonania własnego pomysłu kwiatowego. Nie trzyma nas żadna ramka gotowego wzoru, a więc każdy haft powstanie indywidualny i wyjątkowy.
Zasady i warunki anulowania

Nie możesz odstąpić od umowy, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, możesz zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca.

Jeżeli na warsztaty nie uzbiera się minimalna ilość osób, to pracownia ma prawo je odwołać do 3 dni przed ich rozpoczęciem. W takiej sytuacji staramy się przenieść Twoje miejsce na jeden z późniejszych terminów.

Dodaj opinię

Każda opinia jest przez nas weryfikowana, tak, aby była pewność, że została wystawiona przez uczestnika warsztatów. Dlatego też potrzebujemy Twój adres e-mail, który nie będzie widoczny na stronie z opinią.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też
 • warsztaty makramy torba ksiezycowe splotyWarszawa

  Makramowa torba

  Księżycowe Sploty
  279 zł 60 minut / os.
  4 h
  2-8 os.
 • warsztaty artystyczne swiece LumiWrocław

  Stwórz artystyczne świece – piwonie (WRO)

  290 zł 60 minut / os.
  3 h
  6-10 os.
 • warsztaty florystyczne wianki moje marzenieKraków

  Upleć wianek!

  170 zł 60 minut / os.
  2 h
  3-7 os.
 • warsztaty florystyczne biżuteria mam kwiatWarszawa

  Kwiatowa biżuteria

  120 zł 60 minut / os.
  2 h
  5-10 os.
Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto