1 spotkanie
3 godz.
1
-4 os.

Na warsztaty zapraszamy osoby od 14 roku życia.

Początkujący

Dla tych, co dopiero zaczynają swoją przygodę.

Dla tych, co mają pierwsze doświadczenie za sobą.

Dla tych, co znają podstawy.

Dla tych, co chcą wejść na wyższy poziom zaawansowania.

O warsztatach
Jeśli chcesz poczuć przyjemność z momentu, kiedy z niczego powstaje coś pięknego i to według Twojego indywidualnego projektu, to jesteś w dobrym miejscu. W mojej pracowni wybierasz lub dostajesz temat i krok po kroku, ścieg za ściegiem tworzysz obraz. Może to być obraz na biżuterii, zakładce, ubraniu lub oprawionym tamborku.

Haft to technika zdobienia tkanin i tym będziemy się zajmować. W odróżnieniu od istniejących już warsztatów, nauczę Cię, jak czerpać przyjemność z haftowania bez przenoszenia i kopiowania gotowego wzoru. Nawet, jeśli potrafisz narysować prostą gałązkę to będziesz w stanie wykonać swój własny wzór do haftu.

Poznasz materiały i narzędzia, a przy mojej pomocy nauczysz się wydobywać piękno łączenia nici, ich warstw, barw i szlachetnych tkanin.

Warsztaty są nie tylko dla początkujących, może przyjść każdy, kto chcę się rozwinąć w sztuce haftu. Poziom zajęć , dzięki kameralnym grupom jest dostosowywany indywidualnie do uczestników, dzięki czemu każdy nauczy się czegoś nowego.
Co będziesz robić?
Poznasz techniki układania ściegów, jak by to była kreska malarska ołówkiem lub ruch pędzla. W sposób łatwy i przyjemny będziesz malować nićmi, niekoniecznie znając nazwy ściegów.

Będziesz haftować na profesjonalnym tamborku na stojaku lub krośnie. Przekonasz się, że haftowanie oburącz jest dużo wygodniejsze i łatwiejsze, niż jedną ręką.

Wybrałam na temat przewodni niezapominajki. To wystarczy, bo cała reszta powstanie w sposób spontaniczny w trakcie tworzenia. Wykonasz swój własny projekt bez narzucania wzoru i konieczności kopiowania go i przenoszenia.

Co ciekawe, jeden i ten sam wzór haftowany innego dnia, będzie inny w zależności od nastroju i aury, ale zawsze da satysfakcję z tworzenia, pomoże poukładać myśli, jednocześnie układając nici.

Pracownia

Na FEBLIKu od:

30.09.2023

Ogromną radość przynosi jej świadomość, że ta niezwykle stara technika zdobienia wraca do łask i wiele osób jest gotowych się jej uczyć. Do przekazywania wiedzy podchodzi z lekkością – nie wymaga od uczestników zapamiętywania nazw ściegów. Czas w pracowni ma przynosić radość tworzenia i pozwalać się odstresować.
Zapewniamy
Materiały
Do dyspozycji cała moja pracownia, wszystkie nici różnej grubości i składu.
Do domu zabierzesz ze sobą bazowy zestaw: nici, materiał i tamborek.
Coś na ząb
Dobra kawa i herbatka zawsze do poczęstowania, ale i coś do kawy.
Terminy

Interesuje Cię inny termin warsztatu?

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

A może masz pytania?

Zadzwoń do nas (+48 665 640 854) lub napisz, doradzimy co i jak. :)

  Napisz wiadomość

Lokalizacja
ul. Aleksandra Fredry 27, Kraków.
Wskazówki dojazdu
Dojechać z pętli Łagiewniki można autobusem linii 133 i 135 (1 przystanek) lub dojść na piechotę (10 minut).
Warto wiedzieć
Jak się przygotować?
Przygotuj dobre nastawienie i otwarty umysł.
Zasady i warunki anulowania

Nie możesz odstąpić od umowy, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, możesz zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca.

Jeżeli na warsztaty nie uzbiera się minimalna ilość osób, to pracownia ma prawo je odwołać do 3 dni przed ich rozpoczęciem. W takiej sytuacji staramy się przenieść Twoje miejsce na jeden z późniejszych terminów.

Dodaj opinię

Każda opinia jest przez nas weryfikowana, tak, aby była pewność, że została wystawiona przez uczestnika warsztatów. Dlatego też potrzebujemy Twój adres e-mail, który nie będzie widoczny na stronie z opinią.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też
 • warsztaty makramy torba ksiezycowe splotyWarszawa

  Makramowa torba

  Księżycowe Sploty
  279 zł 60 minut / os.
  4 h
  2-8 os.
 • warsztaty artystyczne swiece LumiWrocław

  Stwórz artystyczne świece – piwonie (WRO)

  290 zł 60 minut / os.
  3 h
  6-10 os.
 • warsztaty florystyczne wianki moje marzenieKraków

  Upleć wianek!

  170 zł 60 minut / os.
  2 h
  3-7 os.
 • warsztaty florystyczne biżuteria mam kwiatWarszawa

  Kwiatowa biżuteria

  120 zł 60 minut / os.
  2 h
  5-10 os.
Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto