Drugie spotkanie z Ebru

CENA

Wielkość grupy

3 - 

6 os.

Czas trwania

1,5 godziny: w tygodniu od 20:30 do 22:00 lub w weekendy od 15:00 do 16:30

O warsztatach

Jest to warsztat będący kontynuacją "Ebru: malarstwo na wodzie dla początkujących"

Jeśli po jednym spotkaniu z ebru czujesz niedosyt i chciał(a)byś więcej czasu poświęcić na eksperymenty z tą techniką, to są to warsztaty skierowane do Ciebie.

Na tych warsztatach pokażę Ci kilka nowych wzorów i efektów, jednak tutaj będziesz mieć przede wszystkim przestrzeń dla realizacji własnych pomysłów.

Dla kogo?

Warsztaty są skierowane do osób, które były wcześniej na warsztatach ebru i chcą dalej próbować swoich sił w tej technice..

Uczestnicy powinni znać już niezbędne podstawy i wiedzieć jak posługiwać się najważniejszymi narzędziami jak pędzle czy szpikulce.

W warsztatach mogą wziąć udział zarówno osoby dorosłe jak młodzież i dzieci (do 10 r.ż obowiązkowo z dorosłym opiekunem).

Co dadzą Ci warsztaty?

Dzięki temu warsztatowi masz możliwość dalszego rozwoju w tej technice.

Wszystkie prace, które wykonasz na warsztacie, zabierasz ze sobą.

Poza tym sam warsztat jest też świetnym sposobem na odpoczynek i oderwanie się od codziennych obowiązków.

Program

Na początku warsztatów wykonamy wspólnie trzy nowe wzory. Pozostałą część warsztatów poświęcamy na indywidualne pomysły uczestników.

Na koniec masz możliwość kupna własnego zestawu Ebru do samodzielnej pracy w domu.

Na koniec masz możliwość kupna własnego zestawu Ebru do samodzielnej pracy w domu.

Zapewniamy

Wszystkie niezbędne materiały oraz fartuszki ochronne.

Wymagamy

Przygotuj odpowiedni ubiór, pamiętając, że na warsztatach możesz się pobrudzić.

Zwróć uwagę również na buty, które mogą się zachlapać na warsztatach (farba schodzi bez problemu jedynie z materiałów niechłonnych).

Pamiętaj, że aby wziąć udział w tych warsztatach, warunkiem niezbędnym jest uczestnictwo w pierwszych warsztatach Ebru.

Daty

Miejsce

Pracownia Marty Puchłowskiej: ul. Kłopotowskiego 38/6. Warszawa

Warunki anulacji

Nie ma możliwości odstąpienia od umowy (nie ma możliwości 14-dniowego odstąpienia od umowy, o którym mówi ustawa o prawach konsumenta), jednak do 7 dni przed datą warsztatu, można zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca.

Interesuje Cię inny termin warsztatu?

Zostaw nam maila, a damy Ci znać jak się tylko pojawi!

  Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Masz pytania?

  Zadzwoń do nas (+48 790 632 742) lub napisz, doradzimy co i jak:)

    Napisz do nas

  Pracownia

  Pracownia jest częścią Przestrzeni Wieloplastyczej. Jest to miejsce, na które składa się kilka indywidualnych pracowni malarskich i innych twórczych działań. Mieści się w pięknej kamienicy na Pradze Północ, gdzie sąsiaduje z Galerią 81°. Przestrzeń Wieloplastyczna bierze udział w Nocy Muzeów i PrezentAkcji. Ale nie musisz czekać na te szczególne eventy, aby zwiedzić to miejsce. Wystarczy, że weźmiesz udział w warsztatach, np. malowania techniką ebru pod troskliwym okiem Marty Puchłowksiej.


  Marta skończyła malarstwo na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Ze sztukami plastycznymi związała swoje zawodowe życie. Rysuje, maluje i pracuje w edukacji. Technika ebru staonwi wyróżnik jej działalności. Wszystko zaczęło się od studenckej wymiany na Uniwersytecie Mimar Sinan w Stambule. Tam na wydziale tradycyjnych tureckich sztuk Marta poznała ebru – wielowiekową technikę malarstwa na wodzie.


  Prywatnie Marta jest także żoną Turka, co sprawiło, że mogła zbliżyć się do tureckiej kultury jeszcze bardziej. Technika ebru skradła artystyczne serce Marty do tego stopnia, że teraz chce dzielić się nią i propagować na organizowanych przez siebie warsztatach. Swoje zajęcia kieruje do wszystkich zainteresowanych, nie tylko tych, którzy są nastawieni na rozwój plastyczny. Przekonuje, że ”na warsztatach ebru można kreatywnie spędzić czas, spróbować czegoś nowego, odprężyć się”. Mile widziani są dorośli, młodzież i dzieci, bo warsztaty ebru są świętną platformą do działań międzypokoleniowych. A co ze zdolnościami plastycznymi? Tu mamy dobrą wiadomość: w ogóle nie są wymagane.

  Bądź na bieżąco!

  2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

  Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Dodaj opinię

  Każda opinia jest przez nas weryfikowana, tak, aby była pewność, że została wystawiona przez uczestnika warsztatów. Dlatego też potrzebujemy Twój adres e-mail, który nie będzie widoczny na stronie z opinią.

  Napisz pierwszą opinię o „Drugie spotkanie z Ebru”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Zobacz też

  Filtry
  Cena
  Poziom
  Rodzaj zajęć
  Miasto