1 spotkanie
1,2 godz.

20:15 - 21:30

3
-6 os.

Na warsztaty zapraszamy osoby dorosłe.

Ponadpodstawowy

Dla tych, co dopiero zaczynają swoją przygodę.

Dla tych, co mają pierwsze doświadczenie za sobą.

Dla tych, co znają podstawy.

Dla tych, co chcą wejść na wyższy poziom zaawansowania.

O warsztatach
DRUGI RAZ Z GLINĄ to warsztaty, podczas których możesz lepić albo przyjść z wcześniej ulepionym i wypalonym przedmiotem z gliny i go poszkliwić.

To jest czas na twórcze działanie i własne eksplorowanie alchemii ceramicznej, czas realizacji zarówno nieskrępowanych i szalonych pomysłów, jak i tych całkiem zwyczajnych. Możesz przyjść z własną koncepcją albo szukać jej podczas warsztatów. Możesz też liczyć na to, że ja pomogę Ci ją znaleźć.

W czasie zajęć masz pracownię i wszystkie potrzebne materiały i narzędzia do swojej dyspozycji, a ja z chęcią odpowiadam na Twoje pytania i pomagam dopasować technikę do Twoich potrzeb. Dokładam wszelkich starań, by każdy uczestnik warsztatów czuł się w mojej pracowni swobodnie.

Hulaj dusza! Możesz ulepić z gliny dowolny przedmiot – naczynia, biżuterię, rzeźbę albo przycisk do papieru. Najważniejsza jest przyjemność i relaks.

To warsztaty dla tych, którzy cenią sobie aktywne działanie i wartościowe spędzanie czasu w nieszablonowych okolicznościach.
Co będziesz robić?
Podczas warsztatów przeprowadzę Cię przez proces realizacji Twoich pomysłów od początku do końca, dając zarówno wskazówki, jak i przestrzeń na twórcze eksperymenty – oczywiście z moim wsparciem.

Kontakt z gliną nie tylko da Ci radość tworzenia, ale też pomoże sięgnąć do Twoich naturalnych, twórczych predyspozycji. Na dodatek glina wymasuje punkty energetyczne na Twoich dłoniach, pomoże puścić wszelkie napięcia, rozluźnić ciało i uwolnić głowę od codziennego fermentu.

Warsztaty są jednorazowym, spotkaniem, na którym ulepisz albo poszkliwisz to, co chcesz.

Po zakończonych warsztatach wyjdziesz z mojej pracowni z ceramicznymi przedmiotami własnego pomysłu i autorstwa, poczuciem sprawczości i twórczo spędzonego czasu!

Powstałe podczas warsztatu prace wypalam raz – jeśli lepisz, to na bisquit w temperaturze ok. 900°C, a jeśli szkliwisz, to w temperaturze ok. 1050°C.

Swoje prace możesz odebrać dwa tygodnie po zakończeniu warsztatu, a jeśli lepił_ś i potrzebujesz je poszkliwić, to możesz się zapisać drugi raz i właśnie je poszkliwić. Zapraszam!

Pst! Twoje prace przechowuję przez miesiąc i w tym czasie proszę o zaplanowanie odbioru.

Pracownia

Na FEBLIKu od:

24.10.2019

Moja Siostra to pracownia Agnieszki. Miejsce pełne rodzinnej atmosfery, otwarte na wspólny proces tworzenia. Tu rodzi się pasja i możliwe jest doświadczenie przemiany – nie tylko gliny w ceramikę, ale i tej wewnętrznej.
Zapewniamy
Materiały
Zależy mi na Twoim komforcie i zadowoleniu, dlatego organizuję przestrzeń tak, by każdy miał swoje oddzielne stanowisko pracy, fartuch, dostęp do kilku kolorów gliny albo około 40-stu kolorów szkliw i wszystkich niezbędnych narzędzi.
Coś na ząb
Zapraszam Cię na gorącą, aromatyczną herbatę, zioła, lemoniadę albo kawę. Będzie też małe co nie co.
Terminy

Interesuje Cię inny termin warsztatu?

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

A może masz pytania?

Zadzwoń do nas (+48 665 640 854) lub napisz, doradzimy co i jak. :)

  Napisz wiadomość

Lokalizacja
ul. Elsterska 8 lok. 13, Saska Kępa, Warszawa
Wskazówki dojazdu
Autobus lub tramwaj – z Centrum w kierunku Pragi, przez Most Poniatowskiego.
Wysiadasz na Rondzie Waszyngtona, idziesz kawałeczek Francuską, skręcasz w pierwszą uliczkę w lewo – w Lipską.
Autem zjeżdżasz z Ronda Waszyngtona w tzw. małą ulicę Waszyngtona – pierwszy zjazd za Francuską – a następnie skręcasz w pierwszą w prawo ul. Lipską.

Pracownia znajduje się w budynku po prawej stronie, zaraz za pasem zieleni ul. Elsterskiej. Wchodzisz w bramę przy grubym pniu i na domofonie wybierasz 13. Następnie schodami w dół, do sutenery, drugie drzwi po lewej stronie :)
Warto wiedzieć
Jak się przygotować?
Na warsztaty warto zakładać ubrania, które mogą się pobrudzić. I lepiej mieć krótkie paznokcie.
Zasady i warunki anulowania

Nie możesz odstąpić od umowy, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, możesz zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca.

Jeżeli na warsztaty nie uzbiera się minimalna ilość osób, to pracownia ma prawo je odwołać do 3 dni przed ich rozpoczęciem. W takiej sytuacji staramy się przenieść Twoje miejsce na jeden z późniejszych terminów.

Dodaj opinię

Każda opinia jest przez nas weryfikowana, tak, aby była pewność, że została wystawiona przez uczestnika warsztatów. Dlatego też potrzebujemy Twój adres e-mail, który nie będzie widoczny na stronie z opinią.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też
 • warsztaty artystyczne swiece LumiPoznań

  Stwórz artystyczne świece – piwonie (PZN)

  Lumi
  290 zł 60 minut / os.
  3 h
  6-10 os.
 • warsztaty rzemieslnicze piora milimWarszawa

  Kurs tworzenia piór wiecznych

  1250 zł 60 minut / os.
  10 h
  1-3 os.
 • warsztaty snycerskie ozdoby alelipaPoznań

  Warsztaty rzeźbienia ozdób choinkowych

  390 zł 60 minut / os.
  5 h
  4-8 os.
 • warsztaty dziewiarskie torby wyplatamyWarszawa

  Wyplatanie torebek z grubej włóczki

  170 zł 60 minut / os.
  2 h
  3-8 os.
Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto