Czapko warsztaty

CENA

Wielkość grupy

6 - 

12 os.

Czas trwania

4 godziny: od 10:00 do 14:00

O warsztatach

W trakcie kameralnego, niespiesznego, niedzielnego spotkania nauczę Cię dziergania czapek od podstaw. Wydarzenie kierowane jest do osób całkowicie początkujących, które dopiero chciałyby zacząć swoją przygodę z drutami. Sama jestem samoukiem i wiem, jak ważne jest fizyczne wsparcie drugiej osoby na początku tej drogi - ktoś kto wytłumaczy, pokaże, poprawi, podpowie.

Stworzymy wasze pierwsze czapki z grubaśnej mieszanki wełny i alpaki, dzięki czemu dzierga się szybciej, a skończoną czapkę nosi przyjemniej!

Do wyboru jeden z sześciu kolorów wełny:)

Dla kogo?

Idealne dla dziewczyn, które chciałyby spróbować czegoś nowego w życiu, ale potrzebują do tego dodatkowej motywacji. Dla zmęczonych obecną sytuacją szukających wyciszenia i chwili oddechu. Pomagam Wam uwierzyć w siebie, swoje marzenia i nabrać pewności do stojących przed nami możliwości.

Dziewczyny mają moc tworzenia pięknych inicjatyw! Panowie też są mile widziani, chociaż tak się jakoś utarło, że czapkowarsztaty to cykl kobiecych spotkań.

Co dadzą Ci warsztaty?

W atmosferze wzajemnego wsparcia stworzysz samodzielnie swoją pierwszą wełnianą czapkę! Jeśli Ci się spodoba, wyniesiona wiedza pozwoli Ci w domu tworzyć kolejne - może jako prezenty dla bliskich?

Mocno liczę, że warsztat da Ci więcej korzyści niematerialnych: pewność siebie, wiarę w swoje możliwości, odwagę do mierzenia wyżej, inspirację i wsparcie w działaniu:)

Program

Na początku zawsze proszę uczestniczki o kilka słów o sobie - każda z nas nosi w sobie niesamowite historie!

Po zapoznaniu przechodzimy do działania: otwieracie przygotowane wcześniej pakiety ze wszystkim, co niezbędne, decydujecie o kolorze swojej czapki, uczymy się odpowiednio chwytać druty, narzucać oczka i wykonywać sekwencję dwóch podstawowych ruchów. Tak, tylko dwóch!

Zapewniamy

W pakiecie dostajesz wszystkie niezbędne materiały, czyli:
- motek grubaśnej wełny (do wyboru 1 z 6 kolorów - podgląd kolorów dostępny na zdjęciu powyżej);
- druty 12mm na żyłce - idealne na początek,
- pompon do wykończenia czapki,
- autorską metkę, która podkreśli, że czapkę stworzyłaś sama na warsztatach!

Wymagamy

Pozytywne nastawianie i otwartość wystarczy:)

Daty

Miejsce

Pracownia "Zaradne": ul. Ludwika Rydygiera 8, bud. 20 b, lok. 222, 01-793 Warszawa

Warunki anulacji

Nie ma możliwości odstąpienia od umowy*, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, można zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń (+48 662 067 331) lub napisz do nas. Zrobimy wszystko, żeby Ci pomóc :)

  Napisz do nas

*Nie ma możliwości 14-dniowego odstąpienia od umowy, o którym mówi ustawa o prawach konsumenta.

Pracownia

Powłóczeni to projekt Dominiki Król. Powstał z fascynacji dzierganiem i pasji do dzielenia się wiedzą. Uczestniczki warsztatów mówią, że najlepiej zapamiętują atmosferę: uśmiech, serdeczność, cierpliwość i niesamowity spokój wewnętrzny, który daje dzierganie. Przez ostatnie 3 lat w czapkowarsztatach wzięło udziało ponad 50 kobiet.


Dominkia Król jest z wykształcenia pedagogiem i przez trzy lata pracowała jako instruktor tańca dla dzieci. Obecnie projektuje kuchnie w Ikea, bo bliskie są jej tematy estetyki, chce rozwijać się graficznie i uwielbia pracować z ludźmi! Przygoda z dzierganiem zaczęła się zupełnie niepozornie. Chłopak Dominiki kategorycznie odmówił kupowania mu prezentów. Chcąc oszukać system, Dominika wymyśliła, że mu ten prezent zrobi sama. Tak powstała pierwsza czapka, a potem kolejna i kolejna.


Dziergać uczyła się sama, głównie z tutoriali na youtube. Ciężko uczyć się tworzenia tylko obserwując, niesamowicie pomocny jest bieżący feedback. Ale Dominikę cechuje niezwykły zapał i determinacja. Dziergała więc w domu, w autobusie, na uczelni. W końcu zaczęła dzielić się swoimi pracami na instagramie, co spotkało się z dużym zainteresowaniem. To było spore zaskoczenie, bo jak sama mówi: ,,No heloł, kto w XXI wieku chciałby robić na drutach?” W końcu koleżanka podsunęła jej myśl o zorganizowaniu warsztatów.


I tak Dominka zrozumiała ,,To jest to!” Teraz napędza ją nowe pragnienie ,,Chcę udowadniać kobietom, że każda z nas ma moc tworzenia rzeczy niezwykłych – czy to będzie czapka, czy torty, czy po prostu bycie świetnym w pracy zawodowej.”

Bądź na bieżąco!

2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Opinie o warsztatach

 1. Alina

  Dominika to wspaniała osoba, pedagożka i na dodatek terapeutka. Super warsztaty w towarzystwie samych fajnych ludzi. Polecam każdemu, kto chce się odstresować i przy okazji stworzyć coś fajnego 🙂

 2. Patrycja

  Warsztaty dały mi solidną bazę wiedzy, która pozwoliła mi kontynować naukę w domu. Dominika jest niezwykle cierpliwa, umie wszystko wyjaśnić w zrozumiały i prosty sposób. Ale wiedza to nie wszystko, spotkanie dało mi dużo radości. Spędziłam ten czas w przemiłej atmosferze, a ze spotkania wyszłam zrelaksowana i uśmiechnięta. Polecam wszystkim.

 3. ANNA

  Warsztaty z Dominiką są wspaniałym czasem w gronie kobiet, którego zdecydowanie brakuje nam na co dzień! Polecam wszystkim mocno!

 4. Ola

  Warsztaty naprawdę dobrze poprowadzone. W ciągu 4h może się udać skończyć czapkę i wrócić już z gotową na głowie 🙂 Dominika cierpliwie tłumaczy i naprawia zgubione oczka 🙂 polecam!

 5. Ola

  Chcesz zrobić czapkę? Zrobisz czapkę.
  Dominika dopilnuje, żebyś się nie frustrował_a trudnościami (normalnymi dla początkujących) i żeby w Twoim kubku nie zabrakło kawy/ herbaty.
  W niedzielę zrobiłam czapkę, a dziś już ją noszę 🙂

 6. cojatuwyrabiam.photo

  Myślałam, że mam dwie lewe ręce i nici z drutów będą. Ale ziarenko nadziei pozwoliło zapisać mi się na warsztat. Jechałam podjarana, nie tylko tym, że może nauczę się robić wełnianą czapkę marzeń z grubaśnej wełny, ale również dlatego, że miałam ogromną potrzebę pobyć w gronie dziewczyn, w kręgu kobiecym! Wszystkie marzenia spełniłam. Było przemiło, wspierająco, każdy każdemu pomagał, prowadząca cudna, cierpliwa, radosna. Bardzo polecam ten warsztat!

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.