Czapko warsztaty

CENA
Wielkość grupy
7-11 osób
Czas trwania
4 godziny: od 13:00 do 17:00

O warsztacie

Podczas warsztatów uczę dziergania czapek od podstaw. Wydarzenie kierowane jest do osób całkowicie początkujących, które dopiero chciałyby zacząć swoją przygodę z drutami. Sama jestem samoukiem i wiem, jak ważne jest fizyczne wsparcie drugiej osoby na początku tej drogi - ktoś kto wytłumaczy, pokaże, poprawi, podpowie. Na warsztatach tworzymy wasze pierwsze czapki z grubaśnej mieszanki wełny i alpaki, dzięki czemu dzierga się szybciej a skończona czapkę nosi przyjemniej!

Dla kogo?

Idealne dla dziewczyn, które chciałyby spróbować czegoś nowego w życiu, ale potrzebują do tego dodatkowej motywacji. Pomagam Wam uwierzyć w swoje marzenia i nabrać pewności odnośnie stojących przed nami możliwości. Dziewczyny mają moc tworzenia pięknych inicjatyw! Panowie też są mile widziani, chociaż tak się jakoś utarło, że czapkowarsztaty to cykl kobiecych spotkań.

Co da Ci warsztat?

Stworzysz samodzielnie swoją pierwszą wełnianą czapkę! Jeśli Ci się spodoba, wyniesiona wiedza pozwoli Ci w domu tworzyć kolejne - może jako prezenty dla bliskich? Mocno liczę też na to, że warsztat da Wam więcej korzyści niematerialnych - pewność siebie, wiarę w swoje możliwości, odwagę do mierzenia wyżej, inspirację i wsparcie w działaniu!

Program

Na początku zawsze proszę Was o kilka słów o sobie - każda z nas nosi w sobie niesamowite historie! Po zapoznaniu przechodzimy do działania: wybieracie kolor wełny na swoją czapkę, uczymy się odpowiednio chwytać druty, narzucać oczka i wykonywać sekwencję dwóch podstawowych ruchów. Tak, tylko dwóch!

Zapewniamy

Wszystkie niezbędne materiały w pakiecie: motek grubaśnej wełny, druty 12mm na żyłce, pompon do wykończenia czapki, autorską metkę, która podkreśli, że czapkę stworzyłaś sama na warsztatach! 4h tworzenia w pięknej przestrzeni, ciepłe napoje, słodki poczęstunek i niesamowitą pamiątkę w formie fotorelacji.

Wymagamy

Wystarczy uśmiech i chęć do działania :)

Daty

Miejsce

Żolihouse: ul. Rydygiera 9B, Warszawa

Warunki anulacji

Nie przewidujemy zwrotów, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, masz możliwość zmiany jego terminu, o ile są dostępne miejsca na inny termin tego warsztatu. Jeśli nie uzbiera się minimalna ilość osób, na 7 dni przed terminem warsztatu, warsztat zostanie odwołany, a Feblik zwróci Ci pełną opłatę.

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas, zrobimy wszystko, żeby Ci pomóc.

  Napisz do nas

Pracownia

Powłóczeni to projekt Dominiki Król. Powstał z fascynacji dzierganiem i pasji do dzielenia się wiedzą. Uczestniczki warsztatów mówią, że najlepiej zapamiętują atmosferę: uśmiech, serdeczność, cierpliwość i niesamowity spokój wewnętrzny, który daje dzierganie. Przez ostatnie 3 lat w czapkowarsztatach wzięło udziało ponad 50 kobiet.


Dominkia Król jest z wykształcenia pedagogiem i przez trzy lata pracowała jako instruktor tańca dla dzieci. Obecnie projektuje kuchnie w Ikea, bo bliskie są jej tematy estetyki, chce rozwijać się graficznie i uwielbia pracować z ludźmi! Przygoda z dzierganiem zaczęła się zupełnie niepozornie. Chłopak Dominiki kategorycznie odmówił kupowania mu prezentów. Chcąc oszukać system, Dominika wymyśliła, że mu ten prezent zrobi sama. Tak powstała pierwsza czapka, a potem kolejna i kolejna. 


Dziergać uczyła się sama, głównie z tutoriali na youtube. Ciężko uczyć się tworzenia tylko obserwując, niesamowicie pomocny jest bieżący feedback. Ale Dominikę cechuje niezwykły zapał i determinacja. Dziergała więc w domu, w autobusie, na uczelni. W końcu zaczęła dzielić się swoimi pracami na instagramie, co spotkało się z dużym zainteresowaniem. To było spore zaskoczenie, bo jak sama mówi: ,,No heloł, kto w XXI wieku chciałby robić na drutach?” W końcu koleżanka podsunęła jej myśl o zorganizowaniu warsztatów.


I tak Dominka zrozumiała ,,To jest to!” Teraz napędza ją nowe pragnienie ,,Chcę udowadniać kobietom, że każda z nas ma moc tworzenia rzeczy niezwykłych – czy to będzie czapka, czy torty, czy po prostu bycie świetnym w pracy zawodowej.”

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Napisz pierwszą opinię o „Czapko warsztaty”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *