Czapko warsztaty w DOMU

CENA

Wielkość grupy

5 - 

10 os.

Czas trwania

Live od 12:00 do 15:00

O warsztatach

Podczas tych wyjątkowych w formie warsztatów uczę dziergania czapek od podstaw. Wydarzenie kierowane jest do osób całkowicie początkujących, które dopiero chciałyby zacząć swoją przygodę z drutami. Sama jestem samoukiem i wiem, jak ważne jest fizyczne wsparcie drugiej osoby na początku tej drogi - ktoś kto wytłumaczy, pokaże, poprawi, podpowie.

Stworzymy wasze pierwsze czapki z grubaśnej mieszanki wełny i alpaki, dzięki czemu dzierga się szybciej, a skończona czapkę nosi przyjemniej!

Do wyboru jeden z sześciu kolorów wełny:)

Dla kogo?

Idealne dla dziewczyn, które chciałyby spróbować czegoś nowego w życiu, ale potrzebują do tego dodatkowej motywacji. Dla zmęczonych obecną sytuacją, szukających wyciszenia i chwili oddechu. Pomagam Wam uwierzyć w swoje marzenia i nabrać pewności odnośnie stojących przed nami możliwości.

Dziewczyny mają moc tworzenia pięknych inicjatyw! Panowie też są mile widziani, chociaż tak się jakoś utarło, że czapkowarsztaty to cykl kobiecych spotkań.

Co dadzą Ci warsztaty?

W domowym zaciszu stworzysz samodzielnie swoją pierwszą wełnianą czapkę! Jeśli Ci się spodoba, wyniesiona wiedza pozwoli Ci w domu tworzyć kolejne - może jako prezenty dla bliskich?

Mocno liczę też na to, że warsztat da Wam więcej korzyści niematerialnych - pewność siebie, wiarę w swoje możliwości, odwagę do mierzenia wyżej, inspirację i wsparcie w działaniu:)

Program

Na początku zawsze proszę Was o kilka słów o sobie - każda z nas nosi w sobie niesamowite historie! Po zapoznaniu przechodzimy do działania: otwieracie przesłane wcześniej pakiety ze wszystkim, co niezbędne, uczymy się odpowiednio chwytać druty, narzucać oczka i wykonywać sekwencję dwóch podstawowych ruchów. Tak, tylko dwóch!

Zapewniamy

Pakiet materiałów wysyłamy 4/5 dni przed warsztatem do dowolnego paczkomatu w Polsce.

W pakiecie znajdziesz wszystkie niezbędne materiały, czyli:
- motek grubaśnej wełny (do wyboru 1 z 6 kolorów - podgląd kolorów dostępny na zdjęciu powyżej);
- druty 12mm na żyłce,
- pompon do wykończenia czapki,
- autorską metkę, która podkreśli, że czapkę stworzyłaś sama na warsztatach!

Numer wybranego koloru wełny wpisz w komentarzu przy składaniu zamówienia.

Wymagamy

Przed warsztatem przygotuj:
- nożyczki;
- ewentualnie szydełko.

Wymagania sprzętowe:
- telefon, tablet lub laptop z dostępem do Internetu,
- warsztat będzie prowadzony za pomocą aplikacji Zoom, która nie wymaga wcześniejszej rejestracji,
- warsztat będzie prowadzony interaktywnie, tak aby był jak najbardziej zbliżony do prawdziwego spotkania. Dlatego gorąco zachęcamy do przetestowania działania kamery i mikrofonu w swoim sprzęcie, aby móc w pełni wziąć udział w warsztacie.

Miejsce

Warsztaty będą prowadzone live poprzez aplikację Zoom.

Link do spotkania zostanie przesłany w dniu warsztatu.

Jeśli nie będziesz mógł/a wziąć udziału w wydarzeniu w podanych godzinach, udostępnimy nagranie warsztatu, które będzie można odtworzyć w dowolnym momencie.

Warunki anulacji

Nie ma możliwości odstąpienia od umowy (nie ma możliwości 14-dniowego odstąpienia od umowy, o którym mówi ustawa o prawach konsumenta), jednak do 7 dni przed datą warsztatu, można zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca.

Interesuje Cię inny termin warsztatu?

Zostaw nam maila, a damy Ci znać jak się tylko pojawi!

  Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Masz pytania?

  Zadzwoń do nas (+48 790 632 742) lub napisz, doradzimy co i jak:)

    Napisz do nas

  Pracownia

  Powłóczeni to projekt Dominiki Król. Powstał z fascynacji dzierganiem i pasji do dzielenia się wiedzą. Uczestniczki warsztatów mówią, że najlepiej zapamiętują atmosferę: uśmiech, serdeczność, cierpliwość i niesamowity spokój wewnętrzny, który daje dzierganie. Przez ostatnie 3 lat w czapkowarsztatach wzięło udziało ponad 50 kobiet.


  Dominkia Król jest z wykształcenia pedagogiem i przez trzy lata pracowała jako instruktor tańca dla dzieci. Obecnie projektuje kuchnie w Ikea, bo bliskie są jej tematy estetyki, chce rozwijać się graficznie i uwielbia pracować z ludźmi! Przygoda z dzierganiem zaczęła się zupełnie niepozornie. Chłopak Dominiki kategorycznie odmówił kupowania mu prezentów. Chcąc oszukać system, Dominika wymyśliła, że mu ten prezent zrobi sama. Tak powstała pierwsza czapka, a potem kolejna i kolejna.


  Dziergać uczyła się sama, głównie z tutoriali na youtube. Ciężko uczyć się tworzenia tylko obserwując, niesamowicie pomocny jest bieżący feedback. Ale Dominikę cechuje niezwykły zapał i determinacja. Dziergała więc w domu, w autobusie, na uczelni. W końcu zaczęła dzielić się swoimi pracami na instagramie, co spotkało się z dużym zainteresowaniem. To było spore zaskoczenie, bo jak sama mówi: ,,No heloł, kto w XXI wieku chciałby robić na drutach?” W końcu koleżanka podsunęła jej myśl o zorganizowaniu warsztatów.


  I tak Dominka zrozumiała ,,To jest to!” Teraz napędza ją nowe pragnienie ,,Chcę udowadniać kobietom, że każda z nas ma moc tworzenia rzeczy niezwykłych – czy to będzie czapka, czy torty, czy po prostu bycie świetnym w pracy zawodowej.”

  Bądź na bieżąco!

  2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

  Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Opinie o warsztatach

  1. Klaudia

   To było bardzo przyjemne doznanie. Pierwszy raz uczestniczyłam w warsztatach online, pierwszy raz dotykałam drutów i jestem zakochana.<3 Fajnie jest kupić i nosić rękodzieło, a jeszcze lepiej zrobić to samemu! Na dodatek można w piżamie przy herbacie, przy okazji obcując z tyloma ludźmi zewsząd. Prowadząca najlepsza, a zespół Feblika-profeska.

  2. Joanna

   Wielki plus za anielska cierpliwość Dominiki – za powrót do narzucania oczek w końcówce warsztatu, bez cienia zniecierpliwienia – chapeau bas!

   Mimo, ze ta forma wydawała się z początku nieco abstrakcyjna, okazało się, ze dzięki świetnej organizacji i samej prowadzącej – miało to sens 🙂

   Jedyna drobna uwaga techniczna: mysle, ze bardziej kontrastowa włóczka ułatwiłaby sprawę- ta bladoróżowa zalewała się nieco z kolorem dłoni.

   Poza tym gorąco polecam, biorąc udział w warsztacie nie ma pokusy zrobienia pauzy, jak przy zwykłych tutorialach, kiedy to zwykle ta pauza jest już ostateczna 🙂

  3. Martyna

   Świetne warsztaty! Podejść do dziergania na drutach miałam już w swoim życiu kilka, ale za każdym radem wydawało mi się to trudne, wymagające mega cierpliwości i czasu, by zobaczyć efekty. Bałam się trochę, że on-line będzie trudno wytłumaczyć tą sztukę, ale Dominika jest mistrzem. Mam już swoją pierwszą ,własnoręcznie zrobioną czapkę 🙂 Bardzo, bardzo polecam. Super organizacja i klimat 🙂

  4. Anna

   Fantastycznie spędzony czas, miło i profesjonalnie, można było poczuć się jak podczas warsztatów stacjonarnych. Udział w warsztatach dostałam na prezent, polecam każdemu taką formę podarunku dla bliskiej osoby, myślę, że ucieszy każdego 🙂 Dziękuję raz jeszcze za ten twórczy czas!

  Dodaj opinię

  Twój adres email nie zostanie opublikowany

  Dodaj opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.