Czapko warsztaty / Kraków

CENA

Wielkość grupy

6 - 

10 os.

Czas trwania

4 godziny: od 11:30:00 do 15:30

O warsztatach

W trakcie kameralnego, niespiesznego, niedzielnego spotkania nauczę Cię dziergania czapek od podstaw.

Warsztaty kierowane są do osób całkowicie początkujących, które dopiero chciałyby zacząć swoją przygodę z drutami. Sama jestem samoukiem i wiem, jak ważne jest fizyczne oraz mentalne wsparcie drugiej osoby na początku tej drogi - kogoś kto wytłumaczy, pokaże, poprawi, podpowie.

Stworzymy wasze pierwsze czapki z grubaśnej mieszanki wełny i alpaki, dzięki czemu dzierga się szybciej, a skończoną czapkę nosi przyjemniej!

Do wyboru jeden z sześciu kolorów wełny:)

Dla kogo?

Idealne dla dziewczyn, które chciałyby spróbować czegoś nowego w życiu, ale potrzebują do tego dodatkowej motywacji. Dla zmęczonych codziennością szukających wyciszenia i chwili oddechu. Pomagam Wam uwierzyć w siebie, swoje marzenia i nabrać pewności do stojących przed nami możliwości.

Dziewczyny mają moc tworzenia pięknych inicjatyw! Panowie też są mile widziani, chociaż tak się jakoś utarło, że czapkowarsztaty to cykl kobiecych spotkań.

Co dadzą Ci warsztaty?

W atmosferze wzajemnego wsparcia stworzysz samodzielnie swoją pierwszą wełnianą czapkę! Jeśli Ci się spodoba, wyniesiona wiedza pozwoli Ci w domu tworzyć kolejne - może jako prezenty dla bliskich?

Mocno liczę, że warsztat da Ci więcej korzyści niematerialnych: pewność siebie, wiarę w swoje możliwości, odwagę do mierzenia wyżej, inspirację i wsparcie w działaniu:)

Program

Na początku zawsze proszę uczestniczki o kilka słów o sobie - każda z nas nosi w sobie niesamowite historie!

Po zapoznaniu przechodzimy do działania:
- otwieracie przygotowane wcześniej pakiety ze wszystkim, co niezbędne,
- decydujecie o kolorze swojej czapki,
- uczymy się odpowiednio chwytać druty,
- narzucać oczka
- wykonywać sekwencję dwóch podstawowych ruchów. Tak, tylko dwóch!

Zapewniamy

W pakiecie dostajesz wszystkie niezbędne materiały, czyli:
- motek grubaśnej wełny (do wyboru 1 z 6 kolorów - podgląd kolorów dostępny na zdjęciu powyżej);
- druty 12mm na żyłce - idealne na początek,
- pompon do wykończenia czapki,
- autorską metkę, która podkreśli, że czapkę stworzyłaś sama na warsztatach!

A także moje wsparcie podczas całego procesu dziergania czapki, a nawet po jeśli będzie taka potrzeba.

Wymagamy

Pozytywne nastawianie i otwartość wystarczy:)

Daty

Miejsce

Puro Hotel: ul. Ogrodowa 10, Kraków

Warunki anulacji

Nie ma możliwości odstąpienia od umowy (nie ma możliwości 14-dniowego odstąpienia od umowy, o którym mówi ustawa o prawach konsumenta), jednak do 7 dni przed datą warsztatu, można zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca.

Interesuje Cię inny termin warsztatu?

Zostaw nam maila, a damy Ci znać jak się tylko pojawi!

  Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Masz pytania?

  Zadzwoń do nas (+48 790 632 742) lub napisz, doradzimy co i jak:)

    Napisz do nas

  Pracownia

  Powłóczeni to projekt Dominiki Król. Powstał z fascynacji dzierganiem i pasji do dzielenia się wiedzą. Uczestniczki warsztatów mówią, że najlepiej zapamiętują atmosferę: uśmiech, serdeczność, cierpliwość i niesamowity spokój wewnętrzny, który daje dzierganie. Przez ostatnie 3 lat w czapkowarsztatach wzięło udziało ponad 50 kobiet.


  Dominkia Król jest z wykształcenia pedagogiem i przez trzy lata pracowała jako instruktor tańca dla dzieci. Obecnie projektuje kuchnie w Ikea, bo bliskie są jej tematy estetyki, chce rozwijać się graficznie i uwielbia pracować z ludźmi! Przygoda z dzierganiem zaczęła się zupełnie niepozornie. Chłopak Dominiki kategorycznie odmówił kupowania mu prezentów. Chcąc oszukać system, Dominika wymyśliła, że mu ten prezent zrobi sama. Tak powstała pierwsza czapka, a potem kolejna i kolejna.


  Dziergać uczyła się sama, głównie z tutoriali na youtube. Ciężko uczyć się tworzenia tylko obserwując, niesamowicie pomocny jest bieżący feedback. Ale Dominikę cechuje niezwykły zapał i determinacja. Dziergała więc w domu, w autobusie, na uczelni. W końcu zaczęła dzielić się swoimi pracami na instagramie, co spotkało się z dużym zainteresowaniem. To było spore zaskoczenie, bo jak sama mówi: ,,No heloł, kto w XXI wieku chciałby robić na drutach?” W końcu koleżanka podsunęła jej myśl o zorganizowaniu warsztatów.


  I tak Dominka zrozumiała ,,To jest to!” Teraz napędza ją nowe pragnienie ,,Chcę udowadniać kobietom, że każda z nas ma moc tworzenia rzeczy niezwykłych – czy to będzie czapka, czy torty, czy po prostu bycie świetnym w pracy zawodowej.”

  Bądź na bieżąco!

  2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

  Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Opinie o warsztatach

  1. Sylwia

   Dominika to bardzo ciepła i pozytywna osoba, która oprócz świetnych umiejętności przekazywania swojej wiedzy wprowadza również przyjacielską atmosferę bliskości na warsztatach. Warsztaty były przygotowane z wielką starannością, od pięknych jakościowych włóczek po pyszny poczęstunek i piękną przestrzeń. Zdecydowanie polecam na prezent dla siebie lub bliskich, świetny sposób na spędzenie dnia, zrelaksowanie się i opanowanie nowej umiejętności.

  Dodaj opinię

  Każda opinia jest przez nas weryfikowana, tak, aby była pewność, że została wystawiona przez uczestnika warsztatów. Dlatego też potrzebujemy Twój adres e-mail, który nie będzie widoczny na stronie z opinią.

  Dodaj opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Zobacz też

  Filtry
  Cena
  Poziom
  Rodzaj zajęć
  Miasto