Charytatywne Warsztaty Szycia toreb z ekoskóry

CENA

Wielkość grupy

2 - 

4 os.

Czas trwania

4 godziny: niedziela od 10:00-14:00 lub w tygodniu od 17:30 do 21:30

O warsztatach

Chcesz pomóc w zbieraniu funduszy na akcję "Apteczka dla Ukrainy"? To wpadnij na CHARYTATYWNE warsztaty szycia toreb do mojej pracowni, z których cały dochód ostanie przeznaczony na wybraną akcję.

Podczas wspólnych warsztatów zapoznasz się z maszyną do szycia. Poznasz tajniki szycia ze skóry i ekoskóry. A także samodzielnie uszyjesz torbę!

Dla kogo?

Dla każdego o wielkim sercu, kto chce pomóc i dołożyć swoją cegiełkę. A przy okazji nauczyć się obsługi maszyny i podstaw pracy z ekoskóra i skórą.

Co dadzą Ci warsztaty?

Zdobędziesz umiejętność obsługi maszyny do szycia, doboru nici, ściegów i technik zszywania materiałów skóropodobnych.

Dowiesz się jak prawidłowo kroić, skutecznie łączyć i obrabiać eko-skórę.

Program

Podczas 4 godzin wspólnej pracy nauczysz się:
- jak obsługiwać maszynę do szycia,
- jak wszyć zamek, dobrać nici i igły,
- jakich ściegów używać w zależności od materiału i docelowego użytkowania,
- jak pracować z ekoskórą i skórą.

Będziemy szyć nerki, shopperki, kosmetyczki lub zaprojektowane przez Was etui (do wyboru jedna rzecz).

Zapewniamy

Zapewniamy wszystkie materiały, zimną lemoniadę dla ochłody oraz małe grupy, w których praca i nauka jest baaaardzo owocna!
A także doskonałą atmosferę do szycia i POMAGANIA!

Wymagamy

Uśmiechu 🙂

Daty

Miejsce

Pracownia "Koronkowa Robota": ul. Adama Pługa 1/86, Warszawa

Warunki anulacji

Nie ma możliwości odstąpienia od umowy (nie ma możliwości 14-dniowego odstąpienia od umowy, o którym mówi ustawa o prawach konsumenta), jednak do 7 dni przed datą warsztatu, można zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca.

Interesuje Cię inny termin warsztatu?

Zostaw nam maila, a damy Ci znać jak się tylko pojawi!

  Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Masz pytania?

  Zadzwoń do nas (+48 790 632 742) lub napisz, doradzimy co i jak:)

    Napisz do nas

  Pracownia

  Koronkowa Robota działa od 2016 roku. Wiele uczestniczek wielokrotnie powraca na zajęcia, bo znajdują niepowtarzalny zestaw: fachową wiedzę, obcowanie z pięknem i możliwość stworzenia osobistej bielizny. Koronkowa Robota daje też dużo satysfakcji z drobiazgowej i ciężkiej pracy w klimatycznym miejscu pod okiem doświadczonej i charyzmatycznej Pasjonatki.


  Agata Bawer skończyła Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie. Jej praca jest też jej pasją: projektuje, szyje i prowadzi warsztaty – zawsze w tematyce szeroko pojętej bielizny. Koronki są integralnym elementem większości projektów, bo ,,dodają kobietom pewności, a w czarnej bieliźnie zdobywanie świata jest prostsze”. To podejście nieźle działa, skoro Agata postanowiła w wieku 12 lat, że nigdy nie będzie mieć szefa. I nie ma. Ma za to własny biznes.


  Warsztaty Koronkowej Roboty są dla wszystkich osób lubiących wyrafinowanę bieliznę. Agata chce przekonać kobiety, że to jakie są wizualnie jest sprawą drugoplanową. Natomiast zmysłowa bielizna i zdobycie nowych umiejętności dodaje pewności siebie i pomaga osiągnąć cele w innych dziedzinach życia. Dlatego z jej warsztatów każdą z uczestniczek wychodzi z własnoręcznie wykonaną częścią bielizny koronkowej lub też całym zestawem.

  Bądź na bieżąco!

  2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

  Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Dodaj opinię

  Twój adres email nie zostanie opublikowany

  Napisz pierwszą opinię o „Charytatywne Warsztaty Szycia toreb z ekoskóry”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.