2 spotkania

Drugie spotkanie jest po 2 tygodniach. Rezerwujesz termin 1 spotkania, drugie rezerwowane jest automatycznie.

4 godz.

Każde spotkanie trwa 2 godz.

4
-10 os.

Na warsztaty zapraszamy osoby dorosłe.

Początkujący

Dla tych, co dopiero zaczynają swoją przygodę.

Dla tych, co mają pierwsze doświadczenie za sobą.

Dla tych, co znają podstawy.

Dla tych, co chcą wejść na wyższy poziom zaawansowania.

O warsztatach
Zapraszam Cię do pracowni ceramiki artystycznej, gdzie stworzysz swoją pierwszą, unikatową pracę ceramiczną. Może to być misa, ozdobny talerz, kubeczek lub coś, co zawsze chodziło Ci po głowie.

Wykonany przez siebie przedmiot będziesz dowolnie ozdabiać, np. odciskając koronkową serwetkę, a na kolejnych zajęciach poszkliwisz kolorowymi szkliwami, według własnej fantazji.

Gwarantuję, że poczujesz ogromną dumę i satysfakcję z własnoręcznie wykonanego dzieła.

Warsztaty ceramiczne są dla każdego, kto chciałby rozpocząć przygodę z gliną, dla wszystkich pragnących odskoczni od codzienności oraz dla tych, co chcą poznać wyjątkowy klimat pracowni ceramicznej.
Co będziesz robić?
Przede wszystkim wyciszysz się i zrelaksujesz. Dodatkowo doświadczysz, jak glina z bezkształtnej masy zamienia się w dzieło sztuki.

Warsztaty to dwa spotkania po 2 godziny.

Na pierwszym spotkaniu pokażę Ci pracownię oraz krótko opowiem jak wykonać konkretny przedmiot. Przejdziemy do zapoznania się z gliną i zamienienia jej w wybrane dzieło. Po tym etapie Twoja praca musi wyschnąć, żebym po kilku dniach mogła ją wypalić na biskwit – wtedy będzie gotowa do drugiego etapu.

Podczas drugiego spotkania dobierzesz kolorystykę i będziesz malować szkliwami oraz angobami. Po tych warsztatach Twoja praca ponownie zostanie w pracowni i będzie wypalana w temperaturze 1050 stopni, aby mogła być w pełni użytkowa.

Po odbiór gotowej pracy zaproszę Cię po mniej więcej tygodniu.

Pracownia

Na FEBLIKu od:

13.11.2022

Życie potrafi pisać nieoczywiste scenariusze, ale sztuką jest wykorzystać każdy z nich. Tę umiejętność do perfekcji opanowała Joanna, właścicielka pracowni 1000 stopni, dla której glina jest sposobem na wyrażanie siebie.
Zapewniamy
Materiały
Wszystkie niezbędne materiały do wykonania Twojej pracy.
Coś na ząb
Ciepłe napoje.
Terminy

Interesuje Cię inny termin warsztatu?

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

A może masz pytania?

Zadzwoń do nas (+48 665 640 854) lub napisz, doradzimy co i jak. :)

  Napisz wiadomość

Lokalizacja
Aleja Kochanowskiego 48, Wrocław.
Wskazówki dojazdu
Wejście od ul. Głogowczyka, otwarta brama bez numeru, między numerem 1 i 3. Nie ma problemu z zaparkowaniem samochodu. Na ul. Głogowczyka zawsze znajdzie się miejsce, żeby zaparkować auto.
Warto wiedzieć
Jak się przygotować?
– Zabierz ze sobą fartuch lub gorsze ciuchy, które mogą się ubrudzić.
– Przyjdź punktualnie.
– Odbierz swoją pracę w terminie – przechowuję ją dla Ciebie przez miesiąc. Jeżeli nie mieszkasz we Wrocławiu, możemy umówić się na wysyłkę. Ty ponosisz koszty wysłania paczki.
Zasady i warunki anulowania

Nie możesz odstąpić od umowy, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, możesz zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca.

Jeżeli na warsztaty nie uzbiera się minimalna ilość osób, to pracownia ma prawo je odwołać do 3 dni przed ich rozpoczęciem. W takiej sytuacji staramy się przenieść Twoje miejsce na jeden z późniejszych terminów.

Opinie o warsztatach (5)
 1. Dorota

  Zaproszenie na warsztaty dostałam w prezencie urodzinowym. To było dla mnie zupełnie nowe doświadczenie. Było fantastycznie. Nie wiem jeszcze jaki będzie efekt mojej “twórczości”, przede mną kolejne spotkanie, na którym będę miała okazję dokończyć moje ” arcydzieła” : ) Już nie mogę się doczekać spotkania z Joanną.
  Bardzo polecam.

 2. Eliza

  Dwie godziny szybko minęły i udało się wykonać aż dwie prace mimo tego, że przyszłam całkiem zielona. Dostałam ogromną ilość uwagi, wiedzy i wskazówek a przy tym wsparcie w realizacji własnych projektów. Świetna atmosfera i praca w glinie pozwoliły mi się zrelaksować i oderwać od codzienności. Polecam

 3. Ewa

  Bardzo polecam warsztaty
  w pracowni1000 Stopni Ceramika. To miejsce ma dobry klimat i świetną atmosferę a prowadząca warsztat Joanna profesjonalnie tłumaczy i pomaga, zachęca do realizacji własnych pomysłów.

 4. Karola

  Fantastyczna pracownia! Kameralne grono, doskonały klimat, miła i wspierająca prowadząca.
  Dostałam zaproszenie na warsztaty w prezencie i to był strzał w 10! Coś innego, coś nowego, aktywne działanie, poznanie i doświadczenie czegoś nowego oraz interesujących osób w dodatku w przyjaznej atmosferze. Bardzo polecam każdemu uczestnictwo oraz podarowanie komuś bliskiemu takiej wejściówki! Pozdrawiam

 5. Agnieszka

  Był to mój pierwszy kontakt z gliną., który mnie zachwycił. Glina jak kobieta nie jest łatwym materiałem do pracy, bywa kaprysna, wymaga uwagi i specjalnego traktowania, ale gdy poznasz tajniki jej obróbki możesz wyczarować własnoręcznie piękne rzeczy i mieć ogromną satysfakcję z rękodzieła.
  Po dwugodzinnych warsztatach czułam się jak po wizycie w spa – zrelaksowana, odprężona, zadowolona, a jednocześnie pobudzona do działania, gdyż walkowanie gliny, z jednej strony to wysiłek fizyczny a z drugiej radość. Mnóstwo endorfin.

Dodaj opinię

Każda opinia jest przez nas weryfikowana, tak, aby była pewność, że została wystawiona przez uczestnika warsztatów. Dlatego też potrzebujemy Twój adres e-mail, który nie będzie widoczny na stronie z opinią.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też
 • warsztaty artystyczne swiece LumiPoznań

  Stwórz artystyczne świece – piwonie (PZN)

  Lumi
  290 zł 60 minut / os.
  3 h
  6-10 os.
 • warsztaty rzemieslnicze piora milimWarszawa

  Kurs tworzenia piór wiecznych

  1250 zł 60 minut / os.
  10 h
  1-3 os.
 • warsztaty snycerskie ozdoby alelipaPoznań

  Warsztaty rzeźbienia ozdób choinkowych

  390 zł 60 minut / os.
  5 h
  4-8 os.
 • warsztaty dziewiarskie torby wyplatamyWarszawa

  Wyplatanie torebek z grubej włóczki

  170 zł 60 minut / os.
  2 h
  3-8 os.
Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto