1 spotkanie
3 godz.
2
-5 os.

Na warsztaty zapraszamy osoby od 14 roku życia.

Początkujący

Dla tych, co dopiero zaczynają swoją przygodę.

Dla tych, co mają pierwsze doświadczenie za sobą.

Dla tych, co znają podstawy.

Dla tych, co chcą wejść na wyższy poziom zaawansowania.

O warsztatach
Większość miłośniczek i miłośników ceramiki kojarzy portugalskie kafle azulejo, ale mało kto wie, że równie bogatą ceramiczną kulturę możemy podziwiać w miasteczkach wokół i w samej Valencji.

Po rezydencji artystycznej w ceramicznym raju – miasteczku Manises, postanowiłam zaproponować Wam warsztaty nawiązujące do bogactwa obrazów, jakie mogłam podziwiać w tym magicznym miejscu!

Nasze spotkanie będzie wersją przyspieszoną procesu powstawania artystycznego kafla. Będziemy używać specjalnych farb naszkliwnych, niewymagających wypału.

To warsztaty dla osób, które mają doświadczenie w tworzeniu ceramiki oraz dla tych którzy, go nie mają, ale chcą spróbować swoich sił w jej dekorowaniu. Szczególnie zapraszam osoby, które lubią malować i rysować i chciałyby zapoznać się z nową techniką malarską.
Co będziesz robić?
Na tych warsztatach nauczysz się techniki ozdabiania kafli ceramicznych.

Na dobry początek poznamy się i opowiem Ci o technikach zdobienia ceramiki, zapoznasz się z tradycyjnymi metodami malowania i tworzenia kafli oraz wykorzystania ich w architekturze, czy wystroju wnętrz.

W kolejnej części dowiesz się, w jaki sposób możesz stworzyć swój obraz. Otrzymasz wypalony i poszkliwiony jednolitym kolorem kafel, na który naniesiesz swój wyjątkowy obraz. Udostępnię kilka przygotowanych wzorów, ale jeżeli masz swój wymarzony motyw, który chcesz umieścić na kaflu, to weź ze sobą inspiracje.

Ponieważ ta metoda nie wymaga wypału, będzie można zabrać swoje dzieło od razu do domu, lub w najbliższych dniach (jeśli farba będzie potrzebowała doschnięcia).

Pracownia

Na FEBLIKu od:

11.09.2023

Martyna wierzy, że każdy może tworzyć i czerpać radość z tego procesu. W swojej pracowni zachęca do eksperymentowania i sięgania po nieoczywiste rozwiązania. Nawiązuje kontakt z osobami, które biorą udział w warsztatach i towarzyszy im w odkrywaniu możliwości, jakie daje glina.
Zapewniamy
Materiały
Udostępniam wszystkie potrzebne materiały: kafel, wydruki z przykładowymi motywami, specjalne farby naszkliwne, rękawiczki ochronne, pędzle, szlagmetal, klej, verniks.
Coś na ząb
Podczas warsztatów czeka na ciebie aromatyczna kawa lub herbata i mały poczęstunek.
Terminy

Interesuje Cię inny termin warsztatu?

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

A może masz pytania?

Zadzwoń do nas (+48 665 640 854) lub napisz, doradzimy co i jak. :)

  Napisz wiadomość

Lokalizacja
ul. Piastowska 37/21, Wrocław
Wskazówki dojazdu
Pracownia mieści się w pobliżu Pasażu Grunwaldzkiego. Znajduje się na parterze kamienicy. Dojazd możliwy komunikacją miejską lub samochodem.
Warto wiedzieć
Jak się przygotować?
Ubierz się wygodnie, jeśli chcesz możesz założyć robocze ubranie. W pracowni dodatkowo czekają na ciebie fartuszki.
Zasady i warunki anulowania

Nie możesz odstąpić od umowy, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, możesz zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca.

Jeżeli na warsztaty nie uzbiera się minimalna ilość osób, to pracownia ma prawo je odwołać do 3 dni przed ich rozpoczęciem. W takiej sytuacji staramy się przenieść Twoje miejsce na jeden z późniejszych terminów.

Dodaj opinię

Każda opinia jest przez nas weryfikowana, tak, aby była pewność, że została wystawiona przez uczestnika warsztatów. Dlatego też potrzebujemy Twój adres e-mail, który nie będzie widoczny na stronie z opinią.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też
 • Warsztaty makramy - Makramy Plote

  Makramowe kolczyki

  Makramy Plote
  220 zł 60 minut / os.
  2 h
  2-10 os.
 • warsztaty modniarskie kapelusz słomkowy maria monica london

  Warsztaty kapelusznicze: kapelusz ze słomy naturalnej

  870 zł 60 minut / os.
  7 h
  5-8 os.
 • Warsztaty stolarskie kurs stolarski Warszawa Alicja w krainie drewna

  Misa kusi! – kobiece toczenie w drewnie

  699 zł 60 minut / os.
  5 h
  2-4 os.
 • warsztaty stolarskie łyżka alelipa

  Warsztaty rzeźbienia drewnianych łyżek

  390 zł 60 minut / os.
  5 h
  4-8 os.

Ceramiczny obraz, czyli dekorowanie kafli na zimno

Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto