Warsztaty ceramiczne Moja Siostra AlchemicusWarsztaty ceramiczne AlchemicusWarsztaty ceramiczne AlchemicusWarsztaty ceramiczne Moja Siostra Alchemicus
Warsztaty ceramiczne Moja Siostra Alchemicus
Warsztaty ceramiczne Moja Siostra Alchemicus
Warsztaty ceramiczne Alchemicus
Warsztaty ceramiczne Alchemicus
Warsztaty ceramiczne Moja Siostra Alchemicus

Ceramiczne środy – 19:00-21:30

Moja Siostra Alchemicus
Warsztaty ceramiczne6 osobDla poczatkujacych2 dni

O pracowni


Na początku był Alchemicus - po połączeniu pasji i umiejętności sióstr Agnieszki i Patrycji przyszedł czas aby położyć akcent na łączność tych dwóch niepowtarzalnych osobowości - stąd rozszerzenie nazwy. Teraz pracownia Moja Siostra Alchemicus to miejsce otwarte na wspólny proces tworzenia - przestrzeń, gdzie rodzi się pasja, rozwija symbolika przemiany, zachodzi równoczesne dzielenie się, łączenie i dojrzewanie. Ulotne piękno tych wartości ma też coś całkiem przyziemnego - konkretny adres na warszawskiej Saskiej Kępie.

O pasjonacie


W tym wypadku o dwóch Pasjonatkach. Agnieszka Janowska-Pogorzelska i Patrycja Karolak to siostry cioteczne, które w dzieciństwie uznały, że są bliźniaczkami dwujajowymi. Ich słowa miały widocznie moc sprawczą, bo do dziś dziewczyny są nierozłączne. Ich wspólna ceramiczna droga przeplata się już kilkanaście, a może nawet kilkadziesiąt lat (kto by to liczył), a współpraca została przypieczętowana w 2014 roku.

W pracowni Moja Siostra Alchemicus powstają talerze, miski, kubki, czarki i spodeczki. Dziewczyny lepią płytki ceramiczne na dekory, gałki do szaf i szuflad oraz najróżniejsze gliniane przedmioty o zadziwiającym zastosowaniu. Co więcej, nie tylko lepią, ale też uczą lepić innych. Jak mówią, praca utrzymuje je ,,w stanie euforii, radości, entuzjazmu i wzruszenia”.

O warsztacie

Co to za warsztat?


Dotykanie gliny to wielka przyjemność, którą chcemy się dzielić. Możesz przyjść zrelaksować się i z entuzjazmem stworzyć coś co w Twoich oczach i oczach innych może budzić radość. Może to być przedmiot codziennej użyteczności, albo coś co do niczego nie służy, a jest wyrazem Twojego wnętrza.Idealne dla


Potrzebujesz chwili dla Siebie. Potrzebujesz konkretu albo i abstrakcji jednocześnie. Potrzebujesz poćwiczyć koncentracje i zrelaksować się. Chcesz rozwijać Swoją manualność. Chcesz doświadczyć co to jest ceramika i zapoznać się z różnymi technikami formowania i zdobienia jej. To nasze warsztaty są dla Ciebie.Co da Ci warsztat?


Co zrobić i jak to zrobić z gliną. Dużo dotykowych doznań. I własnoręcznie wykonaną przez Siebie ceramikę.Program warsztatu


Warsztaty mają tryb indywidualnej drogi poprzez poznawanie i doświadczanie pod okiem instruktora.

Zobacz film z warsztatu


Pasjonat zapewnia


Do dyspozycji podczas warsztatów są wszystkie potrzebne materiały (glina, angoby, szkliwa) i narzędzia. W pracowni do Twojej dyspozycji podczas zajęć są trzy koła garncarskie. Wszystkie prace są wypalane na miejscu w temperaturze do 1050°C.

Pasjonat wymaga


Zapraszamy wszystkich chętnych :)

Na warsztat warto założyć ubrania, które mogą się pobrudzić, bo praca w glinie do czystych nie należy.

Miejscówka


ul. Elsterska 8 lok. 13, WarszawaWielkość grupy


Maksymalnie 6 osób. Warsztat zostanie przeprowadzony przy minimum 1 osobie.

Cena


160.00 /os.

Warunki anulacji


Nie przewidujemy zwrotów, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, masz możliwość zmiany jego terminu, o ile są dostępne miejsca na inny termin tego warsztatu. Jeśli nie uzbiera się minimalna ilość osób, na 7 dni przed terminem warsztatu, warsztat zostanie odwołany, a Feblik zwróci Ci pełną opłatę.

Czas trwania


Spotykamy się w DWIE ŚRODY w godzinach od 19:00 do 21:30. Drugie spotkanie, na którym będziesz szkliwić, jest po 2 tygodniach.

160,00  2 days

  Zadać pytanie
  Zadać pytanie

Kategoria: Tagi: , ,

Dodatkowe informacje

Dzielnica

Saska Kępa

Miejscowość

Warszawa

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Ceramiczne środy – 19:00-21:30”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zasady anulowania / zwrotu / wymiany

Tutaj opisane szczegóły tego jak anulować warsztat.

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze żadnych zapytań.

  Zadać pytanie

Kategoria: Tagi: , ,