Brush calligraphy: pędzelkowe wariacje

CENA

Wielkość grupy

3 - 

10 os.

Czas trwania

2 godziny: od 18:00 do 20:00

O warsztatach

Wieczorne pisanie brushem, równie relaksujące jak praca ze stalówką, a efekty gwarantowane. Pokoloruj swoje codzienne życie pięknymi literami

Podczas kursu zajmiemy się od podstaw techniką brush letteringu. Na zajęciach pracujemy z różnej grubości brushami jak również specjalnym pędzelkiem maczanym w akwareli, który pozwoli nam osiągnąć bajeczne rezultaty.

Przygodę rozpoczniemy od poznania narzędzi, pierwszych kresek, łuków i owali. Nauczymy się pracować z literą, dowiemy się jak unikać błędów, jak ćwiczyć.

Każdy z uczestników pracuje indywidualnie, we własnym tempie, do każdego podchodzę, pokazuję litery, tłumaczę.

Dla kogo?

Zapraszam zarówno osoby początkujące, jak i te, które miały już styczność z brush letteringiem. Pracujemy indywidualnie, we własnym tempie, bez pośpiechu.

Co dadzą Ci warsztaty?

Warsztat to nie tylko nauka pięknych liter. Mając na uwadze, jak wygląda nasze życie, ciągły pęd, brak czasu na najdrobniejsze przyjemności, kaligrafia zapewni nam tę chwilę dla siebie. Warsztaty kaligrafii są po prostu dobrym czasem dla samej siebie, chwilą radości i przyjemności.

Program

Po krótkim wprowadzeniu i zapoznaniu się z narzędziami, ich budową i właściwościami zajmiemy się ćwiczeniami wstępnymi, które pozwolą nam na kreślenie pięknych liter. Poznamy zasady ich budowy, łączenia tak, aby móc płynnie pisać.

Zapewniamy

Wszelkie potrzebne narzędzia i materiały dostajesz na miejscu i zabierasz ze sobą do domu.

Będzie czekała na Ciebie:
- dwa różnej grubości brushe (multum dodatkowych kolorów do korzystania na miejscu)
- materiały z ćwiczeniami, które potem możesz kontynuować w domowym zaciszu

Pracujemy na indywidualnie przygotowanych wzornikach i zestawach ćwiczeń, które pozwolą Ci na późniejszą pracę w domu lub kolejnym warsztacie w pracowni.

Wymagamy

Potrzebny tylko dobry humor:)

Daty

Miejsce

Dominika Furgał Kaligrafia: ul. Kapelanka 1a, Kraków

Warunki anulacji

Nie ma możliwości odstąpienia od umowy (nie ma możliwości 14-dniowego odstąpienia od umowy, o którym mówi ustawa o prawach konsumenta), jednak do 7 dni przed datą warsztatu, można zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca.

Interesuje Cię inny termin warsztatu?

Zostaw nam maila, a damy Ci znać jak się tylko pojawi!

  Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Masz pytania?

  Zadzwoń do nas (+48 790 632 742) lub napisz, doradzimy co i jak:)

    Napisz do nas

  Nieoczywiste scenariusze i odważne zmiany to właściwie punkty wspólne większości osób, które prowadzą warsztaty FEBLIKa. Tak też wyglądała historia Dominiki, która z wykształcenia jest ekonomistką, a jej życie wywróciło się do góry nogami, gdy odkryła świat liter. Jak sama mówi, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Pierwsze trzy lata kaligraficznej przygody upłynęły pod znakiem doskonalenia poszczególnych technik – kursywy angielskiej, spencerian script, roundhand, italiki i uncjały. Wiedzę zdobywała zarówno w Polsce, jak i u kaligrafów zrzeszonych w organizacji Master Penman z USA, Belgii, Hong Kongu. Nic jednak nie przyszło samo – za wszystkim stoją godziny praktyki i szkolenia warsztatu. 

  A skoro o warsztatach mowa – Dominika prowadzi zajęcia indywidualne, grupowe w placówkach szkolnych (współpracuje między innymi z z Montessori Mountain School w kwestii nauczania rodziców, nauczycieli i dzieci litery elementarzowej) oraz organizuje warsztaty z kaligrafii. Docierając do zupełnie innych grup, niezmiennie dzieli się swoją pasją do liter i pokazuje, co tak naprawdę daje skupienie się na precyzyjnej i mogłoby się wydawać mało dynamicznej pracy.

  Dominika w warsztatach dostrzega nie tylko przestrzeń do zarażania ludzi pasją do pięknego pisania. To też możliwość zatrzymania się, złapania oddechu i zdobycia nowej perspektywy. Kurs jest także pretekstem do znalezienia czasu na drobne przyjemności, o których często zapominamy, prowadząc intensywne życie. Warsztaty kaligrafii są również odskocznią od funkcjonowania w świecie online. Wzięcie w dłoń stalówki czy pędzelka, może być ciekawą alternatywą dla osób, które spędzają długie godziny uderzając w klawiaturę komputera. Zajęcia z kaligrafii mogą być formą medytacji i wyciszenia właśnie dla przebodźcowanych osób, które funkcjonują w ciągłym pędzie. Kto wie – może oprócz chwili spokoju, będzie to także okazja do odkrycia nowej pasji. 

  Bądź na bieżąco!

  2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

  Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Dodaj opinię

  Każda opinia jest przez nas weryfikowana, tak, aby była pewność, że została wystawiona przez uczestnika warsztatów. Dlatego też potrzebujemy Twój adres e-mail, który nie będzie widoczny na stronie z opinią.

  Napisz pierwszą opinię o „Brush calligraphy: pędzelkowe wariacje”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Zobacz też

  Filtry
  Cena
  Poziom
  Rodzaj zajęć
  Miasto