BohoSPA: makramowe pióra i aromaterapia

CENA

Wielkość grupy

2 - 

7 os.

Czas trwania

4 godziny: od 17:30 do 21:30

O warsztatach

Te warsztaty to prawdziwe SPA dla duszy i ciała w klimacie boho!

Najpierw zaprosimy Cię do świata makramowych piór. Nauczysz się je pleść i stworzysz piękną dekorację na ścianę.

Potem zanurzymy się w olejkach eterycznych, z których skomponujesz własną, dopasowaną do Twoich potrzeb i upodobań, kompozycję.

Otoczone sznurkami i pięknymi, naturalnymi zapachami, zagłębimy się w podstawy aromaterapii emocjonalnej. Pogadamy o tym, jak naturalne olejki eteryczne mogą wspierać nasz dobry-stan na co dzień. Zamieszamy w „kotłach” i stworzymy perfumy olejkowe w pięknych szklanych flakonikach. Zapach skomponujesz samodzielnie lub skorzystasz z gotowego przepisu.

Coś na wyciszenie, dobry sen, koncentrację, czy wsparcie nastroju? Ty wybierasz. Na zakończenie, dowiesz się także jak wyczarowaną mieszankę wykorzystać do pracy z intencją i wspierającymi myślami.

Część makramową poprowadzi Kasia Karpa, właścicielka Szkoły Makramy SNAGart. O olejkach opowiadać będzie Asia Piechocka, coach i trener dobrostanu, praktyk olejków doTERRA.

Asia: Tworzę przestrzeń do refleksji i troski o siebie. Z wykształcenia jestem psychologiem. Prywatnie mamą Przemka i żoną super-Piotra. Na co dzień zachęcam do odważnego i uważnego życia po swojemu. Ze mną możesz zbudować codzienny system dbania o siebie oparty na skutecznych metodach pracy rozwojowej
i naturalnych olejkach eterycznych.

Dla kogo?

Dla wszystkich, którzy:
- potrzebują spokoju, ukojenia, chwili dla siebie w zabieganym świecie;
- albo szukają nowej pasji i chcą poznać nowych ludzi;
- albo chcą poznać możliwości naturalnych olejków eterycznych;
- albo słyszeli słowo "makrama" i też myślą o tym, żeby spróbować wiązać sznurki.

Co dadzą Ci warsztaty?

Nauczysz się podstawowych makramowych splotów i zobaczysz, jak pracuje się z rozczesywanym sznurkiem.

Dowiesz się, jakie są właściwości naturalnych olejków eterycznych i jak komponować z nich zapachy dopasowane do swoich potrzeb.

Zrelaksujesz się, poznasz nowych ludzi.

Z warsztatów wyjdziesz z własnoręcznie wykonaną, dekoracją na ścianę i flakonikiem olejkowych perfum, które samodzielnie stworzysz.

Program

Nasze spotkanie rozpoczniemy od krótkiego wprowadzenia na temat makramy i materiałów, których do niej używamy.

Potem wybierzesz kolory sznurków i zaczniemy zaplatać pióra, które następnie przystrzyżemy, rozczeszemy, przytniemy do pożądanego kształtu i usztywnimy. Plecenie przerywać będziemy krótkimi ćwiczeniami relaksacyjnymi, które pozwolą nam się jeszcze bardziej rozluźnić po ciężkim dniu.

Gdy zapleciemy sznurkowe dekoracje, przejdziemy do tematu olejków eterycznych. Dowiesz się, które olejki stosować do jakich celów i jak łączyć je w kompozycje zapachowe. Następnie skomponujesz swoją własną mieszankę w szklanym flakoniku.

Zapewniamy

Wszystkie materiały, które potrzebne są do plecenia makram i pracy z olejkami. Oprócz tego będzie kawa, herbata i słodki poczęstunek.

Wymagamy

Niczego nie wymagamy :) Nie trzeba nic przynosić, wystarczy przyjść. My zajmiemy się resztą.

Daty

Miejsce

Szkoła Makramy SNAGart: ul. Czapli 25, Warszawa.

Z bramy od strony ul. Roentgena dzwonić trzeba 226. Najlepiej przyjechać komunikacją miejską, na osiedlu nie mamy miejsc do parkowania (auta trzeba zostawiać poza osiedlem).

Warunki anulacji

Nie ma możliwości odstąpienia od umowy (nie ma możliwości 14-dniowego odstąpienia od umowy, o którym mówi ustawa o prawach konsumenta), jednak do 7 dni przed datą warsztatu, można zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca.

Interesuje Cię inny termin warsztatu?

Zostaw nam maila, a damy Ci znać jak się tylko pojawi!

  Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Masz pytania?

  Zadzwoń do nas (+48 790 632 742) lub napisz, doradzimy co i jak:)

    Napisz do nas

  Szkoła Makramy SNAGart wyrosła z marki szytych przez Katarzynę Karpę spódniczek biegowych SNAG i pracowni SNAGart, czyli bardziej artystycznej odnogi działalności. Została założona w 2018 roku, w domu rodzinnym na Ursynowie, gdzie Kasia mieszkała od lat 90. do 2005 roku. Pracownia mieści się w odremontowanej piwnicy. Została zaaranżowana i odnowiona przez Kasię i jej mężczyznę Marcina Trzeciakiewicza.


  Katarzyna Karpa to chodząca energia twórcza. W ciągłym ruchu i z serdecznym uśmiechem na twarzy. Do niedawna żyła z pracy w mediach, a rękodzieło zajmowało wolny czas. Od 2019 roku Szkoła Makramy SNAGart to jej główne zajęcie. Nie znosi monotonii, więc co i rusz wymyśla nowy projekt, nowy plan, nowy pomysł na warsztat. W 2019 roku zorganizowała m.in. wydarzenie #makramanatrawie i współorganizowała warsztaty sąsiedzkie na Ursynowie. Pod hasłem #targowiskoumiejętności regularnie obywają się otwarte, kreatywne spotkania dla wszystkich, którzy chcą podzielić się tym, co potrafią robić: patentami na różne rzeczy w życiu, umiejętnościami czy np. sprawdzonymi przepisami.


  Zdolności manualne i zamiłowanie do tworzenia pięknych rzeczy wyniosła z domu rodzinnego. Babcia szyła, mama zaplatała makramowe sowy, lepiła z modeliny i robiła na drutach. Kasia od dzieciństwa robi to wszystko i jeszcze więcej! Swoje pierwsze “dorosłe” makramy zrobiła przy okazji remontu mieszkania. Jak mówi “w zasadzie zaplotły się same”. Robienie kolejnych rozumiało się samo przez się. 

  Bądź na bieżąco!

  2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

  Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Dodaj opinię

  Twój adres email nie zostanie opublikowany

  Napisz pierwszą opinię o „BohoSPA: makramowe pióra i aromaterapia”

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.