Ażurowy wisior

CENA

Wielkość grupy

1 - 

2 os.

Czas trwania

3 godziny: od 17:00 do 20:00

O warsztatach

Spotkanie podczas, którego zasiądziesz przy stole złotniczym, zapoznasz się z podstawowymi narzędziami i wykonasz niepowtarzalny, ażurowy wisior wg własnego lub gotowego projektu.

Dla kogo?

Miłośników biżuterii, zwolenników slowlife oraz chcących zrobić komuś lub sobie prezent.

Co dadzą Ci warsztaty?

Ten warsztat to skupienie nad dawnym rzemiosłem. Chwile odprężenia i satysfakcji. Wykonany wisior staje się Twoją własnością.

Program

Krótki wstęp na temat tradycyjnego warsztatu złotnika. Omówienie techniki cięcia blachy piłką włosową. Ćwiczenie cięcia. Wybór wzoru i materiału ( miedź, mosiądz, nowe srebro). Praca nad wisiorem. Polerowanie, oksydowane i zdobienie.

Zapewniamy

Wszelkie materiały i narzędzia niezbędne do wykonania wisiora, informacje teoretyczne, wsparcie prowadzącego, miłą atmosferę, dobrą kawę.

Wymagamy

Wygodnego stroju, który można ewentualnie zabrudzić. Dobrego nastawienia.

Daty

Miejsce

Pracownia "MedusaArt": ul. Ks. J. Popiełuszki 21 lok 316, Warszawa

Warunki anulacji

Nie ma możliwości odstąpienia od umowy (nie ma możliwości 14-dniowego odstąpienia od umowy, o którym mówi ustawa o prawach konsumenta), jednak do 7 dni przed datą warsztatu, można zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca.

Interesuje Cię inny termin warsztatu?

Zostaw nam maila, a damy Ci znać jak się tylko pojawi!

  Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Masz pytania?

  Zadzwoń do nas (+48 790 632 742) lub napisz, doradzimy co i jak:)

    Napisz do nas

  Pracownia

  MedusaArt to pracownia, która działa od 2007 roku. To miejsce twórczych procesów i powstawania niepowtarzalnej biżuterii. Dewizą pracowni jest tworzenie pojedynczych egzemplarzy, często wg projektów na zamówienie. Powstają tu wyroby łączące srebro z naturalnymi minerałami, perłami i emalią. Adepci sztuki złotniczej poznają podstawy tradycyjnych technik jubilerskich.


  Kinga Włodarczyk to artysta plastyk, członek Związku Polskich Artystów Plastyków, a jednocześnie socjolog. Od dzieciństwa związana jest ze sztuką przede wszystkim dzięki malarstwu, które od pokoleń było uprawiane w jej rodzinie.


  Organizowanie warsztatów jest odpowiedzią Kingi na liczne pytania w stylu “jak to jest zrobione?”. Warsztaty to także misja, by nie dopuścić do zaniku tradycyjnego rzemiosła jakim jest złotnictwo. Na zajęciach uczestnicy tworzą autorską biżuterię, korzystając z technik uprawianych od wieków. Używają prostych narzędzi, wykonują wszystko ręcznie, ale z naciskiem na nowoczesne formy i indywidualne pomysły.

  Bądź na bieżąco!

  2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

  Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Opinie o warsztatach

  1. Agata

   Najprościej mówiąc było extra. Ale to do końca nie oddaje mojego zachwytu. Zawsze chciałam spróbować swoich sił w jubilerstwie. Te warsztaty to dobry sposób, żeby sprawdzić czy to rzecz dla Ciebie. Dla mnie zdecydowanie tak.
   Warsztaty minęły w bardzo miłej i kameralnej atmosferze, Kinga dała mi wskazówki i proszę oto stworzyłam wisior!
   Serdecznie polecam warsztaty jubilerskie! Ja na pewno jeszcze zagoszczę w warsztacie Kingi!

  Dodaj opinię

  Twój adres email nie zostanie opublikowany

  Dodaj opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.