2 godz.

2 godziny: start o 10:00, 12:15, 16:00 lub 18:15

1
-1 os.

Na warsztaty zapraszamy osoby dorosłe.

Podstawowy

Dla tych, co dopiero zaczynają swoją przygodę.

Dla tych, co mają pierwsze doświadczenie za sobą.

Dla tych, co znają podstawy.

Dla tych, co chcą wejść na wyższy poziom zaawansowania.

O warsztatach
Zakręć się i Ty! Koło garncarskie to MASZYNA, nic dodać, nic ująć. Cała MAGIA zaczyna się dziać, gdy do tej maszyny podłączy się zakręconą w temacie OSOBĘ.

W trakcie nauki toczenia taka osoba próbuje zsynchronizować swoje ciało i głowę, być tu i teraz, opanować rozkojarzenie, tak, aby dzięki mechanizmowi koła wytoczyć naczynko.

Mówi się, że koło garncarskie to nowa joga. Nie wiem, czy aż tak, ale połączenie głowy i ciała jest tu niezbędne. Oddech, spokój, pewność ruchu, siła i delikatność. Powtarzalność praktyki.
Dla tych, których wciąga, jak się kręci ;) Dla początkujących lub tych, co już trochę potrafią i szukają miejsca, gdzie mogą toczyć w spokoju.
Co będziesz robić?
Doświadczenie jednocześnie magiczne i absolutnie techniczne. Wciągające i zakręcone. Momentami frustrujące, momentami zachwycające.

Powstaną prace, które wyjdą (pod moim czujnym okiem i prowadzeniem) i takie, które pożegnamy czule i pójdą do recyclingu.

Te udane finalnie dostaniesz wypalone, poszkliwione i będą one w pełni użytkowe.
Masz dwie godziny mojej pełnej uwagi i pomocy. W zależności od Twoich potrzeb opowiadam o procesie ceramicznym i oprowadzam po pracowni lub skupiamy się tylko na toczeniu.

Na początku toczę z Tobą, potem zostawiam trochę przestrzeni na własne poszukiwania. Jestem jednak cały czas obok i zerkam ;)

Na koniec wybierzesz kolor szkliwa dla prac. Wypalam je, szkliwię, ponownie wypalam i kontaktuję się z Tobą w kwestii odbioru.

Pracownia

Na FEBLIKu od:

23.10.2019

Ochra, to nazwa pracowni Anny Czarnockiej-Nakrewicz. Dla Ani praca z gliną to dla niekończące się źródło inspiracji. Najbardziej cieszy ją to, że dzieła, które powstają w jej pracowni, łączą sztukę z codziennym życiem.
Zapewniamy
Materiały
Spokojną przestrzeń do pracy, moją pełną uwagę i wsparcie (praca 1 na 1) koło garncarskie HSL, materiały, wypał na wysoką temperaturę oraz herbatkę.
Terminy

Interesuje Cię inny termin warsztatu?

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

A może masz pytania?

Zadzwoń do nas (+48 665 640 854) lub napisz, doradzimy co i jak. :)

  Napisz wiadomość

Lokalizacja
Pracownia “Ochra”: ul. Adolfa Dygasińskiego 42, Warszawa
Wskazówki dojazdu
Wskazówki dojazdu pojawią się wkrótce.
Warto wiedzieć
Jak się przygotować?
Przyjdź 5 min wcześniej. Krótsze paznokcie są zdecydowanie lepsze niż dłuższe ;) Dobry jest luźny strój i buty. Trochę możecie się pochlapać, ale wszystko się spiera bez śladu. Pracujemy w maskach.
Zasady i warunki anulowania

Nie możesz odstąpić od umowy, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, możesz zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca.

Jeżeli na warsztaty nie uzbiera się minimalna ilość osób, to pracownia ma prawo je odwołać do 3 dni przed ich rozpoczęciem. W takiej sytuacji staramy się przenieść Twoje miejsce na jeden z późniejszych terminów.

Opinie o warsztatach (1)
 1. Klaudia

  Świetny warsztat dla każdego kto chce zrelaksować się próbując czegoś nowego 🙂 Właścicielka pracowni to oaza spokoju i skarbnica wiedzy 🙂 Bardzo polecam, jedzenie z naczynek zrobionych własnoręcznie smakuje jeszcze lepiej <3

Dodaj opinię

Każda opinia jest przez nas weryfikowana, tak, aby była pewność, że została wystawiona przez uczestnika warsztatów. Dlatego też potrzebujemy Twój adres e-mail, który nie będzie widoczny na stronie z opinią.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też
 • warsztaty florystyczne kompozycje łodygarnia

  Malowane kwiatami: kompozycje z kwiatów ciętych

  Łodygarnia
  390 zł 60 minut / os.
 • warsztaty florystyczne bukiety łodygarnia

  Bukietowa sztuka tworzenia

  390 zł 60 minut / os.
 • warsztaty kaletnicze strefa twórczego relaksu

  Podstawy kaletnictwa

  350 zł 60 minut / os.
 • warsztaty kaletnicze paski strefa twórczego relaksu

  Zrób sobie skórzany pasek!

  350 zł 60 minut / os.
Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto