5 miesięczny kurs akwareli

CENA

Wielkość grupy

4 - 

10 os.

Czas trwania

5 miesięcy: wtorki od 17:00 do 20:00

O warsztatach

Za pomocą akwareli będziemy starali się oddać nastrój piękna przyrody i otaczającego świata. Warsztaty będą prowadzone metodą „krok po kroku” tak, żeby każdy miał szansę zrozumieć podstawowe zasady malowania akwarelą.

Zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze tak, żeby była to też okazja do wyciszenia, odpoczynku i skupienia się na tym, co tu i teraz. Duża dawka przekazanej wiedzy jest motywacją do uważności i obserwacji otoczenia.

Cykl jest przewidziany na 5 miesięcy. W tym czasie będziemy pogłębiać naszą wiedzę oraz umiejętności poprzez wnikliwość pracy, konsekwencję i systematyczność.

Zapisując się na kurs deklarujesz swój udział w całym cyklu spotkań przez 5 miesięcy. Łączny koszt kursu to 1 950 zł (5 x 390zł).

Dla kogo?

Warsztaty są dla osób początkujących oraz średniozaawansowanych.

Jeżeli chcesz się sprawdzić w nowej technice albo zacząć przygodę ze sztuką od nowa, bo zawsze to było twoim marzeniem, to zapraszam Cię na podróż twórczą. Wspólnie będziemy rozwijać skrzydła.

Regularne zajęcia i systematyczność tworzą najlepszą przestrzeń dla tych, którzy chcą w szybkim czasie widzieć swój postęp.

Co dadzą Ci warsztaty?

Większość czasu spędzimy, ucząc się malarstwa realistycznego, chociaż bardziej nazwałabym to realizmem magicznym, ponieważ będziemy się skupiać na przekazaniu nastroju.

Ważne jest, żeby powoli kontrolować to, co się dzieje na papierze oraz umiejętnie przekazać wizję, jaką ma się w głowie, na papier.

Systematyczne spotkania dają możliwość pochłonięcia dużej dawki wiedzy. Dodatkowo cotygodniowe spotkania są najlepszą motywacją do rozwijania swojej techniki. Przebywanie w kręgu osób twórczych jest nieocenioną inspiracją.

Program

Spotykamy się w każdy kolejny wtorek (z wyjątkiem świąt) o godzinie 17:00 i przez trzy godziny malujemy jeden temat.

Zaczynamy nasze spotkania we wrześniu, a kończymy w styczniu. Kalendarz spotkań:
- luty: 7, 14, 21, 28;
- marzec: 7, 14, 21, 28;
- kwiecień: 4, 11, 18, 25
- maj: 9, 16, 23, 30;
- czerwiec: 6, 13, 20, 27;

Łącznie 20 spotkań po 3 godziny, czyli aż 60 godzin wspólnej pracy! Będziemy malować "krok po kroku", tak żeby każde spotkanie zaowocowało nie tylko gotową pracą, ale także umiejętnościami, które będziemy rozwijać na kolejnych zajęciach.

W każdy wtorek malujemy inny temat: pejzaż, kwiaty, zwierzęta...

Zapewniamy

Miejsce do pracy oraz profesjonalne prowadzenie zajęć.

Stworzyłam otoczenie, w którym każdy czuje się bezpiecznie do rozwijania swojej kreatywności. Tutaj nikt nie boi się popełniać błędów, ponieważ dzięki nim uczymy się najszybciej.

Jeżeli z przyczyn losowych wypadnie Ci któreś spotkanie, to na jeden tydzień dołączam Cię do zamkniętej grupy na moim FB, w której raz w tygodniu wrzucam Live z lekcją, na której maluję jeden temat.

Wymagamy

Weź ze sobą swoje farby, pędzle i papier. Dodatkowo wysyłam także mailem listę proponowanych materiałów.

Stwórz z nami grupę, która wzajemnie będzie się inspirować, wspierać i da poczucie wspólnoty. Otwórz głowę na to piękno, które się wydarzy.

Zapisując się na kurs deklarujesz swój udział w całym cyklu spotkań przez 5 miesięcy. Łączny koszt kursu to 1 950 zł. Płatność za kurs rozłożona jest na 5 comiesięcznych płatności po 390 zł każda. Płatnych za każdym razem do końca poprzedniego miesiąca. Płatnych za każdym razem do końca poprzedniego miesiąca (tj. za październik płatność do końca września, itd.).

Daty

Miejsce

Pracownia "OpenArt": Rydygiera 8 budynek 24 lokal 107, Warszawa

Warunki anulacji

Nie ma możliwości odstąpienia od umowy (nie ma możliwości 14-dniowego odstąpienia od umowy, o którym mówi ustawa o prawach konsumenta), jednak do 7 dni przed datą warsztatu, można zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca.

Interesuje Cię inny termin warsztatu?

Zostaw nam maila, a damy Ci znać jak się tylko pojawi!

  Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Masz pytania?

  Zadzwoń do nas (+48 790 632 742) lub napisz, doradzimy co i jak:)

    Napisz do nas

  Pracownia

  Pasja i ludzie – to połączenie, które nakręca Marysię Sosnowską do twórczego działania. Sama nazwa jej pracowni nawiązuje do otwartości, która jest w jej odczuciu kluczową i niezbędną cechą w pracy kreatywnej. W tej mieszance nie może zabraknąć drugiego człowieka – entuzjazm płynący z otoczenia napędza ją do robienia rzeczy. 


  Marysia, artystka akwarelowa, swoją przygodę ze sztuką zaczęła już w dzieciństwie. Od najmłodszych lat otaczała się malarzami i muzykami, co w znaczący sposób wpłynęło na ścieżkę, jaką wybrała w dorosłym życiu. Chodziła zarówno do szkoły muzycznej, ale sporo energii poświęciła także nauce malowania, którą odbierała od Rafała Rudko i Adama Papke. Choć muzyka nadal jest ważnym elementem jej życia i ciągle uczy się grać na nowych instrumentach, to jednak malarstwo jest jej głównym konikiem. Na co dzień maluje w różnych technikach i prowadzi warsztaty akwarelowe. 


  Pracownia OpenArt mieści się na warszawskim Żoliborzu. Już od czterech lat zaprasza tam ludzi, aby poczuli magię kreowania nowych rzeczywistości i odkrywali możliwości jakie dają akwarele. Jej łatwość do nawiązywania kontaktów i ciepło sprawia, że pracownia jest miejscem otwartym na różnorodność i wszyscy czują się tam komfortowo. Głównym zadaniem, jakie stawia przed sobą właścicielka pracowni Open Art, jest przekazywanie swojego zachwytu nad światem dalej. Z doświadczenia wie, że ta energia do niej wraca, a warsztaty są niezwykłym czasem przepływu energii pomiędzy nią, a uczestnikami. Wynik jest taki, że wszyscy wychodzą z kursu zainspirowani. 

  Bądź na bieżąco!

  2 razy w miesiącu damy Ci znać o nowych warsztatach, ciekawych twórcach i inspirujących artykułach.

  Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Opinie o warsztatach

  1. Maja

   Zdecydowanie zachęcam niezdecydowanych. Na warsztatach Marysi wiele się nauczyłam i jednocześnie spędziłam bardzo miło czas

  2. Maja

   Super warsztaty. Po moich pracach widać różnicę przed/po. Do tego bardzo miło spędzony czas. Polecam też kurs online i plenery organizowane przez Marysię

  Dodaj opinię

  Każda opinia jest przez nas weryfikowana, tak, aby była pewność, że została wystawiona przez uczestnika warsztatów. Dlatego też potrzebujemy Twój adres e-mail, który nie będzie widoczny na stronie z opinią.

  Dodaj opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Zobacz też

  Filtry
  Cena
  Poziom
  Rodzaj zajęć
  Miasto