20 spotkań

Spotykamy się przez 5 miesięcy w każdy kolejny wtorek (z wyjątkiem świąt).

12 godz.

4 spotkania w miesiącu, każde trwa 3 godz.

4
-11 os.

Na warsztaty zapraszamy osoby od 16 roku życia.

Początkujący

Dla tych, co dopiero zaczynają swoją przygodę.

Dla tych, co mają pierwsze doświadczenie za sobą.

Dla tych, co znają podstawy.

Dla tych, co chcą wejść na wyższy poziom zaawansowania.

O warsztatach
Za pomocą akwareli, będziemy starali się oddać nastrój piękna przyrody i otaczającego świata. Warsztaty będą prowadzone metodą „krok po kroku” tak, żeby każdy miał szansę zrozumieć podstawowe zasady malowania akwarelą.

Zajęcia odbywają się, w przyjaznej atmosferze tak, żeby była to też okazja do wyciszenia, odpoczynku i skupienia się na tym, co tu i teraz. Duża dawka przekazanej wiedzy jest motywacją do uważności i obserwacji otoczenia.

Na warsztatach panuje przestrzeń, w której każdy czuje się bezpiecznie do rozwijania swojej kreatywności. Tutaj nikt nie boi się popełniać błędów, ponieważ dzięki nim uczymy się najszybciej.

Warsztaty są dla osób początkujących.

Jeżeli chcesz się sprawdzić w nowej technice albo zacząć przygodę ze sztuką od nowa, bo zawsze to było twoim marzeniem, to zapraszam Cię na podróż twórczą. Wspólnie będziemy rozwijać skrzydła.

Regularne zajęcia i systematyczność tworzą najlepszą przestrzeń dla tych, którzy chcą w szybkim czasie widzieć swój postęp.

Cykl jest przewidziany na 5 miesięcy. W tym czasie będziemy pogłębiać naszą wiedzę oraz umiejętności, poprzez wnikliwość pracy, konsekwencję i systematyczność.

_______________________________________________________

Zapisując się na kurs, deklarujesz swój udział w całym cyklu spotkań przez 5 miesięcy. Łączny koszt kursu to 2100 zł (5 × 420 zł). Płatność za kurs rozłożona jest na 5 comiesięcznych płatności po 420 zł każda. Płatności te dokonujemy za każdym razem do końca poprzedniego miesiąca (tj. za październik płatność do końca września itd.).
Co będziesz robić?
Większość czasu spędzimy, ucząc się malarstwa realistycznego, chociaż bardziej nazwałabym to realizmem magicznym, ponieważ będziemy się skupiać na przekazaniu nastroju.

Ważne jest, żeby powoli kontrolować to, co się dzieje na papierze oraz umiejętnie przekazać wizję, jaką ma się w głowie, na papier.

Systematyczne spotkania dają możliwość pochłonięcia dużej dawki wiedzy. Dodatkowo cotygodniowe spotkania są najlepszą motywacją do rozwijania swojej techniki. Przebywanie w kręgu osób twórczych jest nieocenioną inspiracją.

Spotykamy się w każdy kolejny wtorek (z wyjątkiem świąt) o godzinie 17:00 i przez trzy godziny malujemy jeden temat.

5 miesięcy wspólnej pracy, to łącznie:
20 spotkań po 3 godziny, czyli aż 60 godzin wspólnego działania!

Będziemy malować ,,krok po kroku”, tak żeby każde spotkanie zaowocowało nie tylko gotową pracą, ale także umiejętnościami, które będziemy rozwijać na kolejnych zajęciach.

W każdy wtorek malujemy inny temat: pejzaż, kwiaty, zwierzęta itd.

Pracownia

Na FEBLIKu od:

18.11.2021

Pasja i ludzie – to połączenie, które nakręca Marysię Sosnowską do twórczego działania. Sama nazwa jej pracowni OpenArt nawiązuje do otwartości, która jest w jej odczuciu kluczową i niezbędną cechą w pracy kreatywnej.
Zapewniamy
Materiały
Miejsce do pracy oraz profesjonalne prowadzenie zajęć.
Coś na ząb
W trakcie zajęć napijesz się pysznej kawy lub herbaty. Na stole zawsze będzie czekać mała przekąska.
Terminy

Interesuje Cię inny termin warsztatu?

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji przez Feblik. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.

A może masz pytania?

Zadzwoń do nas (+48 665 640 854) lub napisz, doradzimy co i jak. :)

  Napisz wiadomość

Lokalizacja
Rydygiera 8, budynek 24, wejście A, lokal 107, Warszawa
Wskazówki dojazdu
Pracownia znajduje się na terenie Instytutu Chemii Przemysłowej. Na terenie jest parking płatny 3 zł/h. Warsztaty są w budynku nr. 24 – jest to najwyższy budynek, przy szlabanie. Wejście A.
Warto wiedzieć
Jak się przygotować?
Weź ze sobą swoje farby, pędzle i papier. Dodatkowo wysyłam także mailem listę proponowanych materiałów.

Stwórz z nami grupę, która wzajemnie będzie się inspirować, wspierać i da poczucie wspólnoty. Otwórz głowę na to piękno, które się wydarzy.
Zasady i warunki anulowania

Nie możesz odstąpić od umowy, jednak do 7 dni przed datą warsztatu, możesz zmienić jego termin na inny, o ile są dostępne miejsca.

Jeżeli na warsztaty nie uzbiera się minimalna ilość osób, to pracownia ma prawo je odwołać do 3 dni przed ich rozpoczęciem. W takiej sytuacji staramy się przenieść Twoje miejsce na jeden z późniejszych terminów.

Opinie o warsztatach (2)
 1. Patrycja

  Bardzo inspirujący sposób prowadzenia zajęć. Nigdy wcześniej nie malowałam i uważałam, że nie umiem tego robić. A teraz po każdych zajęciach wracam do domu z nową pracą, która bardzo mi się podoba!
  Marysia jest bardzo cierpliwą nauczycielką. A samo miejsce daje dużo dobrej energii. 🙂

 2. Maciej Marks

  Świetna Prowadząca i przyjazna atmosfera warsztatów! Polecam!

Dodaj opinię

Każda opinia jest przez nas weryfikowana, tak, aby była pewność, że została wystawiona przez uczestnika warsztatów. Dlatego też potrzebujemy Twój adres e-mail, który nie będzie widoczny na stronie z opinią.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też
 • Warsztaty malarskie anna nafalskaKraków

  Uwolnij emocje, maluj abstrakcje

  Anna Nafalska
  590 zł 60 minut / os.
  3,5 h
  2-4 os.
 • warsztaty florystyczne fly flowersWarszawa

  Wianki sezonowe

  370 zł 60 minut / os.
  2,5 h
  6-10 os.
 • warsztaty szycia scraveck studioWarszawa

  Nauka szycia dla totalnie zielonych

  390 zł 60 minut / os.
  5 h
  2-4 os.
 • warsztaty ceramiczne moldedPoznań

  Spotkajmy się przy glinie!

  380 zł 60 minut / os.
  4 h
  2-10 os.

5 miesięczny kurs akwareli: opłata miesięczna

Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto