fbpx

WoshWosh

WoshWosh to marka, która powstała w 2015 r. Szybko zrobiło się o niej głośno, bo genialnie łączy praktyczność z nowoczesnymi trendami. WoshWosh to pracownia, w której znoszone buty dostają nowe życie. Czasem bardziej kolorowe i efektowne niż to pierwsze. Profesjonalne czyszczenie, renowacja, naprawa, a do tego personalizacja obuwia. Główną misją firmy jest promowanie idei Zero Waste. Lepiej coś naprawić, odświeżyć albo przerobić niż po prostu wyrzucić i kupić nowe. W ten sposób chronimy planetę, swój portfel, a nasze ukochane przedmioty zostają z nami dłużej.

Martyna Zastawna po prostu chciała naprawić swoje buty, a nie miała gdzie. Na rynku  nie było takiej usługi, jakiej szukała, więc ją stworzyła. Pierwsze buty do naprawy przyjęła w swoim mieszkaniu. Szybko zainteresowanie rynku przerosło oczekiwania Martyny. W końcu każdy klient i każdy but to nowe wyzwanie. Okazało się, że sprostać wymaganiom nie jest tak łatwo. Ale każde potknięcie to świetna okazja do lekcji.

Dziś Martyna otwiera kolejne punkty naprawy obuwia, szkoli, daje prelekcje na konferencjach i organizuje warsztaty. Renowacja i customizacja butów to nie tylko praca Martyny. To także je pasja. Bo jak sama mówi “Buty to coś więcej niż część garderoby, to wspomnienia, sentyment, historie, jakie za nimi stoją”.