UlaClarise

Urszula Clarise malować kochała od zawsze, ale od kiedy swój proces twórczy dopełniła intuicją, medytacją i czułością, jej obrazy są esencją spełnienia się w całości. Oprócz rzemieślniczych umiejętności Urszula każdej pracy oddaje swojego ducha i pragnie propagować ten rodzaj pracy z płótnem (i nie tylko) dalej. Uważa bowiem, iż tworzenie i jednoczesna relaksacja jest istotą dobrego życia.


Urszula studiowała Architekturę Krajobrazu w Warszawie. Do tej pory swoje prace wystawiała w Polsce i Niemczech. W Warszawie zorganizowała jednodniowy wernisaż na PGE Stadionie Narodowym. W 2017 roku przez dwa miesiące można było oglądać jej prace w epizodycznej galerii w warszawskim biurowcu Astoria Premium Offices. W grudniu 2018 roku otworzyła dwie wystawy jednego dnia w dwóch miastach, w dwóch krajach: Zgorzelec-Görlitz.


Najbardziej lubi zatracać się w malowaniu portretów, w których skupia się na łączeniu nasyconych barw z temperamentem malowanej postaci. Kocha mariaż przedmiotów użytku codziennego z kolorem, nadaje im drugie życie, kastomizując wszystko, co ją otacza. Znajomi mówią: „Daj Uli dowolny przedmiot, a ona coś na nim stworzy”. Efekty tej miłości można obejrzeć w malowanej przez Urszulę odzieży, obuwiu, walizkach, porcelanie i wielu innych rzeczach, które stają się nośnikami sztuki.


Urszula zmalowała już setki części garderoby oraz przeprowadziła dziesiątki warsztatów, na które chętnych nie brakuje, ponieważ uczestnicy spotykają się z profesjonalizmem i dobrą aurą. Urszula budzi kreatywność w każdym uczestniku oraz pokazuje, jak można rozpuścić blokady twórczego działania. Wychodząc z warsztatów, nie tylko zna się już podstawy malowania, ale także można się poczuć jak po dobrej arteterapii. Wdech, wydech – dołączysz do nas?

Opinie o warsztacie

Review
oceniono
5.0
Joanna
161 Opinie 2021-10-07 17:17

Nie spodziewałam się, że można podczas jednego spotkania zawędrować w takie rejony kreatywności i relaksu. Malowanie jeszcze nigdy nie sprawiało mi takiej przyjemności. Uli chyba udało się mnie skutecznie odblokować :-)

 Malarstwo intuicyjne

5.0 Support