Warszawa

UlaClarise

Urszula Clarise malować kochała od zawsze, ale od kiedy swój proces twórczy dopełniła intuicją, medytacją i czułością, jej obrazy są esencją spełnienia się w całości. Oprócz rzemieślniczych umiejętności Urszula każdej pracy oddaje swojego ducha i pragnie propagować ten rodzaj pracy z płótnem (i nie tylko) dalej. Uważa bowiem, iż tworzenie i jednoczesna relaksacja jest istotą dobrego życia.

Urszula studiowała Architekturę Krajobrazu w Warszawie. Do tej pory swoje prace wystawiała w Polsce i Niemczech. W Warszawie zorganizowała jednodniowy wernisaż na PGE Stadionie Narodowym. W 2017 roku przez dwa miesiące można było oglądać jej prace w epizodycznej galerii w warszawskim biurowcu Astoria Premium Offices. W grudniu 2018 roku otworzyła dwie wystawy jednego dnia w dwóch miastach, w dwóch krajach: Zgorzelec-Görlitz.

Najbardziej lubi zatracać się w malowaniu portretów, w których skupia się na łączeniu nasyconych barw z temperamentem malowanej postaci. Kocha mariaż przedmiotów użytku codziennego z kolorem, nadaje im drugie życie, kastomizując wszystko, co ją otacza. Znajomi mówią: „Daj Uli dowolny przedmiot, a ona coś na nim stworzy”. Efekty tej miłości można obejrzeć w malowanej przez Urszulę odzieży, obuwiu, walizkach, porcelanie i wielu innych rzeczach, które stają się nośnikami sztuki.

Urszula zmalowała już setki części garderoby oraz przeprowadziła dziesiątki warsztatów, na które chętnych nie brakuje, ponieważ uczestnicy spotykają się z profesjonalizmem i dobrą aurą. Urszula budzi kreatywność w każdym uczestniku oraz pokazuje, jak można rozpuścić blokady twórczego działania. Wychodząc z warsztatów, nie tylko zna się już podstawy malowania, ale także można się poczuć jak po dobrej arteterapii. Wdech, wydech – dołączysz do nas?

Opinie o warsztacie

Review
oceniono
5.0
Monika
274 Opinie 2022-05-08 09:30

Piękne doświadczenie, które polecam zdecydowanie każdemu. Warsztaty te z pozycji niedowiarka, że co ja tam niby mogę sama z siebie namalować…przeniosły mnie do świata twórczej energii. Pod skrzydłami Uli wszystko zadziało się z lekkością, a malowanie stało przepięknym procesem wylania na płótno wnętrza mojej artystycznej duszy. Magiczne spotkanie, bardzo głębokie i z całą pewnością zmieniające poziom świadomości. Przestrzeń wspaniale przygotowana dla całego warsztatu i wszystko wokół świetnie dodające skrzydeł i odwagi. Dziękuje!!!

 Malarstwo intuicyjne: kreatywna podróż duszy

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Magda
274 Opinie 2022-03-30 13:15

Super odprężające warsztaty! Ula dostosowuje się do każdego uczestnika i każdego poziomu, jeśli ktoś jest samodzielny dostanie przestrzeń i narzędzia do spokojnej pracy a jeśli ktoś jest bardzo zainteresowany technikami malarskimi i chce pracować nad warsztatem wtedy Ula jest bardzo pomocna i wszystko tłumaczy. Każdy się tu odnajdzie :) Bardzo fajne doświadczenie! Dziękuję i bardzo polecam!

 Malarstwo intuicyjne: kreatywna podróż duszy

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Joanna
274 Opinie 2022-03-21 15:52

Ciepła atmosfera spotkania i otwierający na nowe doświadczenia ,warsztat , pozwalający na zagłebienie się w siebie i 'puszczenia' wodzów fantazji bez obawy , ze się nie uda. Ula inspiruje ,ale rowniez doradza jak osiągnąć wymarzony efekt :) , a olbrzymi wybór pędzli i farb pozwala na 'popłynięcie' i o dziwo swietny efekt końcowy ! Super, bardzo dziekuję:)

 Malarstwo intuicyjne: kreatywna podróż duszy

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Joanna
274 Opinie 2022-03-21 15:43

Otwierający warsztat , pozwalający na zagłebienie się w siebie i puszczenia wodzów fantazji lub intuicji. Ula inspiruje ,ale rowniez doradza jak osiągnąc wymarzony efekt :) olbrzymi wybór pędzli i farb pozwalający na 'popłynięcie' ! Super, dziekuję

 Malarstwo intuicyjne: kreatywna podróż duszy

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Eliza
274 Opinie 2022-03-04 09:29

Z wielką przyjemnością polecam warsztaty malarstwa intuicyjnego u Uli 😊 Otwartość Uli sprzyjała zadawaniu pytaniom odnośnie jej malarskiej podróży, co pozwoliło mi sobie uświadomić, że nie trzeba kończyć szkół, aby dać się ponieść swojej intuicji i zacząć malować to co mi w duszy gra. Ula rozpoczęła warsztaty medytacją, która pięknie poprowadziła mnie do mojego domu duszy. Wyposażona w farby i narzędzia, mogłam w końcu urzeczywistnić obraz, który mi się „objawił” i „chodził za mną” od momentu zapłaty za warsztaty 😉 Ula służyła wskazówkami których pędzli i jak ich używać, ale nie ingerowała w samą istotę obrazu, dzięki czemu miałam pewność, że to jest od początku do końca moja samodzielna kreacja. Ciekawym doświadczeniem było także wysłuchanie interpretacji mojego obrazu przez prowadzącą, a także innych uczestników warsztatu. To utwierdziło mnie w tym, że każdy patrzy przez pryzmat swoich doświadczeń i każdy ma swoja własną interpretację, i każda interpretacja jest ok 😊 Namaste

 Malarstwo intuicyjne: kreatywna podróż duszy

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Joanna
274 Opinie 2021-10-07 17:17

Nie spodziewałam się, że można podczas jednego spotkania zawędrować w takie rejony kreatywności i relaksu. Malowanie jeszcze nigdy nie sprawiało mi takiej przyjemności. Uli chyba udało się mnie skutecznie odblokować :-)

 Malarstwo intuicyjne: kreatywna podróż duszy

5.0 Support