Szkoła Makramy SNAGart

Szkoła Makramy SNAGart wyrosła z marki szytych przez Katarzynę Karpę spódniczek biegowych SNAG i pracowni SNAGart, czyli bardziej artystycznej odnogi działalności. Została założona w 2018 roku, w domu rodzinnym na Ursynowie, gdzie Kasia mieszkała od lat 90. do 2005 roku. Pracownia mieści się w odremontowanej piwnicy. Została zaaranżowana i odnowiona przez Kasię i jej mężczyznę Marcina Trzeciakiewicza.


Katarzyna Karpa to chodząca energia twórcza. W ciągłym ruchu i z serdecznym uśmiechem na twarzy. Do niedawna żyła z pracy w mediach, a rękodzieło zajmowało wolny czas. Od 2019 roku Szkoła Makramy SNAGart to jej główne zajęcie. Nie znosi monotonii, więc co i rusz wymyśla nowy projekt, nowy plan, nowy pomysł na warsztat. W 2019 roku zorganizowała m.in. wydarzenie #makramanatrawie i współorganizowała warsztaty sąsiedzkie na Ursynowie. Pod hasłem #targowiskoumiejętności regularnie obywają się otwarte, kreatywne spotkania dla wszystkich, którzy chcą podzielić się tym, co potrafią robić: patentami na różne rzeczy w życiu, umiejętnościami czy np. sprawdzonymi przepisami.


Zdolności manualne i zamiłowanie do tworzenia pięknych rzeczy wyniosła z domu rodzinnego. Babcia szyła, mama zaplatała makramowe sowy, lepiła z modeliny i robiła na drutach. Kasia od dzieciństwa robi to wszystko i jeszcze więcej! Swoje pierwsze “dorosłe” makramy zrobiła przy okazji remontu mieszkania. Jak mówi “w zasadzie zaplotły się same”. Robienie kolejnych rozumiało się samo przez się. 

Opinie o warsztacie

Review
oceniono
5.0
Dorota
161 Opinie 2021-11-14 21:01

Bardzo fajne warsztaty, prowadząca sympatyczna i otwarta, doskonale tłumaczy. Niezwykle miła atmosfera przy nabywaniu praktycznej wiedzy.

 Makrama dla początkujących

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
N
161 Opinie 2021-11-14 12:41

Bardzo przyjemny warsztat - nauczyłam się podstaw plecenia makram, wyszłam z makramą i dawką wiedzy, zachęcona do kontynuowania tego w domu. Polecam!

 Makrama dla początkujących

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Ewa
161 Opinie 2020-02-20 23:38

Super zajęcia, super prowadząca :)

 

5.0 Support