Warszawa

Naturalnie Naturalni

Martyna i Szymon to prawdziwi entuzjaści naturalnej pielęgnacji i dbania o siebie w zgodzie z naturą. Pod marką Naturalnie Naturalni edukują, inspirują i szerzą wiedzę odnośnie naturalnych kosmetyków i podstaw fermentacji. Przez kursy, warsztaty i ebooki udowadniają, że naturalne rozwiązania mogą być proste i przyjemne, a zdrowy styl życia nie wymaga popadania w skrajności. Co więcej, nie jest im także obojętny los planety. Podczas warsztatów korzystają ze sprzętów i opakowań wielokrotnego użytku. Ich funkcjonowanie ma pozytywny wpływ na całe środowisko. 

Martyna i Szymon przez wiele lat, i w różnych obszarach zgłębiali swoją wiedzę. Martyna skończyła kurs zielarstwa i fitoterapii w Instytucie Zielarstwa Polskiego i terapii naturalnych. Ukończyła także kurs z destylacji olejków eterycznych metodą rzemieślniczą, jest saunamistrzem oraz jest masażystką Kobido. Z kolei Szymon brał udział w szkoleniu oddechowym i morsowania metodą Wima Hofa, a jego konikiem są tematy związane z fermentacją i oczyszczaniem. Jest także przewodnikiem po świecie nalewek, których warto spróbować dla zdrowotności, ale także dla smaku. Po godzinach robi wina, a na ich blogu można przeczytać wiele artykułów jego autorstwa. 

Naturalnie Naturalni działają na terenie całej Polski. Regularnie dzielą się swoją wiedzą odwiedzając programy telewizyjne, festiwale, targi i firmy. Ich blog dociera do tysięcy czytelników, a warsztaty pozwalają w praktyczny sposób zgłębić wiedzę odnośnie kosmetyków naturalnych, uzdatniania i fermentacji żywności oraz probiotyków. Ich treści pozwalają zrozumieć, że troska o siebie i środowisko nie musi rujnować portfela – jest raczej kwestią codziennych decyzji. 

Opinie o warsztacie

Review
oceniono
5.0
Izabela
342 Opinie 2022-06-15 20:07

To było moje pierwsze doświadczenia z tworzenia naturalnych kosmetyków, i było warto! Bardzo inspirujący, pełny wiedzy i inspiracji warsztat i do tego w przemiłej atmosferze 😊 Polecam każdemu!

 Zrób kosmetyki dla ciała

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Agnieszka
342 Opinie 2022-05-31 12:11

Inspirujące warsztaty! - zarówno dla początkujących, którzy zaczynają swoją przygodę z naturalnymi kosmetykami, jak i dla zaawansowanych, którzy chcą zgłębić wiedzę :-)! Martyna jest cudownym, ciepłym człowiekiem, za którym stoi pełen profesjonalizm!!! Widać, że kocha to co robi i zaraża dobra energią :-)! Dla mnie warsztaty to nie tylko świetna przygoda, ale początek mądrej i zdrowej pielęgnacji! Wszystkim gorąco POLECAM!!! :-)

 Zjedz swój krem

5.0 Support
Review
oceniono
4.0
Dominika
342 Opinie 2022-05-30 10:42

Było naprawdę SUPER!...tak normalnie i profesjonalnie...Dziękuję

 Zrób kosmetyki dla ciała

4.0 Support
Review
oceniono
5.0
Paulina
342 Opinie 2022-03-07 07:01

Cudowny warsztat! Prowadzący chętnie dzielą się swoją wiedzą. Zrobiłam 4 rodzaje kosmetyków do twarzy i zgarnęłam całe mnóstwo porad dotyczących produktów, półproduktów oraz metodyki wytwarzania. Mega profesjonalne wydarzenie. Dziękuję i pozdrawiam Was!

 Zjedz swój krem

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Barbara
342 Opinie 2021-11-08 14:27

Dla mnie te warsztaty to strzał w dziesiątkę. Dużo ważnych praktycznych wskazówek i informacji. Bardzo dziekuje. Jeśli będą jeszcze jakieś warsztaty o poszerzonej wiedzy to na pewno z nich skorzystam.

 Zjedz swój krem

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Kasia
342 Opinie 2021-09-13 10:19

Super warsztaty. Dużo zdobytej wiedzy i przede wszystkim nauczyłam się robić swoje naturalne kosmetyki :) Dodatkowo bardzo fajna atmosfera na warsztatach i chętnie dzielący się wiedzą prowadzący. Dziękuję :)

 Zrób kosmetyki dla ciała

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Zosia Rojek
5 Opinie 2021-06-21 22:47

Niezwykle inspirujące warsztaty! Nigdy wcześniej nie interesowałam się kosmetykami naturalnymi, a na warsztaty poszłam ponieważ... dostałam je w prezencie. I gdyby ktoś mi powiedział, że dwa tygodnie po warsztatach będę ukręcać własną pastę do zębów czy krem do opalania szukając własnych przepisów, to bym go wyśmiała :-) A jednak! Do kupnych kosmetyków już raczej nie wrócę. Polecam bardzo!

 Zrób kosmetyki dla ciała

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Elżbieta
342 Opinie 2021-06-20 12:12

Uczestniczyłam w warsztatach "Mydło i powidło" , fajnie zostały zorganizowane. Czytałam wcześniej blogi o robieniu mydła, ale warsztaty tę wiedzę uporządkowały, i pozbyłam się strachu przed zrobieniem własnego mydła. Inspiracją też było to,że Naturalni stosują głównie to , co mamy wokół siebie łatwo dostępne,np. przyprawy, zioła. Nie trzeba kupować podkolorowanej miki ( pomijając kwestie pozyskiwanie tego minerału) , aby zrobić fajny kosmetyk. Naprawdę polecam!!

 Mydło i powidło

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Martyna
342 Opinie 2021-02-22 19:05

Rewelacyjne warsztaty! Poza zdobywaniem praktycznej wiedzy i umiejętności to również po prostu miło spędzony czas - wąchanie kolorowych ziół, wymiana myśli w kameralnej grupie przy kawie, bez pośpiechu i w atmosferze życzliwości :)

 Zjedz swój krem

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Maria
342 Opinie 2021-01-19 13:13

Dziękuję badzo za inspirujący warsztat. Mogę zrobić swój kosmetyk bez uczenia się szkodliwych substancji zawartych w kosmetykach sklepowych. i próby ich omijania. Szkoda tylko, że trzeba robić samemu notatki. Łatwiej by było otrzymać gotowy przepis. Ale mimo to polecam zajęcia, bo naprawdę można zrobić samemu własne kremy i tonik, a to jest frajda!

 Zjedz swój krem

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Aga
342 Opinie 2020-10-09 22:26

Przemiła atmosfera, czas zleciał za szybko zdecydowanie.

 Zrób kosmetyki dla ciała

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Marta
342 Opinie 2020-09-14 05:09

Świetnie poprowadzone warsztaty, miła atmosfera, duża ilość ciekawych materiałów, super!

 Zrób kosmetyki dla ciała

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Katarzyna
342 Opinie 2020-07-13 16:29

Bardzo ciekawe warsztaty, otwierające oczy nt. prawdziwych kosmetyków naturalnych. Świetni, pozytywni i autentyczni prowadzący. Na pewno do nich wrócę! Polecam z całego serca!

 Zjedz swój krem

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Marzenia Kołodziej
1 Opinie 2020-06-05 09:42

SUPER warsztaty. Prowadzący Martyna i Szymon, mają wielką wiedzę, którą chętnie się dzielą i nie boją się żadnych trudnych pytań. Są też mega autentyczni, bo sami stosują kosmetyki, których robienia uczą na warsztatach. To mnie bardzo przekonuje i buduje moje zaufanie. Robienie kosmetyków naturalnych wydawało mi się strasznie trudne i skomplikowane, ale Martyna pokazała mi, że można to zrobić łatwo, szybko i dobrze. Pozostaje teraz tylko próbować robić samemu i znaleźć taki skład kremu, który będzie idealny dla mojej skóry. Ale właśnie dzięki tym warsztatom wiem, że to jest możliwe!!! POLECAM wszystkim, którzy mają już dość czytania etykiet i chcą wiedzieć z czego składa się ich krem oraz jakie ma właściwości. Chcą też miło spędzić czas, połączyć przyjemne z pożytecznym i mieć swój zestaw naturalnych kosmetyków na najbliższy miesiąc. A ziołowy tonik do twarzy to po prostu mistrzostwo świata !!!

 Zjedz swój krem

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Magda
342 Opinie 2020-06-04 17:58

Fantastyczne warsztaty - sympatyczni prowadzący, którzy dzielą się swoją imponującą wiedzą, możliwość zrobienia własnych kosmetyków i zyskanie świadomości, że wcale nie potrzebujemy tej całej chemii w tym, co nakładamy na skórę. Naprawdę warto.

 Zjedz swój krem

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Agnieszka
342 Opinie 2020-05-26 19:48

Świetna, przyjazna atmosfera. Bardzo otwarci i przemili prowadzący :) Dla mnie - osoby, która pierwszy raz miała okazję uczestniczyć w tworzeniu kremów, było to przeżycie bardzo ciekawe i inspirujące. Serdecznie polecam!!!

 Zjedz swój krem

5.0 Support