Warszawa

mkaligrafia

Tysiące wykaligrafowany zaproszeń, winietek i słów na ozdobnych papeteriach – tak wygląda codzienność Moniki, entuzjastki kaligrafii nowoczesnej. Pierwszy raz chwyciła za pióro trzy lata temu i do dzisiaj nie wypuszcza go z ręki. Kaligrafia szybko stała się dla niej sposobem na odnalezienie wewnętrznego spokoju, ale także wniosła w jej życie wiele pięknych relacji i ciągłego rozwoju. 

Monika zaczynała jako samouk, odkrywając świat kaligrafii metodą prób i błędów. Niedługo później trafiła pod skrzydła prawdziwych artystów, a obecnie sama przekazuje sztukę pięknego pisania uczestnikom jej warsztatów. Podczas zajęć tworzy wyjątkową atmosferę, która pozwala zapomnieć o codziennych troskach i skupić się na literach. Jej warsztat to przestrzeń na ćwiczenie uważności oraz uwalnianie głęboko skrytych emocji na kartce papieru.

Monikę w pracy inspirują kolory, piękne przedmioty i emocje. Kocha obserwować ludzi i dostrzegać w nich głębie, którą później próbuje nazwać słowami i przelać na papier. Prowadzone przez nią warsztaty charakteryzuje indywidualne i empatyczne podejście do każdego uczestnika. Jej pracownia to miejsce, gdzie czas zwalnia, co pozwala wyrównać oddech po gonitwie całego tygodnia. Przestrzeń, którą tworzy polecamy wszystkim, którzy są zmęczeni stukaniem w klawisze komputera i szukają sposobu, żeby wyrazić się artystycznie. Rozwiewamy wątpliwości – nie trzeba być ulubieńcem nauczycielki języka polskiego, żeby wziąć udział w kursie. Osoby piszące, jak kura pazurem również są mile widziane. 

Opinie o warsztacie

Review
oceniono
5.0
Ada
342 Opinie 2022-06-27 08:24

Bardzo miło spędzone warsztaty, czas zleciał bardzo szybko :D

 Warsztaty kaligrafii od podstaw (WAW)

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Wojciech
342 Opinie 2022-05-30 23:01

Fantastyczne 3h, które zaangażowały, zrelaksowały i nauczyły nowych rzeczy.

 Warsztaty kaligrafii od podstaw (WAW)

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Ewelina
342 Opinie 2022-02-06 12:47

Świetne warsztaty, które inspirują do dalszego ćwiczenia. Dobre rozplanowanie czasu i forma sprawiły, że 3 h minęły bardzo szybko.

 Warsztaty kaligrafii od podstaw (WAW)

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Aleksandra
342 Opinie 2022-01-24 20:34

Uczestniczyłam w warsztatach kaligrafii prowadzonych przez Monikę. Ta dziewczyna od pierwszych minut zaraża swoją pasją do kaligrafii. Jak tylko kiedyś będzie możliwość wzięcia udziału w kolejnych tego typu warsztatach organizowanych przez Monikę, to chętnie wezmę udział! Bardzo polecam!

 Warsztaty kaligrafii od podstaw (KRK)

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Aga
342 Opinie 2022-01-23 09:05

Super warsztaty! absolutnie polecam.

 Warsztaty kaligrafii od podstaw (WAW)

5.0 Support