Co dwie głowy, to nie jedna – szczególnie, gdy łączy je ta sama pasja! Tak właśnie jest w przypadku Igi i Pauliny, które stoją za projektem Mistrzynie Mikstur. Dziewczyny od wielu lat pracują w branży beauty, a teraz chętnie dzielą się swoją wiedzą o upiększaniu. Mają świadomość, że konsumenci regularnie atakowani są całą masą nowych produktów – one pojawiają się niczym głos rozsądku. Uczą, jak wybierać świadomie, na co zwracać uwagę przy zakupie nowych kosmetyków i jak korzystać z tego, co już znajduje się w szafkach. 


Iga w trakcie studiów z technologii kosmetyków odkryła swoje zamiłowanie do naturalnej pielęgnacji i od tego czasu chce dzielić się z innymi swoją wiedzą. Z kolei Paulina jest właścicielką salonu kosmetycznego w sercu Łodzi, gdzie na co dzień upiększa swoje klientki. Ich wieloletnie doświadczenie i chęć edukowania zaowocowało powstaniem warsztatów. Ich kurs to nie tylko sposób na miłe spędzenie czasu, ale także okazja, żeby sięgnąć po użyteczną wiedzę. Obiecują, że nie zabraknie także słodkiego poczęstunku, który dodatkowo poprawia humor. 

Mistrzynie Mikstur inspirują do tego, żeby sięgać po produkty dostępne w kuchni i wykorzystywać je w codziennej pielęgnacji. Pokazują, że dbanie o siebie nie musi być niekończącą się pogonią za kosmetycznymi nowinkami. Rozprawiają się także skutecznie z kosmetycznymi faktami i mitami oraz wątpliwościami, co do składów popularnych produktów dostępnych w sieciowych drogeriach. Ich porady pomagają w bardziej świadomy sposób podchodzić do zakupów i przekładają się na oszczędności. Dzięki ich energii sam warsztat to także idealna przestrzeń, żeby spędzić czas w kreatywny sposób i poznać osoby, które także mają beauty zajawkę.

Prowadzone warsztaty

  • warsztaty kosmetyki naturalne mistrzynie miksturŁódź

    Warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych

    350 zł 60 minut / os.
    3 h
    3-9 os.

Mistrzynie Mikstur

Łódź

Kosmetyki naturalne
Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto