Miasto Szkutnia to otwarta pracownia stolarska. Mieści się nad Wisłą, na terenie Klubu Sportowego “Spójnia”. To niezwykłe miejsce, które łączy miłość do drewna i do…wody. Powstają tu: canoe, kajaki, supy i longboardy. Spod rąk pomysłodawcy i prowadzącego wyszła nawet deska surfingowa – rzecz rzadko spotykana w tej części Europy.

Przemek Sobotowski od ponad 25 lat pracuje w finansach. W pewnym momencie odszedł z korporacji i zrobił sobie “przerwę na życie”. To wtedy wszystko się zaczęło. Kupił 60-letnią drewnianą szwedzką łódź motorowo-żaglową. I przepadł. Remont łodzi obudził w nim miłość i pasję. Wraz z końcem renowacji przyszedł niedosyt.

To z niego zrodził się pomysł na pracownię stolarską. Dziś Przemek tworzy własne projekty i prowadzi warsztaty. Uczestnikom stara się pokazać, jak wielka jest satysfakcja z pracy manualnej. Przekonuje, że “drewno jest cudowne, a małe pływadła (kajaki, canoe, deski) są piękne”. Trudno się z tym nie zgodzić. Wystarczy raz zajrzeć do jego pracowni, aby się przekonać.

Prowadzone warsztaty

 • Warsztaty stolarskie longboard Miasto Szkutnia

  Zbuduj swój longboard

  949 zł 60 minut / os.
  11 h
  4-5 os.
 • Warsztaty stolarskie zbuduj deske skinboard Miasto Szkutnia

  Zbuduj deskę Skimboard

  769 zł 60 minut / os.
  11 h
  4-3 os.

Opinie o warsztatach (4)

Review
oceniono
5.0
Tomek
932 Opinie 16.11.2022 22:21

Fantastyczny czas dla kazdego kto chcialby aktywnie spedzic weekend, stworzyc cos dla siebie i poznac ciekawych ludzi. Przemek ma nieskonczone poklady cierpliwosci . Kieruje praca calej grupy i kazdego indywidualnie - POLECAM

 Zbuduj swój longboard

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Jacek Niewęgłowski
1 Opinie 11.06.2022 11:42

Z czystym sumieniem polecam te warsztaty! Atmosfera w której się odbywają zajęcia jest wspaniała, a satysfakcja z wykonanego longboardu jest niesamowita! Prowadzący w każdym momencie służy pomocą i chętnie dzieli się swoim bogatym doświadczeniem. Ostatniego dnia było mi szczerze żal, że to już koniec.

 Zbuduj swój longboard

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Michał
932 Opinie 01.05.2022 22:12

Świetne warsztaty, nauczyłem się wiele, a deska śmiga jak marzenie. Polecam!

 Zbuduj swój longboard

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Adam
932 Opinie 09.02.2022 20:30

Świetne warsztaty! Prowadzący jest pasjonatem tego co robi. Za równo od strony merytorycznej jak i praktycznej jest dobrze przygotowany. Jeśli ktoś jest zainteresowany pokrewnymi tematami to prowadzący chętnie doradza jak coś można zrobić. Polecam!

 Zbuduj swój longboard

5.0 Support

Miasto Szkutnia

Warszawa

Stolarskie
Kategoria
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto