MedusaArt

MedusaArt to pracownia, która działa od 2007 roku. To miejsce twórczych procesów i powstawania niepowtarzalnej biżuterii. Dewizą pracowni jest tworzenie pojedynczych egzemplarzy, często wg projektów na zamówienie. Powstają tu wyroby łączące srebro z naturalnymi minerałami, perłami i emalią. Adepci sztuki złotniczej poznają podstawy tradycyjnych technik jubilerskich.


Kinga Włodarczyk to artysta plastyk, członek Związku Polskich Artystów Plastyków, a jednocześnie socjolog. Od dzieciństwa związana jest ze sztuką przede wszystkim dzięki malarstwu, które od pokoleń było uprawiane w jej rodzinie.


Organizowanie warsztatów jest odpowiedzią Kingi na liczne pytania w stylu “jak to jest zrobione?”. Warsztaty to także misja, by nie dopuścić do zaniku tradycyjnego rzemiosła jakim jest złotnictwo. Na zajęciach uczestnicy tworzą autorską biżuterię, korzystając z technik uprawianych od wieków. Używają prostych narzędzi, wykonują wszystko ręcznie, ale z naciskiem na nowoczesne formy i indywidualne pomysły.

Opinie o warsztacie

Review
oceniono
5.0
Paweł
190 Opinie 2021-10-07 11:22

Było super :) Bardzo cierpliwa i super miła prowadząca, dobrze wyposażona a jednak przytulna pracownia i, oczywiście, piękne, ręcznie wykonane przez nas obrączki, wedle naszego - od początku do końca - pomysłu. Świetnie się bawiliśmy i dużo nauczyliśmy, możemy z czystym sumieniem polecić te warsztaty!

 Obrączki dla dwojga

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Krzysztof
190 Opinie 2021-07-27 10:19

Mamy bardzo dobre wrażenia po kursie - pełen profesjonalizm, cierpliwość do uczestników (też do ich przypadkowego psucia narzędzi), miła atmosfera i bardzo dużo wiedzy. Termin kursu był dostosowany do naszych potrzeb, za co bardzo dziękujemy ;) Ogólnie super!

 Złotnictwo dla początkujących

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Ewa
190 Opinie 2021-05-26 09:02

Świetne warsztaty! Przemiła prowadząca pomogła nam zrealizować nasze własne pomysły na obrączki. Mieliśmy do wyboru różne techniki jubilerskie i masę profesjonalnych narzędzi. Wyszliśmy z warsztatów z niepowtarzalnymi ozdobami, świetnym doświadczeniem i chęcią jego powtórzenia. Polecam!

 Obrączki dla dwojga

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Asia
190 Opinie 2021-04-29 21:32

Podczas zajęć wykonałam wiele ładnych projektów, które przerosły moje oczekiwania. Atmosfera w pracowni zawsze była przyjemna i z dużą radością przychodziłam za zajęcia.

 Złotnictwo dla początkujących

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Agnieszka
190 Opinie 2021-03-31 20:41

Było fantastycznie! Mam nadzieję, że będę pamiętać każdą chwilę z warsztatów!

 Stwórz spersonalizowaną obrączkę

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Agata
190 Opinie 2021-02-02 09:30

Najprościej mówiąc było extra. Ale to do końca nie oddaje mojego zachwytu. Zawsze chciałam spróbować swoich sił w jubilerstwie. Te warsztaty to dobry sposób, żeby sprawdzić czy to rzecz dla Ciebie. Dla mnie zdecydowanie tak. Warsztaty minęły w bardzo miłej i kameralnej atmosferze, Kinga dała mi wskazówki i proszę oto stworzyłam wisior! Serdecznie polecam warsztaty jubilerskie! Ja na pewno jeszcze zagoszczę w warsztacie Kingi!

 Ażurowy wisior

5.0 Support