Warszawa

Makrama Bawełna i drewno

Makrama. Bawełna i drewno. to pracownia Magdy Fabiańskiej. Prace Magdy to prosta forma, neutralne kolory Ziemi, warstwy, pióra. Makrama jest dla Magdy pracą nad sobą, jest dziedziną bardzo szeroką w zastosowaniu i rozwijającą kreatywność. Dlatego też jest taka interesująca i przyciąga tak wiele osób.

Magda Fabiańska to niespokojna i przez to fascynująca dusza. Studiowała na kilku kierunkach studiów (ekonomia, PR), z dyplomem dekoratora wnętrz. Zmienna ale spokojna, życzliwa i wierząca w ludzi. Dla Magdy makrama to sztuka, praca i dzieło rąk, która czerpie prosto z natury, pozwala na wolność w tworzeniu, bez zasad i ograniczeń, z przestrzenią na pomyłki, dzięki którym często powstaje coś nowego i zaskakującego. Dla Magdy warsztaty to okazja do przekazania nie tylko wiedzy i umiejętności, ale także energii. To spotkanie, podczas którego nie tylko poznajemy siebie nawzajem, ale też i samą siebie.

Opinie o warsztacie

Review
oceniono
5.0
Ania
274 Opinie 2022-03-28 09:06

Cudowna kreatywna atmosfera i wspaniała prowadząca. Dziękuję

 Makrama ścienna

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Katarzyna Wojdanowska
274 Opinie 2021-10-18 08:21

Było super. Magda - przemiła, otwarta i cierpliwa osoba, która potrafi nawet najtrudniejsze rzeczy wytłumaczyć jasno i przejrzyście. Już po pierwszych warsztatach mogę powiedzieć , że umiem "w makramę". Oczywiście jeszcze daleka droga, że by robić takie cuda jak Magda. Czekam na kolejne spotkanie, już dla trochę zaawansowanych.

 Makrama ścienna

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Paulina Kalata
1 Opinie 2021-09-20 14:49

Jestem świeżo po warsztatach - dokładnie wczoraj miałam przyjemność spotkania z Magdą. Każdemu, kto jeszcze się waha - gorąco polecam. Świetna atmosfera, niezwykle utalentowana prowadząca, która ma ogromną wiedzę i umiejętność przekazania jej innym.. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Jestem szczęśliwa, że mogłam uczestniczyć w tych warsztatach. ?

 Makrama ścienna

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Zosia
5 Opinie 2021-08-01 20:25

Niezwykle przyjemnie spędzony czas :-) Nie sądziłam, że makrama mi się tak spodoba, a po jednych warsztatach już wiem, że nie będą ostatnie :-)

 Łapacz snów z elementami makramy

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Agnieszka
274 Opinie 2021-06-21 08:17

Bardzo fajnie i miło spędzony czas ,swobodna atmosfera . Magda jest wspaniałą ciepłą i cierpliwą osobą.

 Makrama i kwiatki

5.0 Support