Warszawa

Koronkowa Robota

Koronkowa Robota działa od 2016 roku. Wiele uczestniczek wielokrotnie powraca na zajęcia, bo znajdują niepowtarzalny zestaw: fachową wiedzę, obcowanie z pięknem i możliwość stworzenia osobistej bielizny. Koronkowa Robota daje też dużo satysfakcji z drobiazgowej i ciężkiej pracy w klimatycznym miejscu pod okiem doświadczonej i charyzmatycznej Pasjonatki.

Agata Bawer skończyła Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie. Jej praca jest też jej pasją: projektuje, szyje i prowadzi warsztaty – zawsze w tematyce szeroko pojętej bielizny. Koronki są integralnym elementem większości projektów, bo ,,dodają kobietom pewności, a w czarnej bieliźnie zdobywanie świata jest prostsze”. To podejście nieźle działa, skoro Agata postanowiła w wieku 12 lat, że nigdy nie będzie mieć szefa. I nie ma. Ma za to własny biznes.

Warsztaty Koronkowej Roboty są dla wszystkich osób lubiących wyrafinowanę bieliznę. Agata chce przekonać kobiety, że to jakie są wizualnie jest sprawą drugoplanową. Natomiast zmysłowa bielizna i zdobycie nowych umiejętności dodaje pewności siebie i pomaga osiągnąć cele w innych dziedzinach życia. Dlatego z jej warsztatów każdą z uczestniczek wychodzi z własnoręcznie wykonaną częścią bielizny koronkowej lub też całym zestawem.

Opinie o warsztacie

Review
oceniono
5.0
Agata
342 Opinie 2022-06-08 15:01

Wybrałam się na warsztat "Pierwszy raz z maszyną do szycia: braletka" i bardzo mi się podobało! Atmosfera była swobodna, cały proces wytłumaczony krok po kroku. Agata świetnie się zna na rzeczy, odpowiada na wszystkie pytania. Czuję się "oswojona" z maszyną do szycia i bardzo z siebie dumna, bo udało mi się uszyć coś (naprawdę ładnego) własnymi rękami :)

 Pierwszy raz z maszyną do szycia: braletka

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Weronika
342 Opinie 2022-02-25 16:46

Bardzo polecam! Wspólnie spędzony czas upłynął baardzo miło :) Agata ma w sobie masę ciepła i cierpliwości, ze wszystkim pomaga i rozwiewa wszystkie wątpliwości. Nie mając żadnego pojęcia o szyciu udało mi się wykonać swój własny komplet bielizny, a zdobyta wiedza pozostanie ze mną na długo :)

 Uszyj koronkową braletkę i majtki

5.0 Support