fbpx

Fix Up Studio

Fix Up Studio może nie ma konkretnego adresu, ale i tak zdążyło zapisać się na artystycznej mapie Warszawy. Estetyka i walor użytkowy idą tu ze sobą w parze. Kaligrafia w nowoczesnej formie upiększa ślubną papeterię, kartki okolicznościowe, zaproszenia, etykiety. Natomiast na warsztatach uczestnicy uczą się, jak niepowtarzalnym stylem wykaligrafowanego tekstu uwieść czyjeś oczy.


Natalia jest filologiem angielskim, ale od kilku lat to kaligrafia jest jej głównym zajęciem. Zamiłowanie do ładnego pisania towarzyszy jej od dzieciństwa. Dziś to antidotum na świat, który pełen jest kleksów, wychodzenia za linię i nieestetycznych koślawców. Dużo przyjemniej – choćby na chwilę – skupić się na pięknym wykaligrafowanym tekście. Najlepiej z odrobiną brokatu.


Inspiracją do wkroczenia w świat stalówek, czcionek i złotych tuszy był dla Natalii Instagram. Natomiast powodem, by wziąć sprawy w swoje ręce – ślub znajomych, dla których wykonała winietki na wesele. Od tamtej pory Natalia wykaligrafowała miliony liter i zorganizowała dziesiątki warsztatów.

Opinie o warsztacie

Review
oceniono
5.0
Weronika
44 Opinie 2020-01-18 22:34

Świetne warsztaty. Bardzo miła atmosfera, wszystkie przybory zostały nam podarowane do domu. Nie pozostaje nic innego niż kaligrafować!

 Kaligrafia nowoczesna

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Kamila
44 Opinie 2020-01-15 09:52

Bardzo dobrze spędzony czas na warsztatach u Natalii z Fix-Up - mam ochotę codziennie kaligrafować - i super organizacja ze strony Feblika. Będę wracać na inne Feblikowe warsztaty z pasjonatami.

 Kaligrafia nowoczesna

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Julia
44 Opinie 2020-01-14 23:12

Fantastyczne warsztaty, w miłej atmosferze i dobrze zorganizowane. Jestem bardzo zadowolona i mam jeszcze większy zapał do zgłębiania technik kaligrafii.

 Kaligrafia nowoczesna

5.0 Support
Review
oceniono
5.0
Marzena
44 Opinie 2020-01-14 22:32

Super warsztat :)

 Kaligrafia nowoczesna

5.0 Support