Warszawa

Angelina Trachuk

Fotografia, linoryt, rysowanie akrylem, kręcenie filmów, animacje – Angelina kocha tworzyć i długo poszukiwała swojej ścieżki. Ostatecznie zachwyciła ją technika malarska, która polega na rysowaniu tuszami alkoholowymi. To sposób na wyczarowanie nieszablonowego obrazu – abstrakcji, kwiatów i sylwetek. Ten styl proponuje uczestnikom i uczestniczkom jej warsztatu, podczas którego krok po kroku wprowadza ich do świata rysunku. 

Angelina urodziła się w małym miasteczku na Ukrainie i to tam przeprowadziła swoje pierwsze zajęcia. Warsztaty prowadzone w Polsce spotkały się z równie dużym entuzjazmem. Angelina jako prowadząca, skupia się nie tylko na technice. Kluczowe są dla niej emocje – wsłuchuje się w nie i kieruje się nimi w procesie twórczym. Jej warsztaty są także kluczem do zrozumienia swoich potrzeb – towarzyszy swoim kursantom w poszukiwaniu siebie. 

Pomimo młodego wieku Angelina przeszła długą drogę jako artystka. 20-latka studiuje grafikę komputerową w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Na Ukrainie skończyła szkołę artystyczną, ma też za sobą wiele kursów i warsztatów – między innymi z linorytu, decoupage, szycia, akwareli i rysowania w różnych technikach. To bogate doświadczenie i otwartość na potrzeby jej kursantów pozwalają jej budować wyjątkową atmosferę na warsztatach. Obecnie prowadzi je w pracowni “W roślinach” na warszawskiej Woli, ale zapowiada, że to nie jest jej ostatnie słowo. Zgodnie z obietnicą – wypatrujemy nowości! 

Opinie o warsztacie

Review
oceniono
5.0
Kamila
310 Opinie 2022-02-22 15:20

Świetna zabawa, bardzo miło spędzony twórczy czas. Niesamowite efekty kolorystyczne, atmosfera sprzyjająca kreatywności. Prowadząca bardzo pomocna i zaangażowana. Polecam!

 Rysowanie tuszami alkoholowymi

5.0 Support