Kraków

Akuratnie studio

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Choć do samego powiedzenia można mieć ambiwalentne uczucia, to jednak pandemia i utrata etatowej pracy stała się dla Joanny punktem zwrotnym. Wieloletnie doświadczenie zdobywane zarówno przy dużych projektach w krakowskich agencjach reklamowych oraz podczas tworzenia identyfikacji wizualnych dla mniejszych brandów, wykorzystała do realizowania jeszcze jednej pasji. Kolaże, te cyfrowe i analogowe, to jej sposób na kreatywne wyrażanie siebie i łączenie potencjalnie niepotrzebnych elementów, by ostatecznie stworzyć coś, co zachwyca i przyciąga spojrzenia. W jej rękach wycinki z magazynów modowych, skrawki materiałów i detale po produkcji akcesoriów skórzanych polskich marek kaletniczych otrzymują drugie życie. 


Źródłem inspiracji w jej pracy jest tak naprawdę wszystko, co ją otacza. Czasem to fragment książki, spacer z psem, a innym razem obserwacja ludzi podczas popijania kawy. Chłonie kolory, krajobrazy, przedmioty, kształty, sytuacje, a to wszystko staje się następnie punktem odbicia w jej pracach. Do świata kolażu zdecydowała się zaprosić innych, gdy po raz kolejny usłyszała pozytywny feedback o swoich realizacjach. To dodało jej odwagi i zmotywowało, żeby zorganizować wydarzenie i zaprosić na nie pokrewne, kreatywne dusze. 


Warsztaty organizowane w ramach Akuratnie studio to nie tylko sposób na przyjemne spędzenie wolnego czasu, ale także metoda na zatrzymanie się w codziennej gonitwie. Kurs kolażu pozwala spojrzeć na potencjalnie zbędne materiały w nowy sposób i puścić wodze wyobraźni. To też właściwy czas, żeby wyrazić się w nieskrępowany sposób i dopuścić do głosu skrywane emocje. Kolaż to metoda na wyzwolenie pokładów kreatywności, które nie są w żaden sposób hamowane – ta sztuka daje morze możliwości, dostosowuje się do określonego nastroju i tematyki. Najlepiej przekonać się o tym na własnej skórze podczas warsztatów, które pozwalają odkryć swoją wrażliwą i twórczą stronę.

Prowadzone warsztaty

 • Warsztaty kolazu Akuratnie Studio

  Kreatywny kolaż / Warszawa

  359,00 zł 1 dzień / os.
  4 h
  6-12 os.
 • Warsztaty kolazu Akuratnie Studio

  Kreatywny kolaż / Kraków

  319,00 zł 1 dzień / os.
  4 h
  5-10 os.
Filtry
Cena
Poziom
Rodzaj zajęć
Miasto